Pochwalijki #2

22 września 2015 22:36 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Ale dzisiaj teraz wieczorem na forum zamilkła.Ja też chcę wiedzieć kto to,ale domyślam się kto to jest.Bo jeśli lubiana jest to by znaczyło,że często tu na forum się udziela.

Wiec to nie ja bo ja dzis akurat dzisiaj urzęduję na forum jak mało kiedy
więc alibi mam
22 września 2015 23:02 / 4 osobom podoba się ten post
Musze Was pochwalic Dzisiejsze pochwalijki 8 pelnych stron(mniej wiecej), na ktorych w 116 postach pochwalilo sie 31 osob Chyba odbilo mi, ze to wszystko przeliczylam
22 września 2015 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
Zosia się " pochwaliła" że oberwała w plecy i tak już dalej poszło z górki.
Za to ciebie nie bylo w ogóle gdzies to się podziewała dzień cały
22 września 2015 23:13 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

:-)
Mnie bardziej chodziło o podświadomą pomyłkę, którą zrobił mazur ( na zasadzie,że głodnemu chleb na myśli i wtedy robi się błędy wynikające z podświadomego myslenia). Policja a polucja, niby tylko literówka, ale różnicę robi. :)))




Wiesz ja mysle ze ty jestes glodna i tak to zaraz skojarzylas bo jakos wszyscy zrzumieli o co chodz. Pisze z telefonu i mam nala klawiature palec jest o duzo grubszy od literek. Litrka u lezy zaraz obok i no i sie nieszczesliwie przycisnela. Malo kto by to tak skojarzyl no ale ty musisz mniec poucje w podswiadomosci skoro tak cie to ucieszylo ze ktos w koncu pisze o toich snach:):)
22 września 2015 23:20 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Zosia się " pochwaliła" że oberwała w plecy i tak już dalej poszło z górki.
Za to ciebie nie bylo w ogóle gdzies to się podziewała dzień cały

Od razu zaznacze, ze to rowniez nie ja. Wzrostu ledwie 171, a kilogramow tez mniejNo i ja w takim systemie juz od dawna nie pracuje i zmienniczka ani niczyja nie jestem, ani sama zmienniczki nie mam. Moje Stelle do ekstremalnych zaliczyc moge, nikt mnie zmieniac nie chce i zadne zmiany nie sa tez akceptowane przez moich uroczych PDP Pochwalilam sie dzisiaj w Na wyjezdzie gdzie pol dnia spedzilam. Pozniej tradycyjnie gary, kapiele i takie tam inne przyjemnosci. Teraz mam wreszcie czas na zycie towarzyskie, wiec szaleje do woli
22 września 2015 23:22 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Nie jesteś fanatyczką na pewno,przynajmniej nie własnego męża.SŁYSZAłem o tym,że kobiety biją swoich mężów,no ale żeby to prawda była to nie myslałem,przynajmniej do teraz.Dobrze,że ja żony nie mam.Jeszcze brakowałoby tylko,żeby mnie biła.

Ale już go nie biję ręce mam za krótkie. A do domu daleko. A jak tak rzadko się widzimy to się nie liczy  
22 września 2015 23:26 / 3 osobom podoba się ten post
Jakby ktoś miał wątpliwości, to także nie byłam ja:)
22 września 2015 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
Albo "Opowieści dziwnej treści", albo "Tak mi się niechcący ulało" ;).
22 września 2015 23:30 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra2

Jakby ktoś miał wątpliwości, to także nie byłam ja:)

Się nie wypieraj, tylko gabaryty podaj :D. 
Cały wieczór szukamy Kopciuszka, tyle, że kryterium wyszukiwania inne ;).
22 września 2015 23:31 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Wiem przeca,ja tak dla rozweselenia temat odmieniłem.

Awatar twój,że kolana miękną.hm.A może to Ty?
22 września 2015 23:33 / 4 osobom podoba się ten post
Czas się przyznać ja tez nie.


Chociaż w duchu miałam ochotę spuścić lanie pani, która tu była i myślę, że ktoś by stanął nawet w mojej obronie.
Jak powiedziałam, że muszę sobie pościel czystą ubrać to mi odpowiedziała a po co, przecież zmieniałam kilka dni temu. No była zdziwiona, że ja czystej pościeli chce spać.
22 września 2015 23:35 / 4 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Ale już go nie biję:-) ręce mam za krótkie. A do domu daleko. A jak tak rzadko się widzimy to się nie liczy :lol2: 

Męża już nie bijesz to może opiekunki w Niemczech? Przyznaj się Wstenga
22 września 2015 23:37
Żeby jasność była mam 165 i 75 kg
22 września 2015 23:38 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Czas się przyznać ja tez nie.


Chociaż w duchu miałam ochotę spuścić lanie pani, która tu była i myślę, że ktoś by stanął nawet w mojej obronie.
Jak powiedziałam, że muszę sobie pościel czystą ubrać to mi odpowiedziała a po co, przecież zmieniałam kilka dni temu. No była zdziwiona, że ja czystej pościeli chce spać.

Tez jakies "dziwne"  wymagania masz A owa Pani czasem ze Szwabii korzonkow nie miala? Bo podobno Szkoci od Szwabow oszczednosci sie uczyli i im bardziej sie po rejonie rozgladam, tym bardziej mi to prawda zalatuje
22 września 2015 23:42 / 5 osobom podoba się ten post
Gosiap

Męża już nie bijesz to może opiekunki w Niemczech? Przyznaj się Wstenga

Może mi kiedyś odwali, ale mam nadzieję, że jak stanę się agresywną to wcześniej mnie zamkną w odosobnieniu. A zresztą ja ludzi nie nauczona bić, mąż to już inną para kaloszy  ,  (taka moja wersja koranu).