Pożegnajki #2

02 lipca 2015 05:35 / 10 osobom podoba się ten post
I ja dzis zeganam sie z Wami,dziekuje ze mogłam codziennie sie witac i pozdrawiac
Tym co zostaja aby czas szybko zleciał i bylo spokojnie
Trzymajcie sie
02 lipca 2015 08:04 / 2 osobom podoba się ten post
frezje

I ja dzis zeganam sie z Wami,dziekuje ze mogłam codziennie sie witac i pozdrawiac:-)
Tym co zostaja aby czas szybko zleciał i bylo spokojnie:tanczy:
Trzymajcie sie:-)

Szybkiej i bezpiecznej podróży do domu.Udanego,pełnego wrażeń urlopu.
02 lipca 2015 10:02
frezje

I ja dzis zeganam sie z Wami,dziekuje ze mogłam codziennie sie witac i pozdrawiac:-)
Tym co zostaja aby czas szybko zleciał i bylo spokojnie:tanczy:
Trzymajcie sie:-)

Kwiatuszku, spokojnej podróży . Odpoczywaj sobie w domku , niech czas wolno i przyjemnie Ci tam płynie
14 lipca 2015 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
No to przyszedł czas....

Było (kiedyś) miło ...ale się skończyło
Żegnam......albo do widzenia - w innym wymiarze
Gabrysia
14 lipca 2015 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
Gabrysia

No to przyszedł czas....

Było (kiedyś) miło ...ale się skończyło :-(
Żegnam......albo do widzenia - w innym wymiarze :-)
Gabrysia

Daj se spokój! Nie poddawaj się
14 lipca 2015 13:54
frezje

I ja dzis zeganam sie z Wami,dziekuje ze mogłam codziennie sie witac i pozdrawiac:-)
Tym co zostaja aby czas szybko zleciał i bylo spokojnie:tanczy:
Trzymajcie sie:-)

Frezje szczesliwej podrozy zycze
14 lipca 2015 14:17
frezje

I ja dzis zeganam sie z Wami,dziekuje ze mogłam codziennie sie witac i pozdrawiac:-)
Tym co zostaja aby czas szybko zleciał i bylo spokojnie:tanczy:
Trzymajcie sie:-)

14 lipca 2015 14:23
frezje

I ja dzis zeganam sie z Wami,dziekuje ze mogłam codziennie sie witac i pozdrawiac:-)
Tym co zostaja aby czas szybko zleciał i bylo spokojnie:tanczy:
Trzymajcie sie:-)

14 lipca 2015 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Gabrysia

No to przyszedł czas....

Było (kiedyś) miło ...ale się skończyło :-(
Żegnam......albo do widzenia - w innym wymiarze :-)
Gabrysia

Zaczęłam czytać dzisiejsze forum od Twojego pożegnania ....   upssss :)
14 lipca 2015 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
Frezje pojechała 2lipca a niektórzy przez nieuwagę dziś jej życzą szczęśliwej podróży
14 lipca 2015 16:38 / 2 osobom podoba się ten post
brydzia

Frezje pojechała 2lipca a niektórzy przez nieuwagę dziś jej życzą szczęśliwej podróży

Ha haa Ale To itak mile, bo pamietamy jak Ona juz jest dawno w domu ha ha
 
 
 
 
14 lipca 2015 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
Tak gwoli wyjaśnienia do końca ....sama się dziwię, że otrzymuję wiadomości i mogę pisać 
…..”mleczko1 Opiekunka Postów: 1513 Lubianych postów: 3669
Przyjaciół: 6
 
Nie pij gabrysia alkoholu do kolacji bo długo nie może z ciebie wyparować,bo taki bełkot to tylko w pijanym widzie mozna wyprodukować.Mieszasz wszystko (harakiri to w Japonii a w Chinach to tylko moga cie ryżem zastrzelić)      
ja czekam na jedno twoje adznie."Zamieść moj niby nie istniejący mail i wszystko sie wyjaśni".Po co nerwy szarpać i wszystkim wmawiać,że ty cacy a ja be.Wyjasnimy sobie i wrocimy do kulturalnych wpisów.
 

Rządzenie to ja mam we krwi - muszę transfuzję zrobić, tylko żeby mi się nie trafiła twoja.Bo ja  piernicze
++++++++++++++++++++++

1)      Harakiri można popełnić gdzie się chce – również w PL!
2)      Mój „bełkot” ma się nijak do twojego –z m/postu zniknęły 2 zdania!
3)      Zgodnie z twoim WYRAŹNYM OSOBISTYM życzeniem:
„Zamieść moj niby nie istniejący mail i wszystko sie wyjaśni.Po co nerwy szarpać i wszystkim wmawiać,że ty cacy a ja be.Wyjasnimy sobie i wrocimy do kulturalnych wpisów”
 
….Ja jakoś dziwnie na tą kulturę nie mam nadziei ;)
 
  Ale…..zamieszczam mój mail i twoją odpowiedź:
 
„Fri, 15 Aug 2014 09:51:48
Cześć Mleczko ,
 
Tu Gabrysia z forum opiekunki24.
Mleczko, czy mogłabyś mi podac namiary na jakieś szwajcarskie firmy zatrudniające opiekunki?
Bo rzeczywiście jest tak, jak piszesz - polskie proponują mi tyle co w DE (nawet niejednokrotnie trochę mniej).
 
