Lubuskie 2

10 czerwca 2017 17:10 / 1 osobie podoba się ten post
Trele morele Lubuskie w PL zawsze na czele !!!! MISTRZ JEST TYLKO JEDEN . Falubaz, Zastal, Stal . Jesteśmy dumni. Dziękujemy.
02 października 2017 18:49
Witam jestem z woj. Lubuskiego z Międzyrzecza czy są tu też inne osoby z mojego miasta i okolic.
02 października 2017 18:51
zbyszeksosw

Witam jestem z woj. Lubuskiego z Międzyrzecza czy są tu też inne osoby z mojego miasta i okolic.

Witaj sasiad zza miedzy)))
02 października 2017 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
Zielona jest...
02 października 2017 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ładne miasto Zielona Góra
02 października 2017 19:20
magdzie

Witaj sasiad zza miedzy)))

Witaj skąd jesteś?
02 października 2017 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
zbyszeksosw

Witaj skąd jesteś?

Hej)))
Tez z Zielonej ((((
02 października 2017 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Hej)))
Tez z Zielonej ((((

No to mamy przewage Zielonej  wobec Mcza
02 października 2017 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
zbyszeksosw

No to mamy przewage Zielonej  wobec Mcza

Jeszcze ja !!!     Kożuchów i szeroko pojęte okolice, wszędzie tam jestem. I koczuję. Ja ,golf i różowy neseser. Taka Kamy karma.         a z Międzyrzeczem to mi się Rzepin kojarzy , kolej, wojsko ...... te sprawy    
02 października 2017 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Jeszcze ja !!!  :oklaski:   Kożuchów i szeroko pojęte okolice, wszędzie tam jestem. I koczuję. Ja ,golf i różowy neseser. Taka Kamy karma. :smiech:  :ona placze:      a z Międzyrzeczem to mi się Rzepin kojarzy , kolej, wojsko ...... te sprawy  :pije i pali:  

Wojsko tak ale dlaczego kolej ona jest wszędzie różowy neseser też w pełni zrozumiałe ale golf ? pozdrawiam Kożuchów i szeroko pojęte okolice.
02 października 2017 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
zbyszeksosw

Wojsko tak ale dlaczego kolej ona jest wszędzie różowy neseser też w pełni zrozumiałe ale golf ? pozdrawiam Kożuchów i szeroko pojęte okolice.

Ale nie wszędzie są węzły kolejowe jak np w Rzepinie ,zdaje mi się.  Pociągi polikwidowali ,u mnie w kzh np juz nie ma. No golf, normalne auto użytkowe .  Za pozdrowienia dziękuję , przekażę 
08 lutego 2018 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
Hej, hej Lubuskie co się dzieje ? Nie możemy być gorsze od Zachodniopomorskiego Pisać tu i to zaraz
08 lutego 2018 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Jeszcze ja !!!  :oklaski:   Kożuchów i szeroko pojęte okolice, wszędzie tam jestem. I koczuję. Ja ,golf i różowy neseser. Taka Kamy karma. :smiech:  :ona placze:      a z Międzyrzeczem to mi się Rzepin kojarzy , kolej, wojsko ...... te sprawy  :pije i pali:  

Witaj sąsiadko :)
08 lutego 2018 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Witaj sąsiadko :)

Że czo ????    Pierwsze słyszę. Ale witaj też 
po sąsiedzku tzn ? :) 
 .......  ter to dop się  zacznie hejt ......       
08 lutego 2018 13:18 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Że czo ????  :zaskoczenie1:  Pierwsze słyszę. Ale witaj też :-)
po sąsiedzku tzn ? :) 
:boi sie:  .......  ter to dop się  zacznie hejt ......     :smiech3:  

Ja 68-100  :) Co tam hejt w wykonaniu emerytek to pikuś :)