Pożegnajki #2

26 czerwca 2015 17:28 / 17 osobom podoba się ten post
Dziękuję wszystkim za miły czas na forum.
Wszystkim zostającym - miłej pracy, wyjeżdżającym - spokojnej podróży.
Choć do godziny "0" zostalo mi jeszcze ciut to ściskam Was serdecznie już teraz bo pomału chowam sprzęt, żeby potem nie szaleć.
Do poczytania już na tej bardziej kolorowej stronie świata
Buziaki
26 czerwca 2015 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Dziękuję wszystkim za miły czas na forum.
Wszystkim zostającym - miłej pracy, wyjeżdżającym - spokojnej podróży.
Choć do godziny "0" zostalo mi jeszcze ciut to ściskam Was serdecznie już teraz bo pomału chowam sprzęt, żeby potem nie szaleć.
Do poczytania już na tej bardziej kolorowej stronie świata :-)
Buziaki :przytul aniola:

Szczęśliwej podróży:).
26 czerwca 2015 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
Szerokiej drogi Wstengusia
26 czerwca 2015 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Dziękuję wszystkim za miły czas na forum.
Wszystkim zostającym - miłej pracy, wyjeżdżającym - spokojnej podróży.
Choć do godziny "0" zostalo mi jeszcze ciut to ściskam Was serdecznie już teraz bo pomału chowam sprzęt, żeby potem nie szaleć.
Do poczytania już na tej bardziej kolorowej stronie świata :-)
Buziaki :przytul aniola:

Kocana --- życzę szczęśliwej podróży --- wspaniałego urlopu i odpoczywaj -- wydawaj zarobioną kasę i niczego Sobie nie żałuj !!@
26 czerwca 2015 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Dziękuję wszystkim za miły czas na forum.
Wszystkim zostającym - miłej pracy, wyjeżdżającym - spokojnej podróży.
Choć do godziny "0" zostalo mi jeszcze ciut to ściskam Was serdecznie już teraz bo pomału chowam sprzęt, żeby potem nie szaleć.
Do poczytania już na tej bardziej kolorowej stronie świata :-)
Buziaki :przytul aniola:

Wstenga, życzę ci szczęśliwej podróży i szybkiego przystosowania się do własnych pieleszy.
Przyznaję, że ja po 5 miesiącach pobytu na szteli nie mogłam się ogarnąć przez cały miesiąc.
Nie mogłam się odnaleźć we własnym domu i we własnym życiu!
Ja już nigdy tak długo nie chcę!
26 czerwca 2015 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Dziękuję wszystkim za miły czas na forum.
Wszystkim zostającym - miłej pracy, wyjeżdżającym - spokojnej podróży.
Choć do godziny "0" zostalo mi jeszcze ciut to ściskam Was serdecznie już teraz bo pomału chowam sprzęt, żeby potem nie szaleć.
Do poczytania już na tej bardziej kolorowej stronie świata :-)
Buziaki :przytul aniola:

Szczesliwej podrozy....zycze odpocznynku i zaszalej troszke....

Zazdraszczam Ci....

26 czerwca 2015 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Wstengusiu Anetko , spokojnej podróży i wspaniałego odpoczynku w domku
26 czerwca 2015 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Odopczywajcie, odpoczywajcie i cieszcie się domkiem, ja pożegnam sie za kilka dni .
26 czerwca 2015 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Dziękuję wszystkim za miły czas na forum.
Wszystkim zostającym - miłej pracy, wyjeżdżającym - spokojnej podróży.
Choć do godziny "0" zostalo mi jeszcze ciut to ściskam Was serdecznie już teraz bo pomału chowam sprzęt, żeby potem nie szaleć.
Do poczytania już na tej bardziej kolorowej stronie świata :-)
Buziaki :przytul aniola:

28 czerwca 2015 14:05 / 8 osobom podoba się ten post
To ja powiem do następnego razu.Powoli zamykam ten kram.I zaraz rodzina podopiecznej się zjawi na urodziny.A ja 0 16.30 wyjeżdżam.Pozostającym w DE ,życzę szybko mijających dni,tym na urlopach super wypoczynku.Pozdrawiam i do napisania już z domu
28 czerwca 2015 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
ewa1966

