Tęsknota

29 października 2017 21:27 / 5 osobom podoba się ten post
Darko

Radzę sobie. Najtrudniej było na początku, obecnie wpadłem w rutynę. Rodzina też przystosowana. Odnoszę wrażenie, że rozłąka zbliża :D

Raczej pełne konto.
29 października 2017 21:30
ivanilia40

Raczej pełne konto.

Tak myślisz? Może to tylko dopełnienie?
29 października 2017 21:37 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

Tak myślisz? Może to tylko dopełnienie?

Jeśli ktoś woli myśleć,że to tylko dopełnienie to też super,najważniejsze żeby wszyscy byli zadowoleni.
29 października 2017 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jeśli ktoś woli myśleć,że to tylko dopełnienie to też super,najważniejsze żeby wszyscy byli zadowoleni.

U ciebie tak jest? Ja tak nie myślę, oboje jesteśmy niezależni :D
29 października 2017 21:47 / 5 osobom podoba się ten post
Darko

U ciebie tak jest? Ja tak nie myślę, oboje jesteśmy niezależni :D

Masz na myśli "niezależni finansowo"? Może i tak jest,ale jak twoja partnerka moze korzystać z twojego konta (czyt. na nic nie brakuje) ,to jednak tęsknota schodzi na dalszy plan. Od dawna wiadomo,że pieniądze jednak dają szczęście,a cena jaką się płaci staje się mało zauważalna,lub bagatelizowana.
29 października 2017 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Masz na myśli "niezależni finansowo"? Może i tak jest,ale jak twoja partnerka moze korzystać z twojego konta (czyt. na nic nie brakuje) ,to jednak tęsknota schodzi na dalszy plan. Od dawna wiadomo,że pieniądze jednak dają szczęście,a cena jaką się płaci staje się mało zauważalna,lub bagatelizowana.

Z tęsknoty nie wyżyjemy :D Praca jest wpisana w nasze życie, sami wybieramy gdzie pracujemy. Nie znaczy to, że nie tęsknimy :D
29 października 2017 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Z tęsknoty nie wyżyjemy :D Praca jest wpisana w nasze życie, sami wybieramy gdzie pracujemy. Nie znaczy to, że nie tęsknimy :D

Pracujemy żeby zarobić,a nie żeby tęsknić,chyba wszyscy jesteśmy świadomi jakie są róznice w płacach ,dlatego tęsknota schodzi na dalszy plan,choć oczywiście nie wszyscy sobie z nią radzą.
29 października 2017 22:31 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Pracujemy żeby zarobić,a nie żeby tęsknić,chyba wszyscy jesteśmy świadomi jakie są róznice w płacach ,dlatego tęsknota schodzi na dalszy plan,choć oczywiście nie wszyscy sobie z nią radzą.

Tęsknota to efekt uboczny :D Motywacja pomaga w radzeniu sobie z tęsknotą. Polecam, działa :D
29 października 2017 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Tęsknota to efekt uboczny :D Motywacja pomaga w radzeniu sobie z tęsknotą. Polecam, działa :D

To samo własnie polecałam tobie,ale w bardzo zaowalowany sposób.Zapomniałam,że do mężczyzn trzeba prosto z mostu..
29 października 2017 22:36
ivanilia40

To samo własnie polecałam tobie,ale w bardzo zaowalowany sposób.Zapomniałam,że do mężczyzn trzeba prosto z mostu..:oczko2:

Gdzie ja pisałem, że sobie nie radzę? :D Dzięki.
29 października 2017 22:37
Darko

Gdzie ja pisałem, że sobie nie radzę? :D Dzięki.

Chodzi o motywację ,a nie o nieradzenie sobie. Nie ma za co.
29 października 2017 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
ja pierwszy raz jestem opiekunką w Niemczech i rzeczywiście mam konkretny cel "naprawczy" moich finansów,
to bardzo pomaga mi przezwyciężyć trudnosci - gdy widzę że cel jednak z miesiąca na miesiąc jest coraz bliżej to cieszy

i rodzina doskonale rozumie moją decyzję i mnie wspiera.