Podopieczny zakochał się w opiekunce

19 lipca 2015 10:19 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

nie nazekaj jeszcze troszke i juz w PL bedziesz 

jak na pysk nie padne wczesniej....czekam jak zbawienia urlopu..
19 lipca 2015 10:29
ORIM

chyba musisz cos ustalic.Nie z Pdp ale z sama soba.Jestes opiekunka,czy jestes zainteresowana innym ukladem.Nie wnika w roznice wieku,upodobania itp.Nie moja bajka.Ty jednak musisz podjac decyzje.Jesli dalej pozwolisz sie adorowac nie okreslajac stanowczo granic tego "przytulania" to wina spadnie na ciebie.Jesli oczywiscie pdp faktycznie ma jakies uczucia skierowane w Twoim kierunku."Wina" no coz wielkie slowo.Jesli pasuje ci taki uklad i powiedzmy taka milosc to nie bedzie w tym zadnej winy.Jednak wtedy juz nie bedziesz opiekunka pdp a staniesz sie jego partnerka.To bardzo duza roznica

O jeny, a kto zabroni kochac sie starszemu pdp w opiekunce,bo gdyby to był sąsiad to juz by nie było problemu?Niech sie opiekunka przytula co to szkodzi i  komu jak jej nie przeszkadza?Widzę,że temat załozony wybitnie rozrywkowo.Dorosły czlowiek nie potrzebuje rad w sprawach sercowych "wie co robi".Mało to jest przykładów takich milości..... a potem zyli długo i szczęśliwie.Mirro co to za miłość w ktorej trzeba cos ustalać? w miłości idzie się na spontana,czyż nie?
19 lipca 2015 10:41 / 7 osobom podoba się ten post
mleczko1

O jeny, a kto zabroni kochac sie starszemu pdp w opiekunce,bo gdyby to był sąsiad to juz by nie było problemu?Niech sie opiekunka przytula co to szkodzi i  komu jak jej nie przeszkadza?Widzę,że temat załozony wybitnie rozrywkowo.Dorosły czlowiek nie potrzebuje rad w sprawach sercowych "wie co robi".Mało to jest przykładów takich milości..... a potem zyli długo i szczęśliwie.Mirro co to za miłość w ktorej trzeba cos ustalać? w miłości idzie się na spontana,czyż nie?

A niech sie przytula - nie moja bajka.
Jesli uwazaz ze dorosly czlowiek w sprawach sercowych wie  co robi to jakos dziwnie brzmi.Jak by wiedzial co robi to by nie robił 
19 lipca 2015 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

A niech sie przytula - nie moja bajka.
Jesli uwazaz ze dorosly czlowiek w sprawach sercowych wie  co robi to jakos dziwnie brzmi.Jak by wiedzial co robi to by nie robił :-)

Oj Mireczku, pojechałeś teraz z tekstem...  A nie sądzisz Ty że jak byśmy wszyscy przez całe życie tak nic nie robili to ludzkość by wymarła? 
19 lipca 2015 10:48 / 5 osobom podoba się ten post
Lili

Oj Mireczku, pojechałeś teraz z tekstem... :-) A nie sądzisz Ty że jak byśmy wszyscy przez całe życie tak nic nie robili to ludzkość by wymarła? :-)

Ty romantyczka jestes to ci wybaczam  A co ma wspolnego milosc z prokreacja !
19 lipca 2015 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

A niech sie przytula - nie moja bajka.
Jesli uwazaz ze dorosly czlowiek w sprawach sercowych wie  co robi to jakos dziwnie brzmi.Jak by wiedzial co robi to by nie robił :-)

chyba przykre doświadczenia masz.Też sie lubie przytulać,czekam az do domu wrócę.Co brzmi dziwnie?że się zakocha?
19 lipca 2015 10:48 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Oj tam oj tam jakby w testamencie uwzglednił i portfel gruby pokazał to i wyobrażnia podziała.Taki krzywdy nie zrobi, będzie sie stroił dwa tygodnie a zagra minutę.......... można pogdybać ha, ha ha :palka:

Chyba, ze zazyje Viagre.
19 lipca 2015 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
amelka

Chyba, ze zazyje Viagre.

chyba dwie 
19 lipca 2015 10:54 / 10 osobom podoba się ten post
No jakby pdp wiązali sie z opiekunkami to ludzkość też by wymarła...:)
A tak serio....Nie zgadzam się że wolna wola - niech się zakochują jak chcą Otóż - nie.Opiekunka jest w pracy i moim zdaniem nie powinna dopuszczać do pewnych sytuacji i objawy "zakochania" ze strony pdp tłumić w zarodku
No tak - nikt nie broni tez miłości nauczycielki do ucznia,strażnika więziennego do osadzonej,księdza do parafianki / wiem,tu już pojechałam;)/
Jednak to jest po prostu nieetyczne...wykorzystujące zależność zawodową,moralną
Jesli juz opiekunka chce związku z pdp powinna złożyć wymówienie no i pozostać w domu pdp na innych zasadach
Takie moje zdanie w tej sprawie;)
19 lipca 2015 10:55
ORIM

chyba dwie :-)

Jesli dwie, to serducho nie wytrzyma.
19 lipca 2015 10:59 / 1 osobie podoba się ten post
A kto zabroni szczęśliwemu czlowiekowi zakochać sie. Moralność? jeżeli nie oszukuje nie okrada i odwzajemia uczucie to jest git..Wszystko w normie. Miłość jest slepa!!!!!


19 lipca 2015 11:02 / 5 osobom podoba się ten post
amelka

Jesli dwie, to serducho nie wytrzyma.

Cardiamit krople,nitro gliceryna pod jezyk i jakos da rade.
19 lipca 2015 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Cardiamit krople,nitro gliceryna pod jezyk i jakos da rade.:-)

No nie wiem, bo język w miłości tez potrzebny,Jak powie,że kocha z tabletka pod językiem.
19 lipca 2015 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

A niech sie przytula - nie moja bajka.
Jesli uwazaz ze dorosly czlowiek w sprawach sercowych wie  co robi to jakos dziwnie brzmi.Jak by wiedzial co robi to by nie robił :-)

No no !!!!  Chylę czółko... Ja uważam, że robimy bardzo wiele żeby nie wiedzieć co tak naprawdę tu robimy.... ))))
19 lipca 2015 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Ty romantyczka jestes to ci wybaczam :-) A co ma wspolnego milosc z prokreacja !:-)

Ty wiesz że Cię lubię i słabość mam do Ciebie  
Prokreacja wprawdzie bez miłości istnieć może ale sam powiedz czy jest tak samo przyjemna? ;-)