Mazowieckie

19 maja 2015 07:42 / 1 osobie podoba się ten post
No proszę nas jest coraz więcej.
Jeszcze nie liczyłam ile osób.
19 maja 2015 08:03 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Czekaliśmy na Ciebie Geronimo,jako jedynak w naszej babskiej rodzinie jesteś gościem honorowym. Ja się witam jedną noga z Zoliborza :)

Bądz ostrożna na Żoliborzu , bo : " na Żoliborzu w bloku spółdzielczym - w pokoju z kuchnią i wanną - mieszkał niejaki Franciszek Strzelczyk ze swoją żoną Zuzanną .....  a znów o piętro wyżej w tym bloku Zawadzki mieszkał Kazimierz też ślubną żonę miał przy swem boku - Julia jej było na imię .
Lecz los okrutny , jak piorun z nieba , trzasnął w małżeńskie okowy -zakochał Strzelczyk się w tej Zawadzkiej - Zawadzki zaś w Strzelczykowej .
I tak nie wiedząc jedno o drugim się wykradali na schadzki - sunął Zawadzki do Strzelczykowej a Strzelczyk znów do Zawadzkiej !
Mówił Zawadzki " tyś moje bóstwo " dałbym ci wszystko w tej chwili 
a piętro wyżej Strzelczyk z Zawadzką też sobie cudzołożyli ...............pustka we łbie ..... więc , kiedy Strzelczyk przyszedł na obiad , żona powiada " jedz Franek ! " i dała jemu ruskie pierogi a w tych pierogach był cyjanek 
sama nie jadła - herbatę piła , że niby bierze ją grypa
a w tej herbacie pływał arszenik - któren jej Strzelczyk podsypał
19 maja 2015 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No nie mów....:-),cieszę się,że jesteśmy z tego samego miasta,a może nawet jeżdzimy tym samym Eurobusem?

Rowniez cieszę się ze jestesmy z jednego miasta.Nie jeżdżę Eurobusem tylko jak narazie Sindbadem.A w jakiej dzielnicy mieszkasz-jesli oczywiscie mogę zapytać?
19 maja 2015 12:23 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

No jaka dziura, to miasto w czasach mojego dziciństwa było dla mnie metropolią porównywalną obecnie do Paryża :):):). Pochodzę z wioski położonej między Siedlcami, a Łukowem.

No racja:)
W dzieciństwie to wszystko wydaje się duże,dla mnie to dziura bo miastem rządzi "Elita",praca po znajomości,w urzędach same nabzdyczone panie(poza kilkoma wyjątkami)dlatego właśnie miedzy innymi swojego miasta nie lubie,na szczeście mieszkam tuż poza miastem ale w kierunku Siedlce-Łosice.
19 maja 2015 12:55 / 2 osobom podoba się ten post
babuszka

Rowniez cieszę się ze jestesmy z jednego miasta.:-)Nie jeżdżę Eurobusem tylko jak narazie Sindbadem.A w jakiej dzielnicy mieszkasz-jesli oczywiscie mogę zapytać?

Trochę póżno siię witam z mazowszankami,ale lepiej póżno niż wcale.Mieszkam w samym centrum tuż obok Galerii Słonecznej,myśle że nawet za blisko         P.s dziękuje za 17-nastotysięczne polubienie 
 
 
 
 
 
 
19 maja 2015 22:20
dakota

No racja:)
W dzieciństwie to wszystko wydaje się duże,dla mnie to dziura bo miastem rządzi "Elita",praca po znajomości,w urzędach same nabzdyczone panie(poza kilkoma wyjątkami)dlatego właśnie miedzy innymi swojego miasta nie lubie,na szczeście mieszkam tuż poza miastem ale w kierunku Siedlce-Łosice.

Dakota, z tym kumoterstwem i paniusiami urzędnisiami to jest wszędzie tak samo, nie tylko w Siedlcach.
20 maja 2015 07:24 / 2 osobom podoba się ten post
Mazowszanki dzień dobry .Geronimo dzień dobry.
20 maja 2015 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Trochę póżno siię witam z mazowszankami,ale lepiej póżno niż wcale.Mieszkam w samym centrum tuż obok Galerii Słonecznej,myśle że nawet za blisko :-)        P.s dziękuje za 17-nastotysięczne polubienie :yeah:
 
 
 
 
 
 

Witam serdecznie w dniu dzisiejszym wszystkie osoby z Mazowsza.))).Z jednej strony to fajnie ze mieszkasz tak blisko Galerii Slonecznej--jak wszystko ma swoje plusy i minusy.Z tego co sie orientuję to chyba pojechałaś teraz do PL-tak z sentymentu proszę pozdrów nasze miasto ode mnie.Niestety ja wracam dopiero za 41 dni.((.
20 maja 2015 12:36 / 4 osobom podoba się ten post
Ja również witam Mazowsze, póki co z odległej Bawarii, ale już od najbliższego wtorku będę w rodzinnych stronach. Miłego dnia wszystkim forumowiczom /kom życzę.
21 maja 2015 07:25 / 1 osobie podoba się ten post
Witam się również w mazowieckiem
21 maja 2015 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Witam się również w mazowieckiem :-)

Dzień dobry .Witaj Iwanilio i witajcie dziewczyny z Mazowsza no i nasz rodzynek też.
21 maja 2015 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Ponownie witam wszystkie osoby z Mazowsza.))Może jednak ktoś jeszcze do nas dołączy?
22 maja 2015 07:51 / 1 osobie podoba się ten post
Szybko wyciągam mazowieckie.Witajcie mazowszanki (z wodą mi się kojarzy mazowszanką).Miłego dnia życzę .Iwanilia wstawaj ,nie len się.hi hi.
22 maja 2015 12:10 / 5 osobom podoba się ten post
Ja również witam wszystkich, nie tylko Mazowszanki. Jakoś ciągle brakuje mi czasu na czynne uczestnictwo w życiu forumowym. Późnym wieczorem to tylko staram się poczytać, a na pisanie już za późno. Sorry, ale i tak jestem z Wami codziennie. Pozdrawiam
23 maja 2015 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie wszystkich a szczególnie osoby z Mazowsza--zycząc wszystkim miłego dnia.))))