Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

28 października 2019 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
mira.s

Witam Jest tu kto :chaplin:

Jak Tina napisała do powitajek udajmy się wspólnie Na kawę
28 października 2019 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Zapowiada się ładny dzionek
28 października 2019 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Spacerek z Dziadkiem z godzinkę się przyda. 
 
28 października 2019 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
No buntownik z miry.s
28 października 2019 10:28 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest. Zbiórka jest w Powitajkach. Potem nas woźna goni do odpowiednich wątków :hihi:

Jeszcze Was trochę pogonie, ale za 6 dni odetchnięcie z ulgą a potem róbta se co chceta
28 października 2019 11:26 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jeszcze Was trochę pogonie, ale za 6 dni odetchnięcie z ulgą a potem róbta se co chceta:gwizdanie:

A czy to należy do twoich obowiązków Kąwalio? Zresztą klapnij już sobie, bo masz zastępstwo...
28 października 2019 11:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

A czy to należy do twoich obowiązków Kąwalio? Zresztą klapnij już sobie, bo masz zastępstwo...:tanczy:

Pewnie że nie należy, ja to tak dla jaj  i nikt  mi za to nie płaci.Myslę że się ludzie nie gniewają chociaż wczoraj jeden taki gościu pingle na mnie miał, że go niby wybudzilam  
28 października 2019 12:51 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pewnie że nie należy, ja to tak dla jaj :-) i nikt  mi za to nie płaci.Myslę że się ludzie nie gniewają:-) chociaż wczoraj jeden taki gościu pingle na mnie miał, że go niby wybudzilam :hihi: 

Sam sobie winien-kto to słyszał, żeby o 19 iść spać 
28 października 2019 16:58 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Sam sobie winien-kto to słyszał, żeby o 19 iść spać :-)

Nie słyszałam mówiąc szczerze
01 listopada 2019 21:36 / 5 osobom podoba się ten post
Ja też nie słyszałam chyba że ktoś jest chory ,to lepiej niech idzie spać to choroba przejdzie być może.,ja wolę pogadać z rodzinką lub  lub poklikać po internecie
01 listopada 2019 21:58 / 6 osobom podoba się ten post
Zarejestrowałam się tutaj aby pogadać,wymienić doświadczenia lub czegoś nauczyć się od innych
03 listopada 2019 13:25 / 3 osobom podoba się ten post
Ja zarejestrowałam się bo kiedyś było tu więcej "wariatek" a i wesprzeć umiały.
03 listopada 2019 15:13 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja zarejestrowałam się bo kiedyś było tu więcej "wariatek" :buziaki2: a i wesprzeć umiały.

No popatrz, a ja dlatego, bo zobaczyłam, że nie ma tu żadnych "wariatek " tylko fajni ludzie z którymi i pośmiać się można, i poradzą i wesprą w razie potrzeby 
03 listopada 2019 15:19 / 6 osobom podoba się ten post
Zarejestrowałem się żeby znaleźć się w tym środowisku , poznać co myślą i wiedzą inni ,
dla rozrywki , dla zabicia czasu , czasem dla poprawy nastroju
03 listopada 2019 15:26 / 5 osobom podoba się ten post
A ja jszcze nie wiem po co się zarejestowałam  . Ponieważ pamięc jest zawodna poszukałam swojego wpisu i nie ma . To mam zagwozdkę  Ale zauważyłam, że co niektorzy mają kilka powodów.......... no i się zarejestrowałi .