Podopieczny zakochał się w opiekunce

18 lipca 2015 21:52 / 12 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja tam nie zazdraszczam((, bo jak sobie tak pomysle ze ja mam 40 z malym + i ja z takim dziadziusiem ktory jest starszy ode mnie o 40, czy 50 lat ,no przepraszam ale robi mi sie slabo.Ta duza roznica jest dla mnie obrzydliwa,no nie powiem ze bym sie wtedy rozejrzaka chyba za wnukiem tego dziadka a to co innego:-) :-) 

No i wyobraż sobie teraz wspólnoą kolacje,wspólne lizanie protezy po jedzeniu itp hahahhahahahah
18 lipca 2015 21:52 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nieeee,tylko tak teoretycznie zapytałam,bo nigdy nie wiadomo co się trafi:yeah:

Szkoda, bo juz miałam nadzieję na romantyczną historię z happy endem
18 lipca 2015 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
Takie przypadi sa odpuchające, bo to nie jest fajne jak taki stary, trzęsący się dziadek chce sie do młodego ciałka przytulic.
Ale wyobraźmy sobie coś trochę innego ....... troche elegancji i w tym wszystkim opiekuńczości w stosunku do kobiety. 
18 lipca 2015 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
takaja

Może być i młodszy :) no właśnie jak to tam u dziadka syna piżamkowego się skończyło w wolnej chwili skrobnij na @ :) urlop i przegapiłam sceny rozpaczy :(

Ach było ,minęlo .....
18 lipca 2015 21:54 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No i wyobraż sobie teraz wspólnoą kolacje,wspólne lizanie protezy po jedzeniu itp hahahhahahahah

Hihi ta lizanie pewnie ale przed tym jeszcze wysysanie....z protezy resztek jedzenia,och cudowne chwile  
18 lipca 2015 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

Stukanie zostawmy urlopującym, a my do roboty:-) bo zaraz nocna zmiana wskoczy.:na wozku1::ubikacja2:

Jaka nocna zmiana ??? Ja właśnie mam wolne  pdp chrapie, po wczorajszej uroczystości zostało mase dobrych rzeczy. Za oknem cudnie pachnie sosnami ....  jaka   nocna zmiana ??
18 lipca 2015 21:56 / 6 osobom podoba się ten post
No coś Ty Madonna myślisz, że taki wyrachowany Nicpoń?  Bleee w tym wieku? normalnie się oburzyłam
18 lipca 2015 22:01 / 8 osobom podoba się ten post
dorotee

A bo tak trywialnie zaraz:) taki związek to bardziej idealne dusz połączenie:)

Tak dusz polaczenie,polaczenie grubego portfeka i nadziei na niego  
18 lipca 2015 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
AniulkaSlask

Nie jest to podpucha. Nigdy nie myslalam ze przytrafi to sie mi...

a mi to ile latek sobie liczy?
18 lipca 2015 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No i wyobraż sobie teraz wspólnoą kolacje,wspólne lizanie protezy po jedzeniu itp hahahhahahahah

moj Pdp ma implanty. Ta wersja wydarzen odpada.
18 lipca 2015 22:06 / 12 osobom podoba się ten post
ivanilia40

...a jak się zakocha w opiekunce syn pdp to się liczy...? :fuckyou1::lol1::lol1:

W Niemczech przybieram pozę  "sprzętu domowego"... Np. taki ekspres do kawy - niezbędny w każdym niemieckim domu, a jednak nikt na niego wzwodu nie ma... hihihih)))))
18 lipca 2015 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Takie przypadi sa odpuchające, bo to nie jest fajne jak taki stary, trzęsący się dziadek chce sie do młodego ciałka przytulic.
Ale wyobraźmy sobie coś trochę innego ....... troche elegancji i w tym wszystkim opiekuńczości w stosunku do kobiety. 

W Niemczech ????  No to musiałabym czymś podkręcić wyobraźnię bo moja własna nie wystarczy... hihihihi)))))
18 lipca 2015 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

W Niemczech ????  No to musiałabym czymś podkręcić wyobraźnię bo moja własna nie wystarczy... hihihihi)))))

Ja cos takowego spotkałam, widziałam. 
18 lipca 2015 22:31 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Hihi ta lizanie pewnie ale przed tym jeszcze wysysanie....z protezy resztek jedzenia,och cudowne chwile:-) :-) 

Można spokojnie powiedziec,że to gra wstępna hahahahah
18 lipca 2015 22:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja cos takowego spotkałam, widziałam. 

To na pewno miał praprzodka za wschodnią lub zachodnią granicą...  To była jakaś nie całkiem czysta niemiecka krew... )))))