To ja powiem do następnego razu.Powoli zamykam ten kram.I zaraz rodzina podopiecznej się zjawi na urodziny.A ja 0 16.30 wyjeżdżam.Pozostającym w DE ,życzę szybko mijających dni,tym na urlopach super wypoczynku.Pozdrawiam i do napisania już z domu:-)

Szczesliwej podrozy.
28 czerwca 2015 20:29
WSTENGA

Dziękuję wszystkim za miły czas na forum.
Wszystkim zostającym - miłej pracy, wyjeżdżającym - spokojnej podróży.
Choć do godziny "0" zostalo mi jeszcze ciut to ściskam Was serdecznie już teraz bo pomału chowam sprzęt, żeby potem nie szaleć.
Do poczytania już na tej bardziej kolorowej stronie świata :-)
Buziaki :przytul aniola:

Do miłego 
30 czerwca 2015 23:03 / 6 osobom podoba się ten post
Jutro juz pakuje laptopa.Moje Drogie Kolezanki i Koledzy chciałam podziękować za chwile spedzone z Wami na forum. Jesteście nie zastapieni - " Lekiem na całe zło " w naszej pracy. Pomocni w chwilach zwątpienia, smutku i radości. Wspieracie, ocieracie łzy i dajcie mocnego kopa.Dziękuje, dziękuje, pozdrawiam i do napisania z polskiej ziemi. Wszystkim pracującym szybkich dni i spokojnych podopiecznych a odpoczywającym słońca i udanych urlopów. Pa całyski.
30 czerwca 2015 23:12 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Jutro juz pakuje laptopa.Moje Drogie Kolezanki i Koledzy chciałam podziękować za chwile spedzone z Wami na forum. Jesteście nie zastapieni - " Lekiem na całe zło " w naszej pracy. Pomocni w chwilach zwątpienia, smutku i radości. Wspieracie, ocieracie łzy i dajcie mocnego kopa.Dziękuje, dziękuje, pozdrawiam i do napisania z polskiej ziemi. Wszystkim pracującym szybkich dni i spokojnych podopiecznych a odpoczywającym słońca i udanych urlopów. Pa całyski.:aniolki::tanczy3::slodki krolik::cheerleaderka2:

Michasiu, odpoczywaj, nabieraj sil na nastepny przyjazd do nas. Ja podzielam Twoje slowa , jesli chodzi o wartosc tego portalu. Sama sie sobie dziwie, ze przez 3 lata tutaj nie zagladalam, ale jednak przetrwalam. Pelno tutaj wartosciowych ludzi, chociaz czasem i BZYK sie trafi. Ja bede od 18 lipca miala 2 tygodnie zasluzonego urlopu , bo pracowalam bez niego przez 5 lat. Ciesze sie bardzo, ze spotkam sie z moimi bracmi, ktorzy zawsze mi mowia , ze sa ze mna i mnie kochaja, pomimo, ze sa po szescdziesiatce. Mile , nie? Mazury, moj kat , gdzie sie urodzilam, przezylam najpiekniejsze chwile a pozniej zycie sie potoczylao, jak sie potoczylo. Jeszcze raz wspanialego odpoczynku:)
30 czerwca 2015 23:21 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Michasiu, odpoczywaj, nabieraj sil na nastepny przyjazd do nas. Ja podzielam Twoje slowa , jesli chodzi o wartosc tego portalu. Sama sie sobie dziwie, ze przez 3 lata tutaj nie zagladalam, ale jednak przetrwalam. Pelno tutaj wartosciowych ludzi, chociaz czasem i BZYK sie trafi. Ja bede od 18 lipca miala 2 tygodnie zasluzonego urlopu , bo pracowalam bez niego przez 5 lat. Ciesze sie bardzo, ze spotkam sie z moimi bracmi, ktorzy zawsze mi mowia , ze sa ze mna i mnie kochaja, pomimo, ze sa po szescdziesiatce. Mile , nie? Mazury, moj kat , gdzie sie urodzilam, przezylam najpiekniejsze chwile a pozniej zycie sie potoczylao, jak sie potoczylo. Jeszcze raz wspanialego odpoczynku:)

Dziękuje bardzo, a Tobie niech się spełnią marzenia bo wiem że po złym nastepuje dobro. Miłego urlopu i radosnych chwil w gronie najblizszych / Braci/ papapa.