Mazowieckie

17 maja 2015 16:00 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkie krainy opisane ,a mojego niet.?No to dziewczyny chyba są tu jakieś .Zgłaszać się.
 
17 maja 2015 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Wszystkie krainy opisane ,a mojego niet.?No to dziewczyny chyba są tu jakieś .Zgłaszać się.
 

Ja,ja jestem z mazowieckiego 
17 maja 2015 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Również i ja jestem z mazowieckiego.
17 maja 2015 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja,ja jestem z mazowieckiego :niech zyje:

No kobiety ,a myślałam ,że ja sama na tym forum.
Zazdraszczam jak łódzkie działa ,a mazowieckie nic.Nawet się nie 
ujawniłyśmy do tej pory .Pozdrawiam Iwanilie i Babuszkę.
17 maja 2015 19:54
teresadd

No kobiety ,a myślałam ,że ja sama na tym forum.
Zazdraszczam jak łódzkie działa ,a mazowieckie nic.Nawet się nie 
ujawniłyśmy do tej pory .Pozdrawiam Iwanilie i Babuszkę.

Ja też zazdraszczam,może jeszcze ktoś się znajdzie . Do Płocka mam około 130 km.
17 maja 2015 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja też zazdraszczam,może jeszcze ktoś się znajdzie . Do Płocka mam około 130 km.

A przybłędy mogą być ? bo ja do Płocka mam tylko 50 km więcej jak Ty Ivanilko a takie malutki pytanko : czy Ty jesteś z samej W- wy ? 
17 maja 2015 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A przybłędy mogą być ? bo ja do Płocka mam tylko 50 km więcej jak Ty Ivanilko :-) a takie malutki pytanko : czy Ty jesteś z samej W- wy ? 

Basia rozedrzyj się ja żaba i też bądź w mazowieckim .
Te pare kilometrów to szczegół.
17 maja 2015 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A przybłędy mogą być ? bo ja do Płocka mam tylko 50 km więcej jak Ty Ivanilko :-) a takie malutki pytanko : czy Ty jesteś z samej W- wy ? 

Basiu,witamy Ciebie chlebem i solą w naszym pięknym mazowieckim. Nie jestem z samej Warszawy,jestem z Radomia. W Warszawie jednak co urlop bywam,gdyz moje kochane pasożyty tam mieszkają : córka i sucz 
17 maja 2015 20:08
teresadd

Basia rozedrzyj się ja żaba i też bądź w mazowieckim .
Te pare kilometrów to szczegół.

Geronimo też z mazowieckiego,ale jeszcze się nie ujawnił,może rano przeczyta .
17 maja 2015 20:57 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich. To moj pierwszy post, ale czytam forum chyba ze dwa lata. Ja tez z Mazowsza.
17 maja 2015 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Witam wszystkich. To moj pierwszy post, ale czytam forum chyba ze dwa lata. Ja tez z Mazowsza.

Witaj Ella Ella
17 maja 2015 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Witam wszystkich. To moj pierwszy post, ale czytam forum chyba ze dwa lata. Ja tez z Mazowsza.

Witaj.No tak się ukrywać.Zapraszamy do 
zabawy,uśmiechu i pisania.Hej.hej.!
17 maja 2015 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Witam wszystkich. To moj pierwszy post, ale czytam forum chyba ze dwa lata. Ja tez z Mazowsza.

Witaj Ella,jak milo że grono mazowszanek rozwija się dynamicznie ,zupełnie jak niektóre agencje
17 maja 2015 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
Dziekuje, ale mam tu w de tylko tablet, troche niewygodnie pisac. Czytam i duzo skorzystalam juz w pracy. Swietne rady dajecie. Ciesze sie bardzo, ze Was znalazlam. Pozdrawiam mazowszanki i reszte opiekunek. (I opiekunow).
17 maja 2015 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Dziekuje, ale mam tu w de tylko tablet, troche niewygodnie pisac. Czytam i duzo skorzystalam juz w pracy. Swietne rady dajecie. Ciesze sie bardzo, ze Was znalazlam. Pozdrawiam mazowszanki i reszte opiekunek. (I opiekunow).

Ja też mam tylko tablet i jakoś mi leci to 
pisanie.Pozdrawiam .