Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

21 sierpnia 2019 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A:-)to teraz już wiem,czemu nie wiem o co chodzi :-)

Haaaaaa Gusia  
21 sierpnia 2019 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Tu jest problem z wysłaniem  bo jak naciskam wyślij to mi się error pokazuje ale i tak wysyła, jak naciskam kilka razy to się powiela .Gadam klątwa czarnej perły  :-)

O,właśnie o tym pisałam przed chwilą w innym miejscu. 
Myślałam, że tylko u mnie coś się pierdzieli
21 sierpnia 2019 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ile razy przeze mnie tu wlazłaś ,tyle razy polubiłam :-):-):-)
Ale nam się dzisiaj coś lubi  powtarzać. 
A czemu przeze mnie?

Zobaczyłam Twój wpis i chciałam się dowiedzieć dlaczego się zarejestrowałaś 
21 sierpnia 2019 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
Nick1

Może coś o radzeniu chodzi ...:-(

Chyba o rodzeniu  taki klimat 
21 sierpnia 2019 19:55 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zobaczyłam Twój wpis i chciałam się dowiedzieć dlaczego się zarejestrowałaś :niesmialy:

Kiedyś podczytywałam tylko ,ale to chyba wtedy,kiedy jakieś Knorry, jakieś Niepowtarzalne się udzielali,ktoś rzucał perłami ,no ogólnie nie moje klimaty. 
A ja chciałam się czegoś dowiedzieć, jak innym czas mija na wyjeździe, jak radzą sobie w różnych sytuacjach z podopiecznymi,a też po prostu pogadać z fajnymi ludźmi czy pożartować. 
Jakiś czas temu ponownie zajrzałam na Forum, zobaczyłam ,że wiele osób poszło sobie precz i pomyślałam, O! Z tymi będę się dobrze czuła i będzie mi się chciało pogadać. 
No i jestem 
21 sierpnia 2019 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kiedyś podczytywałam tylko ,ale to chyba wtedy,kiedy jakieś Knorry, jakieś Niepowtarzalne się udzielali,ktoś rzucał perłami ,no ogólnie nie moje klimaty. 
A ja chciałam się czegoś dowiedzieć, jak innym czas mija na wyjeździe, jak radzą sobie w różnych sytuacjach z podopiecznymi,a też po prostu pogadać z fajnymi ludźmi czy pożartować. 
Jakiś czas temu ponownie zajrzałam na Forum, zobaczyłam ,że wiele osób poszło sobie precz i pomyślałam, O! Z tymi będę się dobrze czuła i będzie mi się chciało pogadać. 
No i jestem :-)

I tak powinno być . Mozna mieć inne zdanie i je wyrazić nie obrażając adwersarza . A co wazne nie zmuszac go do tłumaczenia się tylko dlatego, że problem widzi inaczej, albo inne ma doświadczenie .
21 sierpnia 2019 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

I tak powinno być . Mozna mieć inne zdanie i je wyrazić nie obrażając adwersarza . A co wazne nie zmuszac go do tłumaczenia się tylko dlatego, że problem widzi inaczej, albo inne ma doświadczenie .

Ludzie,, maski".....
21 sierpnia 2019 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

I tak powinno być . Mozna mieć inne zdanie i je wyrazić nie obrażając adwersarza . A co wazne nie zmuszac go do tłumaczenia się tylko dlatego, że problem widzi inaczej, albo inne ma doświadczenie .

Ot,i mądrze kobieta powiedziała 
Mądrze gada-wódki jej dać  
21 sierpnia 2019 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
A jak ja o wódce, to zaraz error
Może, że obrazek nie taki ?
21 sierpnia 2019 21:21 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kiedyś podczytywałam tylko ,ale to chyba wtedy,kiedy jakieś Knorry, jakieś Niepowtarzalne się udzielali,ktoś rzucał perłami ,no ogólnie nie moje klimaty. 
A ja chciałam się czegoś dowiedzieć, jak innym czas mija na wyjeździe, jak radzą sobie w różnych sytuacjach z podopiecznymi,a też po prostu pogadać z fajnymi ludźmi czy pożartować. 
Jakiś czas temu ponownie zajrzałam na Forum, zobaczyłam ,że wiele osób poszło sobie precz i pomyślałam, O! Z tymi będę się dobrze czuła i będzie mi się chciało pogadać. 
No i jestem :-)

To ja podobnie , kilka razy byłem i wychodziłem , teraz jest inaczej 
02 września 2019 08:12 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kiedyś podczytywałam tylko ,ale to chyba wtedy,kiedy jakieś Knorry, jakieś Niepowtarzalne się udzielali,ktoś rzucał perłami ,no ogólnie nie moje klimaty. 
A ja chciałam się czegoś dowiedzieć, jak innym czas mija na wyjeździe, jak radzą sobie w różnych sytuacjach z podopiecznymi,a też po prostu pogadać z fajnymi ludźmi czy pożartować. 
Jakiś czas temu ponownie zajrzałam na Forum, zobaczyłam ,że wiele osób poszło sobie precz i pomyślałam, O! Z tymi będę się dobrze czuła i będzie mi się chciało pogadać. 
No i jestem :-)

Gusiu, ze mną było podobnie, może nie chodzi mi konkretnie o Knorra ale dużo innych osób "perłowych"osób. Teraz jest naprawdę inaczej...
02 września 2019 09:03 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Gusiu, ze mną było podobnie, może nie chodzi mi konkretnie o Knorra ale dużo innych osób "perłowych"osób. Teraz jest naprawdę inaczej...:buziaki1:

Cieszę się, że dołączyłam do Was,kiedy już fajnie było 
A  nick Knorr to pewnie zapamiętałam, bo gotować lubię 
02 września 2019 09:12 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Cieszę się, że dołączyłam do Was,kiedy już fajnie było :-)
A  nick Knorr to pewnie zapamiętałam, bo gotować lubię 

Gusia co Ty z tym Knorrem  a wiesz że to Niemiec  o pięknym imieniu Carl Heinrich 
02 września 2019 09:16 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Cieszę się, że dołączyłam do Was,kiedy już fajnie było :-)
A  nick Knorr to pewnie zapamiętałam, bo gotować lubię 

Ja też myślę że to główny powód 
02 września 2019 09:17 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusia co Ty z tym Knorrem :-) a wiesz że to Niemiec  o pięknym imieniu Carl Heinrich :oklaski:

I jakie dobre przydatne przyprawy ma