Lubuskie 2

08 lutego 2018 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ja 68-100  :) Co tam hejt w wykonaniu emerytek to pikuś :)

Śmieję się z tego „hejtu” , to tak żartobliwie , nie wiem czy same emerytki tu są czy nie, dla mnie to znajome opiekunki. Tak czy siak ja tam w żadne gierki i przepychanki nie wchodzę. Nie jestem w temacie poza tym .  Ale miło ze odświeżyłaś lubuskie :))  A tymczasem ja lecę też   po fajki .  
08 lutego 2018 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Śmieję się z tego „hejtu” , to tak żartobliwie , nie wiem czy same emerytki tu są czy nie, dla mnie to znajome opiekunki. Tak czy siak ja tam w żadne gierki i przepychanki nie wchodzę. Nie jestem w temacie poza tym .  Ale miło ze odświeżyłaś lubuskie :))  A tymczasem ja lecę też :lata na miotle:  po fajki .  :nerwowy:

Bo ja kocham Lubuskie, a to moje najukochańsze miejsce
08 lutego 2018 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Bo ja kocham Lubuskie, a to moje najukochańsze miejsce

No ja też , u nas jest pięknie , miło, spokojnie, zielono etc Nie zamieniłabym na nic innego. Wstawiaj zdjęcia jak masz   chociaz ty jesteś trochę z innej strony ;)  wojskowej ;)
08 lutego 2018 20:00
Mleczko

Ja 68-100  :) Co tam hejt w wykonaniu emerytek to pikuś :)

No,to  koleżanka mój rocznik, a miotełkę gdzie można zakupić. :)
08 lutego 2018 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
08 lutego 2018 21:52
08 lutego 2018 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Bo ja kocham Lubuskie, a to moje najukochańsze miejsce

Tyle złego czytałem o"Mlekowej" a okazała się z Lubuskiego. Pozdrawiam. Tyle mialem kłopotów, że jestem z Klanu Mlekowej.
08 lutego 2018 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Tyle złego czytałem o"Mlekowej" a okazała się z Lubuskiego. Pozdrawiam. Tyle mialem kłopotów, że jestem z Klanu Mlekowej.

Opiekunie5 a jednak uzależnienie co???po co żeś swojego bloga zamknął? no JAK ZYć???Wracaj na nasze łono  i już !! 
19 lutego 2018 13:51
Dzisiaj piekna pogoda własnie wróciłam z myjni samochodowej. Zaczepiłam o sklep  ogrodniczy i dokonałam cudu. Przekonałam męża, że cos tam jeszcze potrzebuję do ogrodu . Wszystko sie udało przy małym podstępie   Dzisiaj  "ogacę"  hortensję dębnolistną, ponoć od jutra ma być mróz. Jak bedzie zobaczymy, oczywiście ja wole taką pogodę jak  dzisiaj.  
26 lutego 2018 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
Mróz trzyma i wiosny nie widać . Załatwiłam swoje sprawy bezbolesnie . Szkoda, że zima bezśnieżna, jak widać na fotkach..
26 lutego 2018 14:46 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mróz trzyma i wiosny nie widać . Załatwiłam swoje sprawy bezbolesnie . Szkoda, że zima bezśnieżna, jak widać na fotkach..

A gdzie to tak ładnie w naszym lubuskim?
27 lutego 2018 07:38 / 1 osobie podoba się ten post
Za oknem inentyczny widok jak kilka lat wstecz 
04 marca 2018 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
Lubuszanki gdzie jesteście ? dzisiaj przepiekny wieczór . Wracałam do domu ze słoneczkiem, mrozik już tylko lekutki a powietrze najczystrze . 
04 marca 2018 20:24 / 5 osobom podoba się ten post
Najczystsze jezioro w Polsce:
04 marca 2018 20:28
jo.anna20

No,to  koleżanka mój rocznik, a miotełkę gdzie można zakupić. :)

Szkoda, że usunęłaś konto. Bo ja mógłbym dla Ciebie specjalną miotełkę wykonać. Połamanych gałęzi Ci u mnie dostatek.