Podopieczny zakochał się w opiekunce

19 lipca 2015 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

No nie wiem, bo język w miłości tez potrzebny,Jak powie,że kocha z tabletka pod językiem.

Panna popatrzy sobie na EKG
19 lipca 2015 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
Lili

Ty wiesz że Cię lubię i słabość mam do Ciebie :-) 
Prokreacja wprawdzie bez miłości istnieć może ale sam powiedz czy jest tak samo przyjemna? ;-)

nadal piszemy o prokreacji czy o przyjemnosciach
19 lipca 2015 11:13 / 6 osobom podoba się ten post
Ja to nie wiem już o czym piszemy
Moim zdaniem - jeśli zgodnie z tytułem topiku to ani o prokreacji ani o przyjemności mowy być nie może...
19 lipca 2015 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Ja to nie wiem już o czym piszemy
Moim zdaniem - jeśli zgodnie z tytułem topiku to ani o prokreacji ani o przyjemności mowy być nie może...

Czyli nie po Bozemu Wiec taki zwiazek odpada
19 lipca 2015 11:29 / 3 osobom podoba się ten post
Po bożemu na pewno nie....bo opiekunka musi przecież wykazać sie inicjatywą i aktywnością nie lada...aby w ogóle do czegoś doszło...;)
19 lipca 2015 11:30 / 4 osobom podoba się ten post
Kazdy człowiek potrzebuje miłosci a taki stary, schorowany, opuszczony tym bardziej.
Dla mnie nie ma nic dziwnego w tym ze szybko zakochuje sie w kobiecie któa jest przy nim i okazuje mu serce.
Jeżeli sie zakocha to co ???? a niech sobie kocha , czy trzeba cos z tym zaraz robić ?

Nigdy nie używam w stosunku do PDP słów...mój kochany, skarbie ...czy cos w ten deseń, bo to nakręcanie niepotrzebnych emocji. Pacjent to pacjent i tyle.
Jak bym sie zakochała to co innego....wtedy niech sie dzieje wola nieba
19 lipca 2015 11:45 / 5 osobom podoba się ten post
Któryś z panów /Prowincjusz?/ napisał kiedyś: "Gdzie sie mieszka i pracuje,tam się ch...nie wojuje" Zgadzam sie z tym w 100% Tylko "ch...." zmieniam na "p...." w tym powiedzonku;)Bo kobietą jestem i " ch...."nie mam;))
19 lipca 2015 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Czyli nie po Bozemu:-) Wiec taki zwiazek odpada:-)

Orim,jak Ty mnie rozbiawiłeś z samego rana ....
19 lipca 2015 12:14
19 lipca 2015 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
No to się pośmiałam z rana, a niby takie zdroworozsądkowe te porady :))))
19 lipca 2015 12:58 / 5 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Kazdy człowiek potrzebuje miłosci a taki stary, schorowany, opuszczony tym bardziej.
Dla mnie nie ma nic dziwnego w tym ze szybko zakochuje sie w kobiecie któa jest przy nim i okazuje mu serce.
Jeżeli sie zakocha to co ???? a niech sobie kocha , czy trzeba cos z tym zaraz robić ?

Nigdy nie używam w stosunku do PDP słów...mój kochany, skarbie ...czy cos w ten deseń, bo to nakręcanie niepotrzebnych emocji. Pacjent to pacjent i tyle.
Jak bym sie zakochała to co innego....wtedy niech sie dzieje wola nieba :-)

Z miłości wielkiej to i proteze jako zabawkę erotyczną można by wykorzystać- Ivanilka i Magdzie zapodały pomysł.

To tak z tą wolą nieba ostrożnie, bo nie wiadomo co pdp się zachce
19 lipca 2015 13:04 / 5 osobom podoba się ten post
No strach pomyśleć do czego można wykorzystać takie gadżety jak laska i rollator...
19 lipca 2015 13:06 / 5 osobom podoba się ten post
Marta

No strach pomyśleć do czego można wykorzystać takie gadżety jak laska i rollator...

....o papmersie i lifce nie wspomnę.......
19 lipca 2015 14:51 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Z miłości wielkiej to i proteze jako zabawkę erotyczną można by wykorzystać- Ivanilka i Magdzie zapodały pomysł:-).

To tak z tą wolą nieba ostrożnie, bo nie wiadomo co pdp się zachce:-)

Tina ja tak czysto teoretycznie raczej.
Myślę ze przy takiej różnicy wieku to ewentualnie szacunek ma racje bytu.
Ale moze sie mylę....

Nigdy nie mów nigdy......

19 lipca 2015 15:30
ivanilia40

....o papmersie i lifce nie wspomnę.......

Pampers to ja nie wiem jak mozna wykorzystac inaczej,ale lift to juz co innego