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam
 

Gabi


 
Gabrysia mam firme w Ch ale..............sama wiesz jak jest,napisze Ci …….GmbH Schinedeleggi tel. + 4 43 …… jak nic nie wyjdzie daj znac.Tam trzeba troche poczekac ale warunki szawjcarskie.Przepraszam ale Twoj meil w spam i wszedl bo to lewy meil.Ania mleczko
++++++++

 
Dziękuję Aniu
 
u mnie w międzyczasie sytuacja się zmieniła ale niewykluczone, że w przyszłości skorzystam.....powiadomię.
A dlaczego lewy meil?
 

Pozdr. Gabi
++++++++
_________________________
 
Bo na swoj dostawalam obrazliwe meile i schowałam go a na forum wstawilam nowy. ania moj to………..małpa….
+++++++++
 

 
Potem (pomimo braku zainteresowania z m/strony) dostałam kilka maili namawiających na MiniJob, ewntl. Na Poloniusza! …..miałam lepsze oferty (na Gewerbe lub działalność – to mnie już nie interesowało), więc zakończyłam tę korespondencję.
++++++++++++++++++++
 
 
Teraz odnośnie „kłamczócha”:
NIGDY nie wypomniałam nikomu błędów w pisowni (można to sprawdzić) –a wiele ich widziałam- dla mnie nie jest to najważniejsze-  ……ale, jeśli ktoś w kilku słowach potrafi tak obluzgać kogoś – to niech to pisze chociaż w jakimś stopniu po polsku……bo jeśli w jednym zdaniu (kilka słów) co drugie słowo są byki rodem z 4tej klasy szkoły podstawowej: „kłamczócha” …ją „tempie” – (tego nie podałam….tempo – to raczej przy jeździe samochodem…albo w końskich kurcgalopkach, ….a jak się kogoś chce unicetwić –a to raczej było zamiarem- to się tĘpi !)

Kilka przykładów odn. kłamczóchy – (podobno napisała w cudzysłowie)

11 lipca 2015 21:09 / 1 osobie podoba się ten post Podoba mi się!Cytat
Gabrysia said:
Reguła, regułka - ortografia się kłania !!!
Poćwicz ....bo w złośliwości jesteś mistrzem !
 
PS. a co ma ciocia WIKI do "stałej opiekunki"
 
mleczko1
Opiekunka Postów: 1513
Lubianych postów: 3669
Przyjaciół: 6
Dzień dobry ortografii.Bedę zagladała do "wójka". Nie jestem złosliwa ale tempie klamczóchy:)

 

Dopiero jak ja odpowiedziałam, że „kłamczóchą” mogę być – ale ona jest prawdziwą kłamczuchą – zaczęło się kopiowanie cudzysłowu – hihihi cwaniak J …..i obracanie kota ogonem!
 

Aaaaa tak przy okazji: fajnie przy takich statystykach i stażu mieć 6 !!! (słownie: sześciu) przyjaciół?   ….nic to do M.& Co  nie przemawia?


 

 
Sama się dziwię, że mogę coś tu napisać (nawet nie zauważyłam, że nie wylogowałam się z tabletu przed usunięciem konta – bo na lapku jest nieczynne) …..widocznie to forum jest co najmniej dziwne – uważajcie na dane osobiste!
Gabrysia
 
 
 
 
 
14 lipca 2015 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Teraz widzę,że moja wina była w tym,że nie pojechałam do domu a gabrysia nie zajęła mojego miejsca. Powodzenia gabrysiu,zdrowia i oczekiwanej szteli.A udowadniałas wszystkim,że meila do mnie nie pisałaś.

Ot i to wszystko.
14 lipca 2015 20:00
mleczko1

Teraz widzę,że moja wina była w tym,że nie pojechałam do domu a gabrysia nie zajęła mojego miejsca. Powodzenia gabrysiu,zdrowia i oczekiwanej szteli.A udowadniałas wszystkim,że meila do mnie nie pisałaś.

Ot i to wszystko.

Hahahaha  hihihihi   
Teraz coś nowego!:fuckyou2:
16 lipca 2015 18:44 / 7 osobom podoba się ten post
Kochani zegnam sie z Wami dzis ,bo jutro pewnie nie bede miala czasu(rehabiltacja,dom,zakupy..)Milo mi bylo spedzac z Wami czas na Forum.Jade do domciu na 6 tygodni:Zmiana pracy z ,,opiekunkowa ,,na robola sezonowego we Francji.Od 1-go stycznia znow bede pelnoprawna forumowiczka.Do ,,skliknania sie,,Zajrze do Was z domku...