Pochwalijki #2

22 września 2015 23:54 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Się nie wypieraj, tylko gabaryty podaj :D. 
Cały wieczór szukamy Kopciuszka, tyle, że kryterium wyszukiwania inne ;).

169 i 64 kg:(
22 września 2015 23:55 / 4 osobom podoba się ten post
Wiem, że ostatnio jestem trochę waleczna, wiec wolałam podkreślić swoją niewinność :)
22 września 2015 23:57 / 3 osobom podoba się ten post
A tak w ogole to zla zmienniczka nie zawsze taka zla jest Mojej pierwszej zmienniczce tutaj zawdzieczam bardzo wiele. Wlasciwie to powinnam jej co miesiac kwiaty slac Drugiej rowniez Pierwsza byla taka cudowna, ze juz po 3 dniach adwokat do firmy dzwonil, zebym wracala tak szybko jak tylko sie da. Na zachete dodal oplacone mieszkanie i pomoc w ulozeniu tu sobie wraz z dziecmi zycia. A druga tylko utwierdzila wszystkich w przekonaniu, ze te ogromne koszty jakie ponosza na moje mieszkanie to bardzo dobra inwestycja. Przez poltora roku jakie spedzilam z moimi pierwszymi tutaj PDP nie bylo na mnie skarg ze strony rodziny. Choc spadek zzeralam im w zawrotnym tempie. Raz sie sasiad skarzyl i dostal taki sliczny list od adwokata, ze pozniej mnie przepraszal i nawet drobne przyslugi wyswiadczal. Np.odstawial pojemnik na smieci zaraz po tym jak smieciarka odjechala, zeby taka cudowna opiekunka jak ja nie musiala sobie raczek brudzic Jesli o mnie chodzi na zle zmienniczki skarzyc sie nie moge
23 września 2015 00:04
wichurra2

169 i 64 kg:(

Nie dorastasz :D!

PS. Ja bym sobie ten centymetr dodała, a Ty ujmujesz..Ciekawe ;)!
23 września 2015 00:05 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

A tak w ogole to zla zmienniczka nie zawsze taka zla jest:-) Mojej pierwszej zmienniczce tutaj zawdzieczam bardzo wiele. Wlasciwie to powinnam jej co miesiac kwiaty slac:-) Drugiej rowniez:-) Pierwsza byla taka cudowna, ze juz po 3 dniach adwokat do firmy dzwonil, zebym wracala tak szybko jak tylko sie da. Na zachete dodal oplacone mieszkanie i pomoc w ulozeniu tu sobie wraz z dziecmi zycia. A druga tylko utwierdzila wszystkich w przekonaniu, ze te ogromne koszty jakie ponosza na moje mieszkanie to bardzo dobra inwestycja. Przez poltora roku jakie spedzilam z moimi pierwszymi tutaj PDP nie bylo na mnie skarg ze strony rodziny. Choc spadek zzeralam im w zawrotnym tempie. Raz sie sasiad skarzyl i dostal taki sliczny list od adwokata, ze pozniej mnie przepraszal i nawet drobne przyslugi wyswiadczal. Np.odstawial pojemnik na smieci zaraz po tym jak smieciarka odjechala, zeby taka cudowna opiekunka jak ja nie musiala sobie raczek brudzic:-) Jesli o mnie chodzi na zle zmienniczki skarzyc sie nie moge:-)

A gabaryty jakie Opiekunka ma?
23 września 2015 00:08 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea,pochwalam Ciebie za avatar.)))To Tój małżon. Robotny.
23 września 2015 00:09
salazar

Nie dorastasz :D!

PS. Ja bym sobie ten centymetr dodała, a Ty ujmujesz..Ciekawe ;)!

Może nawet tyle nie mam, bo mierzono mnie ostatnio w L.O, a człowiek z biegiem lat przecież maleje:)
23 września 2015 00:09 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

A gabaryty jakie Opiekunka ma?

Moje podalam kilka postow wczesniej. A zmienniczek podawac nie musze. Nacja nie ta. Zosia-Samosia wyraznie napisala, ze z innego rejonu Polski, a moje to Wegiereczki byly
23 września 2015 08:09
salazar

Nie dorastasz :D!

PS. Ja bym sobie ten centymetr dodała, a Ty ujmujesz..Ciekawe ;)!

Zawsze jak wypisuję formularze a jest przy tym mój osobisty to mówi: ''dodaj chociaz centymetr''
Wichurra napisała ze z wiekiem się maleje a ja obserwuje odwrotne zjawisko-osobisty rośnie!
WSZYSTKO w nim robi się się duuuże! W chwili obecnej siegam mu na bacznośc pod pachę.
A jaki dumny jest! Zapomina tylko czemu zawdziecza ten rozkwit-piecioletnie przyjmowanie sterydów z powodu nieuleczalnej choroby
23 września 2015 08:10
zosia_samosia

Kasiu ,b.latwo moge napisac jej imie ,tak .Prosze powiedz co mi to da i Wam ?.Wychodze z zalozenia ,ze moze jak przeczyta to ,moze powiaze ze swoja osoba i zacznie ..... cos ze soba "robic" ,potrzebuje pomocy fachowca.Tak uderzyla mnie  w plecy ,bylam odwrocona do szafki ,"cichaczem " i z nienacka.AMEN.

Też myślę,że Zosia ma rację,komu to potrzebne? będzie tylko dyskusja ktora nic nie da. Bo przecież żadna agencja nie zrezygnuje z opiekunki zobaczcie jakie jest  zapotrzebowanie na nie. A teraz gdy uchodźców przybywa starsi mieszkający samotnie bedą potrzebowali kogoś w domu. Widze po mężu mojej podopiecznej mimo zakazu ciągle otwiera drzwi obcym.Potem sie uspraweidliwi,że zapomniał.A tu jest ich dużo gdzieś w starych koszarach przebywaja. Dzieci wnioski wyciągną.