Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

04 maja 2017 00:06 / 2 osobom podoba się ten post
Bazylka

Witam Wszystkich! Chciałam się przywitać w powitajkach ale tam pogaduchy jakieś, a tu widzę, że się też można;)? Podobnie jak Misza od zawsze lubiłam pomagać i miałam dobry kontakt z seniorami (pewnie dlatego, że miałam dwie babcie;?)). Więc jak mnie życie kopnęło to wróciłam do "korzeni" i 2 lata temu wyjechałam do pracy w opiece. Byłam nawet na tym forum ale nie wsiąkłam i teraz żałuję, bo to jest kopalnia wiedzy i doborowe towarzystwo. Żałuję, bo wyjechałam z niefajnymi firmami (zależy mi na zus) ale zdobyłam doświadczenie i to jest ok. Niestety nie mogę wyjeżdżać na długo i za często, a wiecie że takich ofert nie ma za wiele. Od Was wiem, że jednak są tylko panie z tych dużych firm "palą głupa". Podobnie jak Ty (Misza) zaczęłam uczyć się w studium medycznym (postawiłam na masaż). Kończę I rok i też mam kłopot połączyć to z wyjazdami, ale ciągnę i mam nadzieję że z tymi umiejętnościami będzie mi łatwiej znaleźć dobrą ofertę. Jeszcze raz pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc i przychylność.
P.S jakby co, znam się na naturalnych metodach leczenia.

Uszanowanie pani, miło widzieć nową osobę na forum oraz kulturalnie piszącą. Pozdrawiam
04 maja 2017 07:43 / 8 osobom podoba się ten post
Rambo8

Uszanowanie pani, miło widzieć nową osobę na forum oraz kulturalnie piszącą. Pozdrawiam :chaplin:

Ty wszędzie wsadzasz swoje trzy grosze odnosząc się do kultury  uczestników tego forum z którym poniekąd nie masz nic do wspólnego. Jak się chciałeś wtopić i siać zamęt to mogłeś chociaż udawać że jesteś opiekunem. To przestaje robić się śmieszne. Kto cię nasłał żebyś tu wszystkich ustawiał?
07 maja 2017 14:35
W celu fachowej porady
16 maja 2017 19:07
zalozylam tu konto, żeby poczytac wasze doswiadczenia zwiazane z praca opiekunki za granica i moze podzielic sie swoimi wrazeniami :)
04 czerwca 2017 16:23
Założyłem tutaj konto, bo chciałem się co nieco dowiedzieć o co chodzi w tym fachu :)
04 czerwca 2017 16:36
Napoleon12

Założyłem tutaj konto, bo chciałem się co nieco dowiedzieć o co chodzi w tym fachu :)

Witaj i pytaj
23 czerwca 2017 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie. Zarejestrowałam się bo chciałam poczytać o tej pracy. Zgłosiłam się do kilku firm i dostałam pracę. Bardzo się cieszę, że tu jestem. Mam więcej odwagi i będę uczyć się od was. 
18 lipca 2017 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
Część  ja się  zarejestrowałem żeby zabić  samotność  pierwszy raz jestem w takim miejscu gdzie niema z kim pogadać   I dni się  bardzo dłuźa
18 lipca 2017 16:21 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda30

Część  ja się  zarejestrowałem żeby zabić  samotność  pierwszy raz jestem w takim miejscu gdzie niema z kim pogadać   I dni się  bardzo dłuźa

Witamy na Forum.
18 lipca 2017 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda30

Część  ja się  zarejestrowałem żeby zabić  samotność  pierwszy raz jestem w takim miejscu gdzie niema z kim pogadać   I dni się  bardzo dłuźa

Część Lawendo ....ja teź , kiedyś się zarejestrowałam , bo teź mi się bardzio dni dłuzili i dłuzili .
18 lipca 2017 16:52
Lawenda30

Część  ja się  zarejestrowałem żeby zabić  samotność  pierwszy raz jestem w takim miejscu gdzie niema z kim pogadać   I dni się  bardzo dłuźa

Rozgość się i pisz... Dzień Dobry!
26 sierpnia 2017 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Witam zarejestrowałam się żeby , rozeznać się jak wyglądają sztelle w Niemczech , poczytać opinię o firmach i ogólnie mieć miejsce aby wrazie czego móc pogadać , poznać nowych ludzi :) pozdrawiam
26 sierpnia 2017 18:04
Ewelina645

Witam zarejestrowałam się żeby , rozeznać się jak wyglądają sztelle w Niemczech , poczytać opinię o firmach i ogólnie mieć miejsce aby wrazie czego móc pogadać , poznać nowych ludzi :) pozdrawiam

Czemu chcesz zamienić Anglię na D?
26 sierpnia 2017 18:14 / 1 osobie podoba się ten post
Myślę że zwyczajnie się zraziłam i chcę spróbować w Niemczech ;)
26 sierpnia 2017 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Witam zarejestrowałam się żeby , rozeznać się jak wyglądają sztelle w Niemczech , poczytać opinię o firmach i ogólnie mieć miejsce aby wrazie czego móc pogadać , poznać nowych ludzi :) pozdrawiam

Czesc swiezynka tu se poczytaj,jest duzo informacji dla swiezynek https://www.opiekunki24.pl/forum/9/pytania-i-informacje-przed-pierwszym-wyjazdem