Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

02 września 2019 09:18 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

I jakie dobre przydatne przyprawy ma :-)

Winiary i Kamis tez
02 września 2019 09:19 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusia co Ty z tym Knorrem :-) a wiesz że to Niemiec  o pięknym imieniu Carl Heinrich :oklaski:

No kurde, od poniedziałku znowu do nauki mnie gonią, wczoraj jedna, dzisiaj druga. 
Nie wiedziałam, kto zacz, tak naprawdę. 
Carl-ładnie, ale Heinrich? Nie mogli mu dać Heniek na drugie?
Tyle nauki, nie wiem kiedy będę miała czas na pracę 
02 września 2019 09:20 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Winiary i Kamis tez:-)

To może się tu pojawią?
20 października 2019 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim ,zalogowałam się na portalu ,ponieważ poszukuję wsparcia,inspiracji oraz obecnie firm które zatrudniają opiekunki z własną działalnością gospodarczą,będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informację,z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam,życząc miłego wieczoru.
20 października 2019 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ella79

Dzień dobry wszystkim ,zalogowałam się na portalu ,ponieważ poszukuję wsparcia,inspiracji oraz obecnie firm które zatrudniają opiekunki z własną działalnością gospodarczą,będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informację,z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam,życząc miłego wieczoru.

Witaj Ella79 rozglądaj się w forumowych tematach . Zyczę powodzenia .
20 października 2019 19:56
Dziękuję za podpowiedź. 
27 października 2019 10:26
Dzień dobry,
Odzywam się po raz pierwszy i wszystkich pozdrawiam. Zalogowałam się , ponieważ chciałbym znaleźć ludzi, którzy dzielą się doświadczeniami, ale też mają ochotę pogadać, będąc opiekunkami/ opiekunami. Życzę miłego dnia i fajnych postów.
27 października 2019 10:30
dobrze trafiłaś Cześć ,rozgość sie
27 października 2019 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
Kiepsko się orientuję na portalu. To chyba trochę potrwa zanim będę normalnie tutaj funkcjonować. Za ewentualne pomyłki sorry. Za uwagę, co do działania na stronie -dzięki.
27 października 2019 18:49 / 4 osobom podoba się ten post
 
Witam wszystkich. Podobnie jak Gosia i ja tu pierwszy raz zawitałem. Wiadomo najlepiej uczyć się od zaprawionych w boju. Mam nadzieję że mnie przygarniecie do swojej drużyny.
Pozdrawiam Mira.s 
27 października 2019 22:03
mira.s

 
Witam wszystkich. Podobnie jak Gosia i ja tu pierwszy raz zawitałem. Wiadomo najlepiej uczyć się od zaprawionych w boju. Mam nadzieję że mnie przygarniecie do swojej drużyny.
Pozdrawiam Mira.s 

Witaj Mira, skoro tutaj piszesz, to już jesteś w drużynie 
Czytaj,pisz, pytaj, opowiadaj...
28 października 2019 10:02 / 2 osobom podoba się ten post
Witam Jest tu kto
28 października 2019 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
mira.s

Witam Jest tu kto :chaplin:

JestemCo tam u Ciebie?
28 października 2019 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
mira.s

Witam Jest tu kto :chaplin:

Jest. Zbiórka jest w Powitajkach. Potem nas woźna goni do odpowiednich wątków 
28 października 2019 10:19
tina 100%

Jest. Zbiórka jest w Powitajkach. Potem nas woźna goni do odpowiednich wątków :hihi: