Na wyjeździe #27

07 września 2015 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

No tak, ale ile tego imbiru, mały czy duży, bo są różne. Nie masz po tym zgagi?

Ja robię tak jak Michasia z tą różnicą, że dosładzam imbir wywarem ze stewii. Na 1,5 garnek wrzucam około 4 cm pokrojony kawałek imbiru. Nie mam po tym zgagi, a napiszę, że po niektórych produktach żywieniowych zdarza mi się zgaga. Ostatnio jakby rzadziej, bo staram się zdrowo odżywiać, no i w De jem bardzo mało mięsa.
07 września 2015 16:37 / 8 osobom podoba się ten post
mzap88

też jestem ciekawa jak wygląda owy Knorr :)

Taka duża dziewczynka i nie wie jak Knorr wygląda ? nigdy zupek , kostek rosolowych Ty nie kupowała ?
07 września 2015 16:40 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Taka duża dziewczynka i nie wie jak Knorr wygląda ? nigdy zupek , kostek rosolowych Ty nie kupowała ? :-)

......hahahaha...naprawde jestes NIEPOWTARZALNA .
07 września 2015 16:49 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Taka duża dziewczynka i nie wie jak Knorr wygląda ? nigdy zupek , kostek rosolowych Ty nie kupowała ? :-)

tu masz ta "zakrecona" wersje 
07 września 2015 16:56 / 10 osobom podoba się ten post
Casandra89

zdjecie nie moje, i to nie ja na zdejeciu ale tak jak zdjecie pokazuje tak opiekuje sie osobami starszymi piekna to niewiem czy jestem,wrazliwa zgadzam sie a grzeczna tez niewiem ja juz nic niewiem

A Tobie co odbiło z usuwaniem konta ? ....to , że nie Ty na zdjęciu to nawet mi ulżyło , bo się sama zastanawiałam , czy aby ta babciunia na zdjęciu za chwilę soków nie puści od tego ściskania na siłę
07 września 2015 16:59 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Też lubię Casandrę.Skromna,grzeczna,miła,wrażliwa,piękna Kobieta jest.
Mam 185 cm.Myślę,że coś w tym jest.:-)))

Och, Karol,,
07 września 2015 17:02 / 8 osobom podoba się ten post
Casandra89

zdjecie nie moje, i to nie ja na zdejeciu ale tak jak zdjecie pokazuje tak opiekuje sie osobami starszymi piekna to niewiem czy jestem,wrazliwa zgadzam sie a grzeczna tez niewiem ja juz nic niewiem

wiem ze nic nie wiem ( Sokrates)
Czyli jestes na dobrej drodze do tego aby dowiedziec sie wiecej !
Piekna tez byc nie musisz ! Byle by dzieci z placu zabaw na twoj widok nie uciekały to juz jest Ok 
07 września 2015 17:17 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Ja kroję świeży imbir w plasterki na 1litr wody,gotuje aby mocno nie wrzało,przecedzam dodaję cytryne i rozcieńczam woda/ wg uznania bo jest mocny i piję.pomaga i polecam.:aniolki:

Bardzo dobrze jest dodać też kilka liści laurowych - odkwaszają stawy i goździki  - odrobaczają. Pić przed jedzeniem
07 września 2015 17:19 / 3 osobom podoba się ten post
anerik

Bardzo dobrze jest dodać też kilka liści laurowych - odkwaszają stawy i goździki  - odrobaczają. Pić przed jedzeniem

Z pewną nieśmiałością pozwolę sobie przypomnieć miłośniczkom tego paskudnego napitku,że jest specjalny "imbirowy " temacik:):):)
07 września 2015 17:21 / 4 osobom podoba się ten post
Kasienko ale gozdzikowego niema a Pani Gozdzikowa pieron wie czy jeszcze zdrowa,,jak sie tyle zajadla,,,,tys lekow :spadaj:
07 września 2015 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Z pewną nieśmiałością pozwolę sobie przypomnieć miłośniczkom tego paskudnego napitku,że jest specjalny "imbirowy " temacik:):):)

Kochana, miedzy wierszami piszemy i kończymy też....
07 września 2015 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba ze kocurka.
07 września 2015 18:08 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Z pewną nieśmiałością pozwolę sobie przypomnieć miłośniczkom tego paskudnego napitku,że jest specjalny "imbirowy " temacik:):):)

Kasiu proszę Cię...jak możesz wyzywac najlepszy,najzdrowszy korzeń na świecie? Ja posunęlam się do tego stopnia dalej,że zakupiłam chyba wszystkie herbatki z imbirem,dodaję do nich świeży korzeń,a jak były upały robiłam napar imbirowy z cytryną ,melisą i miętą pieprzową. Wbrew pozorom wcale nie rozgrzewał,pity na zimno bardzo orzeżwiał. 
07 września 2015 18:09
Usunęlam klona,wrzucam więc z powrotem na str. głowną temat
07 września 2015 18:11 / 1 osobie podoba się ten post
Ja leniwa jestem i pije herbatke ze sproszkowanego imbiru Swiezy jem zamiast gumy mietowej. Ale kocham ten kandyzowany... Tylko on mnie nie kocha W doooopsko idzie