Lubuskie 2

20 grudnia 2016 15:20
Witam wszystkich,
możecie polecić jakąś firmę która zabierze mi walizkę i zawiezie ją do ZG?
20 grudnia 2016 19:21
Malgoszg

Witam wszystkich,
możecie polecić jakąś firmę która zabierze mi walizkę i zawiezie ją do ZG?

Kurierem trzeba nadać, DHL chyba najpewniejszy, ale na pewno trochę zapłacisz. Kiedyś mój tż wysyłał mi zwykłą paczkę z gazetami Pocztą to zapłacił ponad 100 zł. A może z blablacar ktoś by mógł przewieźć ?albo busiarz ...     słabo się orientuję .
20 grudnia 2016 19:30 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Witam wszystkich,
możecie polecić jakąś firmę która zabierze mi walizkę i zawiezie ją do ZG?

Ja polecam BraciakTrans.
Korzystałam-szybko,sprawnie i pewnie.
Paczka kosztuje normalnie 30 euro-o ile pamietam.
Mnie kosztowała 50,bo nie byli w moim rejonie i specjalnie zajechali po przesyłkę.Mnie zależało-wiec cenę zaakceptowałam.
Plusem jest to,ze przesyłka dojdzie w ciagu jednego dnia-a za to warto zapłacic-jak dla mnie.
Jakbyś ich szukała-wpisz nazwe-są w internecie.
20 grudnia 2016 20:41
Dzięki Kobietki
20 grudnia 2016 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Witam wszystkich,
możecie polecić jakąś firmę która zabierze mi walizkę i zawiezie ją do ZG?

Firma Kamil . Przesyłka 30 euro
09 marca 2017 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
O Lubuskie )))
Jutro impra w Zielonej a mnie nie ma ((((Ale i tak będzie się działo : Prezentacja drużyny i urodziny Andrzeja Huszczy .
Pozdrawiam Lubuskie .
09 marca 2017 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
A. Huszcza to poeta , czy prozaik ? ...Oj nieee..przecież wiem to znany poeta ...lubię jego wiersze ..nie ma to tamto ! .. Złóż mu życzenia ode mnie ....samych serdeczności
09 marca 2017 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A. Huszcza to poeta , czy prozaik ? ...Oj nieee..przecież wiem to znany poeta ...lubię jego wiersze ..nie ma to tamto !:lol3: .. Złóż mu życzenia ode mnie ....samych serdeczności :kwiatek dla ciebie:

Baśka!!!! Jak możesz!!! Teraz to i sen mnie opuścił,Zaraza jedna ,no )))
09 marca 2017 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

O Lubuskie )))
Jutro impra w Zielonej a mnie nie ma ((((Ale i tak będzie się działo : Prezentacja drużyny i urodziny Andrzeja Huszczy .
Pozdrawiam Lubuskie .

Prawda.jutro prezentacja i 60 te urodziny naszego mistrza. Będą rozdawać sławne chusty w grochy:) . Ja i M. mamy już bilety .CRS 18.30 Zapraszamy:)
09 marca 2017 23:00 / 2 osobom podoba się ten post
60 niezatapialnego...
30 maja 2017 14:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry lubuszanki_jest tu jeszcze kto z naszego województwa oprócz mnie ? Meldować się....W 'mojej Szwajcarii' żar z nieba leje, na szczytach gór leży piękny biały śnieg...
30 maja 2017 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
Jam Ci jest Lubuszanin
30 maja 2017 14:49 / 1 osobie podoba się ten post
Melduję sie
30 maja 2017 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Dzień dobry lubuszanki_jest tu jeszcze kto z naszego województwa oprócz mnie ? Meldować się....W 'mojej Szwajcarii' żar z nieba leje, na szczytach gór leży piękny biały śnieg...

Aniu zglaszam sie. Pochodze tez z lubuskiego :)
30 maja 2017 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tez ja tez jasne,ze z lubuskiego. ------- ZG, Kożuchów i okolice. To mój rewir