Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

26 sierpnia 2017 23:37 / 3 osobom podoba się ten post
Witam, zarejestrowałem się na forum, żeby się z niego wyrejestrować. 
No kiedyś. 
27 sierpnia 2017 07:05 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Czesc swiezynka tu se poczytaj,jest duzo informacji dla swiezynek https://www.opiekunki24.pl/forum/9/pytania-i-informacje-przed-pierwszym-wyjazdem

Dzięki ;)
27 sierpnia 2017 18:05 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Witam, zarejestrowałem się na forum, żeby się z niego wyrejestrować. 
No kiedyś. 

Bardzo optymistyczna wersja. Pozdrawiam kolegę.
28 sierpnia 2017 04:18 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Bardzo optymistyczna wersja. :-) Pozdrawiam kolegę. :chaplin:

Pozdrawiam. Nowy tydzień pracy czas zacząć. 
28 sierpnia 2017 04:27 / 10 osobom podoba się ten post
Napoleon12

Założyłem tutaj konto, bo chciałem się co nieco dowiedzieć o co chodzi w tym fachu :)

W tym fachu jak w każdym, to o kasę chodzi.
A z wszystkich grzechów w tym fachu,  ksiądz Paolo Cecere spowiada.
Natomiast porad wszelakich z zakresu medycyny, prawa, psychologii, psychitrii a nawet geriatrii, udziela Kasia63. 
Co zaś do porad kulinarnych, każdy uczestnik jest w sprawie właściwy.
28 sierpnia 2017 18:41 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Dzięki ;)

Nie ma za co,trza se pomagac
28 sierpnia 2017 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

W tym fachu jak w każdym, to o kasę chodzi.
A z wszystkich grzechów w tym fachu,  ksiądz Paolo Cecere spowiada.
Natomiast porad wszelakich z zakresu medycyny, prawa, psychologii, psychitrii a nawet geriatrii, udziela Kasia63. 
Co zaś do porad kulinarnych, każdy uczestnik jest w sprawie właściwy.:-)

Dajta spokoj tyle porad na jedna osobe hahahaha!!!! Ino o kase idzie przez nia my musimy rodziny zostawiac
28 sierpnia 2017 19:15 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Dajta spokoj tyle porad na jedna osobe hahahaha!!!! :lol3: Ino o kase idzie przez nia my musimy rodziny zostawiac :nerwowy:

28 sierpnia 2017 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Nie ma za co,trza se pomagac :aniolki:

28 sierpnia 2017 22:42 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

W tym fachu jak w każdym, to o kasę chodzi.
A z wszystkich grzechów w tym fachu,  ksiądz Paolo Cecere spowiada.
Natomiast porad wszelakich z zakresu medycyny, prawa, psychologii, psychitrii a nawet geriatrii, udziela Kasia63. 
Co zaś do porad kulinarnych, każdy uczestnik jest w sprawie właściwy.:-)

Już Wy nie bądźcie tacy skromni ,Towarzyszu Kucharzu:)Waszych opisów obiadów z pustym żołądkiem czytać się   po prostu nie da,takie są smakowite i finezyjne:)Z pozostałą treścią  Waszego posta zgadzam się oczywiście:):):):)
29 sierpnia 2017 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Już Wy nie bądźcie tacy skromni ,Towarzyszu Kucharzu:)Waszych opisów obiadów z pustym żołądkiem czytać się   po prostu nie da,takie są smakowite i finezyjne:)Z pozostałą treścią  Waszego posta zgadzam się oczywiście:):):):)

Prawdziwy gentelmen.
30 sierpnia 2017 14:31 / 1 osobie podoba się ten post
Od kilku lat pracuję jako opiekunka.Początkowo na czarno we Włoszech i Anglii,obecnie legalnie..Firma ,która mnie zatrudniła,wymaga aby podczas pobytu w Polsce reklamować ,na różne sposoby,swojego pracodawcę.Uważam,że jestem dobrą opiekunką ale zupełnie nie radzę sobie z pracą naganiacza.Szukałam jakiś podpowiedzi i tak trafiłam na to forum.Dzięki ,że jesteście.
30 sierpnia 2017 14:35 / 4 osobom podoba się ten post
Lea

Od kilku lat pracuję jako opiekunka.Początkowo na czarno we Włoszech i Anglii,obecnie legalnie..Firma ,która mnie zatrudniła,wymaga aby podczas pobytu w Polsce reklamować ,na różne sposoby,swojego pracodawcę.Uważam,że jestem dobrą opiekunką ale zupełnie nie radzę sobie z pracą naganiacza.Szukałam jakiś podpowiedzi i tak trafiłam na to forum.Dzięki ,że jesteście.:-)

Ja nie reklamuję jak nie mam za co... Staram się byc wiarygodna, więc nie będę swojego wlasnego autorytetu podkładać jeżeli sama mam wątpliwości...))))
01 września 2017 20:58 / 4 osobom podoba się ten post
Zarejestrowałam się, bo myślę, że warto wiedzieć, że nie jest się w tym wszystkim samemu :)
04 września 2017 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Zarejestrowałem się bo miałem pytanie. Odwiedzam forum z nudów.