Podopieczny zakochał się w opiekunce

18 lipca 2015 22:35 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To na pewno miał praprzodka za wschodnią lub zachodnią granicą...  To była jakaś nie całkiem czysta niemiecka krew... )))))

Hehehe coś w tym jest, niestety. 
18 lipca 2015 23:36 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

W Niemczech ????  No to musiałabym czymś podkręcić wyobraźnię bo moja własna nie wystarczy... hihihihi)))))

Oj tam oj tam jakby w testamencie uwzglednił i portfel gruby pokazał to i wyobrażnia podziała.Taki krzywdy nie zrobi, będzie sie stroił dwa tygodnie a zagra minutę.......... można pogdybać ha, ha ha 
18 lipca 2015 23:39 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

W Niemczech przybieram pozę  "sprzętu domowego"... Np. taki ekspres do kawy - niezbędny w każdym niemieckim domu, a jednak nikt na niego wzwodu nie ma... hihihih)))))

No no , mój hrabia, syn pdp, sprawił sobie takie ustrojstwo tylko do własnego uzytku w biurze, i mowi, że on to teraz jest Selbstversorger:) chociaż do mnie zwrocił się na powitanie Schatz:) ale z kawy nici, bo jego ekspresik:)
19 lipca 2015 06:36 / 13 osobom podoba się ten post
nowadanuta

W Niemczech przybieram pozę  "sprzętu domowego"... Np. taki ekspres do kawy - niezbędny w każdym niemieckim domu, a jednak nikt na niego wzwodu nie ma... hihihih)))))

Oj ! Danulka , żebyś się nie przeliczyła z tym brakiem wzwodu na widok ekspresu !..... Eismen przywiózł lody i jakieś tam inne mrożone różności - siedziałam w ogrodzie , parę metrów od nabywców lodów . Państwo , jako stali nabywcy w/w smakołyków otrzymali geszenka w postaci plastikowego , składanego w harmonijkę pojemnika . Pan z błyszczącymi oczkami , myślałam , że się ze wzruszenia popłacze , prawie mu się to udało , podszedł do Pani , pudełeczko składał , rozkładał , oglądali je ze wszystkich stron , " ochom i achom " końca nie było , czułam się jakbym bezcześciła tę szczęśliwą , podniecającą chwilę swoją marną obecnością !
Pani się zreflektowała , przypomniała sobie o moim istnieniu , nie wiem , podejrzewam , że chciała mnie zaprosić do tzw. " trójkąta " , bo nagle podnieconym , drżącym głosikiem zawołała : " pokaż Barbarze , Barbara też musi zobaczyć !!!!! "
.........i zaczęła się demonstracja , znów składanie , rozkładanie , wywijanie na " rympy " w te i wewte .......
Tyle było tego " achowania , ochowania " , że jednym okiem spoglądałam na demonstrowany " sprzęt " a drugie dziwnie mi zezowało w miejsce , gdzie zapina się męskie spodnie , nie widziałam wzwodu , więc miałam cichą nadzieję , że ujrzę mokrą plamę , ale nie dojrzałam , niestety sama sobie byłam winna , bo jakbym nie przypalała papierosa , nie poczuli by dymu i może akcja by do końca była wykonana ........
Danusia , myślę , że " ekspres do kawy " Ci nie pomoże , chyba , że będziesz zaznaczać , że jesteś " kupionym , drogim ekspresem " , bo jak będziesz takim " geszenkowym " to nie ma bata , nie dość , że wzwody będą to i mokre plamy w okolicach zamków błyskawicznych także  
19 lipca 2015 06:47 / 11 osobom podoba się ten post
Oj, Barbara ja już tak źle myślę o Niemcach, a ty mi jeszcze doładowałaś.... Idę szybko urosnąć do wielkości lodówki żeby mnie choć na kolana nie brali... hihihih )))
19 lipca 2015 07:36 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Oj, Barbara ja już tak źle myślę o Niemcach, a ty mi jeszcze doładowałaś.... Idę szybko urosnąć do wielkości lodówki żeby mnie choć na kolana nie brali... hihihih )))

Pozwolosz , ze podepne sie do Ciebie.
Arabrab a co Ty tak z rana o wzwodach? 
" zberezico jedna " ha ha. 
19 lipca 2015 07:38 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Pozwolosz , ze podepne sie do Ciebie.
Arabrab a co Ty tak z rana o wzwodach? 
" zberezico jedna " ha ha. :-)

oj nie piszta o wzwodach,bo nie dosyc ze niewyspanam to jeszcze moj wzwoda za granica jest....
19 lipca 2015 07:49 / 2 osobom podoba się ten post
ania52

oj nie piszta o wzwodach,bo nie dosyc ze niewyspanam to jeszcze moj wzwoda za granica jest....

A do wrzesnia Ho Ho Ho 
A moze i dluzej hi hii
19 lipca 2015 07:57 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Pozwolosz , ze podepne sie do Ciebie.
Arabrab a co Ty tak z rana o wzwodach? 
" zberezico jedna " ha ha. :-)

Trza czytać uważnie od początku a nie ostatnie posty tylko
19 lipca 2015 09:50 / 3 osobom podoba się ten post
Jak to dobrze z rana posmiać się
19 lipca 2015 10:00 / 3 osobom podoba się ten post
Jak miło. Dobry nastroj i bogata wyobraznia od rana
19 lipca 2015 10:07 / 3 osobom podoba się ten post
AniulkaSlask

molestowanie to nie jest ( mi nie przeszkadza jak ktos kogo lubie pocaluje mnie w ramie) Przytula mnie czesto albo ja jego, bo to taki gest po prostu przyjacielki. Kazdy potrzebuje troche milosci ( nie chodzi mi o milosc typowo fizyczna). Jego rodzina mieszka w USA.
Absolutnie nie chce zranic jego uczuc. Mojej winy jest w tym tez troche bo ja jestem taki "Knudel" , daje sie glaskac, przytulac,calowac.

chyba musisz cos ustalic.Nie z Pdp ale z sama soba.Jestes opiekunka,czy jestes zainteresowana innym ukladem.Nie wnika w roznice wieku,upodobania itp.Nie moja bajka.Ty jednak musisz podjac decyzje.Jesli dalej pozwolisz sie adorowac nie okreslajac stanowczo granic tego "przytulania" to wina spadnie na ciebie.Jesli oczywiscie pdp faktycznie ma jakies uczucia skierowane w Twoim kierunku."Wina" no coz wielkie slowo.Jesli pasuje ci taki uklad i powiedzmy taka milosc to nie bedzie w tym zadnej winy.Jednak wtedy juz nie bedziesz opiekunka pdp a staniesz sie jego partnerka.To bardzo duza roznica
19 lipca 2015 10:07
ORIM

Jak miło. Dobry nastroj i bogata wyobraznia od rana

komu dobry temu dobry...
19 lipca 2015 10:09
ania52

komu dobry temu dobry...

nie nazekaj jeszcze troszke i juz w PL bedziesz 
19 lipca 2015 10:19 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

nie nazekaj jeszcze troszke i juz w PL bedziesz 

jak na pysk nie padne wczesniej....czekam jak zbawienia urlopu..