Mazowieckie

02 lutego 2017 09:03 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

My to dopiero w czerwcu.   Też w marcu jestem w Polsce ,ale chyba nikogo nie będzie.Chyba że?

Jak plany będą się realizowały, to ja dopiero w kwietniu i w maju jestem w domku. Tutaj też spotkałam koleżankę z Mazowsza i jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Dobrego dnia ziomalki.
02 lutego 2017 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
Uprzejmie donoszę, że w mazowieckim zima, prawdziwa zima....Śnieg dziś walił wielkimi płatkami, drogi śliskie, Warszawa sparaliżowana ( znowu drogowców zima zaskoczyła w lutym ) U mnie bajkowo zimowy krajobraz w ogródku...Wszystko skąpane w białym puchu....Siedzę w domu i nie mogę wyjechać samochodem bo opon nie zmieniłam na zimowe. Poczekam aż się ten śnieg roztopi.....
Pozdrowienia dla Wszystkich...!!!
02 lutego 2017 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Jak plany będą się realizowały, to ja dopiero w kwietniu i w maju jestem w domku. Tutaj też spotkałam koleżankę z Mazowsza i jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Dobrego dnia ziomalki.

Zosiu,jak też przełom kwietnia i maja będę w domku,może coś zaplanujemy póżniej? 

Witam tak w ogóle bo zapomniałam się przywitać.
05 lutego 2017 20:33
Dobry wieczór. Jakbyście coś planowały w najbliższym czasie, proszę się ujawnić ! Dziękuję.
To napisałam ja - Kobietka
05 lutego 2017 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dobry wieczór. Jakbyście coś planowały w najbliższym czasie, proszę się ujawnić ! Dziękuję.
To napisałam ja - Kobietka :czysci okulary:

Już tańczymy u Ewki w domu
05 lutego 2017 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dobry wieczór. Jakbyście coś planowały w najbliższym czasie, proszę się ujawnić ! Dziękuję.
To napisałam ja - Kobietka :czysci okulary:

Planujemy balet z Ella Ella w złotych tarasach ok 15 lutego.....Czy dołączysz do nas Kobietko.....?
05 lutego 2017 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Planujemy balet z Ella Ella w złotych tarasach ok 15 lutego.....Czy dołączysz do nas Kobietko.....?

Oj, nie wiem, czy jeszcze będę w PL. Ale jeśli tak, to oczywiste
Aaa..... i na pewno od ok.20.06 będę.
05 lutego 2017 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Oj, nie wiem, czy jeszcze będę w PL. Ale jeśli tak, to oczywiste :flirt:
Aaa..... i na pewno od ok.20.06 będę.

To możemy termin zmienić na wcześniejszy. Było by mi bardzo miło poznać Cię w realu........
05 lutego 2017 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Oj, nie wiem, czy jeszcze będę w PL. Ale jeśli tak, to oczywiste :flirt:
Aaa..... i na pewno od ok.20.06 będę.

To możemy termin zmienić na wcześniejszy. Było by mi bardzo miło poznać Cię w realu........
05 lutego 2017 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

To możemy termin zmienić na wcześniejszy. Było by mi bardzo miło poznać Cię w realu........:aniolki:

Nawet nie wiesz, jak mi by było miło.....
Jak będę coś wiedziała, znajdę Was...
A tak poważnie, to do piątku nie wyjadę, a reszta zależy od.....nowego wyzwania
05 lutego 2017 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Nawet nie wiesz, jak mi by było miło.....:zakochany:
Jak będę coś wiedziała, znajdę Was...
A tak poważnie, to do piątku nie wyjadę, a reszta zależy od.....nowego wyzwania :zaskoczenie:

A teraz jesteś w Pl czy DE ???
05 lutego 2017 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

A teraz jesteś w Pl czy DE ???

Od dzisiaj w PL. O tydzień wcześniej.
05 lutego 2017 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Od dzisiaj w PL. O tydzień wcześniej.

Tak, już przeczytałam w powitajkach.
06 lutego 2017 08:25 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Oj, nie wiem, czy jeszcze będę w PL. Ale jeśli tak, to oczywiste :flirt:
Aaa..... i na pewno od ok.20.06 będę.

Czy piszesz że po 20 czerwca.?Mam plan być do 1 lipca ,to coś może wyskrobiemy.
06 lutego 2017 11:00 / 3 osobom podoba się ten post
Uprzejmie donoszę, że w Warszawie ( bastionie PO ) zaczęły się aresztowania pracowników Ratusza za przekręty nieruchomościami.....Bufetowa czyli szefowa Ratusza Gronkiewicz-Waltz czmychnęla na urlop.....CBA przeszukuje mieszkania i domy aresztowanych....Skala nadużyć jest ogromna....Ciekawi mnie czy ktoś zostanie pociągnięty do odpowiedzialności a przede wszystkim prezydent Warszawy....Czy ktoś za to beknie czy sprawa ucichnie....? To podobno wierzchołek góry lodowej bo skala procederu jest ogromna w całym kraju. 40 tys osób w samej Warszawie straciło mieszkania w związku z reprywatyzacja i przekazywaniem kamienic prawowitym właścicielom.....