Mazowieckie

06 lutego 2017 11:38 / 2 osobom podoba się ten post
Zapomniałam się z wami przywitać,dzień dobry
06 lutego 2017 23:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry wieczorek.
U mnie trochę się pozmieniało. Zmienniczka chce wracać ostatniego lutego, bo ma dość babci. 4 miesiące to jednak za długo. Zgodziłam się jechać na 2 miesiące, ale potem sobie odpocznę 3 czyli maj, czerwiec i lipiec - najlepszy czas w roku, jak dla mnie.
Spotkanie z Ewą jest aktualne. Jeśli dołączy Kobietka, to wspólnie ustalimy termin.
Ktoś jeszcze się pisze?
06 lutego 2017 23:24 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Dobry wieczorek. :welcome:
U mnie trochę się pozmieniało. Zmienniczka chce wracać ostatniego lutego, bo ma dość babci. 4 miesiące to jednak za długo. Zgodziłam się jechać na 2 miesiące, ale potem sobie odpocznę 3 czyli maj, czerwiec i lipiec - najlepszy czas w roku, jak dla mnie.
Spotkanie z Ewą jest aktualne. Jeśli dołączy Kobietka, to wspólnie ustalimy termin.
Ktoś jeszcze się pisze? :oklaski2:

Marzec i czerwiec jestem w Polsce.Może ktoś ,coś.???
06 lutego 2017 23:32 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Marzec i czerwiec jestem w Polsce.Może ktoś ,coś.???

Czerwiec, prawdopodobnie też będę w Polsce. Trochę za odległy czas i  czekam na termin sanatorium . Od tego uzależniam swój urlop. Będę trzymała ręke na pulsie. Może w końcu trafię na spotkanie z sąsiadkami , bo nie wykorzystałam poprzedniego zaproszenia i myslę, że jest dalej aktualne.
06 lutego 2017 23:43 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Czerwiec, prawdopodobnie też będę w Polsce. Trochę za odległy czas i  czekam na termin sanatorium . Od tego uzależniam swój urlop. Będę trzymała ręke na pulsie. Może w końcu trafię na spotkanie z sąsiadkami :tanczy:, bo nie wykorzystałam poprzedniego zaproszenia i myslę, że jest dalej aktualne.:-)

No to fajnie.  Na pewno będzie przyjemniej z tego względu, że ciepło. 
A luty... też damy radę. Najważniejsze towarzystwo. 
Obiecałam też Teresce spotkanie w marcu, ale chyba mi wybaczy. 
07 lutego 2017 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Czy piszesz że po 20 czerwca.?Mam plan być do 1 lipca ,to coś może wyskrobiemy.

Hejka
Tak. Muszę być wtedy w PL. Na pewno coś "zamieszamy"
23 lutego 2017 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
Ludzie....!!! 3 godziny stania w kolejce po pączki w najlepszej warszawskiej cukierni ( nie Blikle ) W życiu bym nie stała....!!! No chyba, że po zjedzeniu takiego pączka z 10 kilo weg....!!! To nawet czołg by mnie stamtąd nie usunął......
23 lutego 2017 09:58 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Ludzie....!!! 3 godziny stania w kolejce po pączki w najlepszej warszawskiej cukierni ( nie Blikle ) W życiu bym nie stała....!!! No chyba, że po zjedzeniu takiego pączka z 10 kilo weg....!!! To nawet czołg by mnie stamtąd nie usunął......:-)

Popatrz na to z dobrej strony,stałaś 3 godziny w kolejce,spaliłaś jakieś 150 kcal ,zjesz połowe pączka i nie przytyjesz. Każda szanująca się cukiernia dba o linię swoich klientów..
23 lutego 2017 20:50 / 3 osobom podoba się ten post
Witam Mazowszanki Ivanilko, jakies spotkanko przy końcu kwietnia jest przewidziane?
23 lutego 2017 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Witam Mazowszanki:-) Ivanilko, jakies spotkanko przy końcu kwietnia jest przewidziane?

Słońce ty moje,oczywiście,daj mi znać kiedy masz ochotę się sponiewierać,a spełnię twe zachcianki..
23 lutego 2017 21:08 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Słońce ty moje,oczywiście,daj mi znać kiedy masz ochotę się sponiewierać,a spełnię twe zachcianki..:lol3:

Się dostosuję
23 lutego 2017 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Się dostosuję :-)

Mamy się w contactach,więc keine grenze....
23 lutego 2017 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Mamy się w contactach,więc keine grenze....:-)

Ja wohl mein Schatz
27 lutego 2017 10:25
Witam  mazowszanki
Ella i Ewa59 - niestety, nie udało mi się z Wami tym razem spotkać, ale nadrobimy to, tego jestem pewna