Na wyjeździe #27

07 września 2015 15:15 / 4 osobom podoba się ten post
Powtorze e-meila do moderatora za andrejka - moderator(malpa)opiekunki24.pl
Szkoda Casandro ze wycofujesz sie z udzialu na forum, wystarczylo tylko avatar zmienic.
Powodzenia:)
07 września 2015 15:18 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea,nie gniewaj się na mnie,ale nie zgadzam się niestety.Chce Kobieta, musi jakiś powód mieć.Dziecinadą jest niezrozumienie dla decyzji podjętych przez innych.Ma prawo Kobieta do własnych decyzji.Chce czytać bez rejestracji.Jest jaki zakaz może?
A z Ciebie to piękna Kobieta jest,tak przypuszczam.
07 września 2015 15:30 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Nawet młode dzieciaki miały wówczas wyprane mózgi. Moja PDP, rocznik 1932 często mi opowiada o tym etapie życia. Jej rodzice byli zagorzałymi zwolennikami Hitlera czyt. nazistami, chociaż nie brali bezpośredniego udziału w wojnie. Moja PDP była bardzo aktywną działaczką w HJ i z dumą opowiada, jak wręczała kwiaty Fuehrerowi jako 9-letnia dziewczynka podczas Wagner Festspiele. Nawet ma gdzieś zdjęcie z tego doniosłego wydarzenia. 

Tak."Władca" ten był świetnym mówcą.Mówił z przekonaniem,wyraźnie i z pasją.Porywał tłumy.Obiecywał raj dla Niemców.Mówił, że inne narody będą usługiwać a Niemcy bogaty naród panami będą.Ze podbiją wszystkie kraje i bedą nimi rządzić.Pamiętam,powtarzam słowa mojej Babci.I przyznać trzeba,że ów pan w swojej wizji nie pomylił się aż tak bardzo.Bo w jakim celu my tu jesteśmy?Wykonujemy to,co rodowici Niemcy robić nie chcą.I wiele innych zawodów też zarezerwowanych dla cudzoziemców jest.Napisze kto,ale my to za kasę robimy.Odpowiadam:za taką samą,jak Niemiec?
A ile ludzi wykorzystywanych jest na swoich miejscach pracy.Czytałem to forum trochę,gotują dla 5 osób,zamiast dla 2.Sprzątają po tych 5 osobach czyli usługują.Za darmo.Nikt grosza za to nie da.
07 września 2015 15:33 / 2 osobom podoba się ten post
Też lubię Casandrę.Skromna,grzeczna,miła,wrażliwa,piękna Kobieta jest.
Mam 185 cm.Myślę,że coś w tym jest.))
07 września 2015 15:34 / 2 osobom podoba się ten post
A skad wiesz ze jestem skromna grzeczna mila wrazliwa piekna ? hihihihi
07 września 2015 15:36 / 5 osobom podoba się ten post
Casandro jak to skad???? My tu wszystkie takie
07 września 2015 15:38 / 1 osobie podoba się ten post
Casandra89

A skad wiesz ze jestem skromna grzeczna mila wrazliwa piekna ? hihihihi:-)

Czytałem Twoje wypowiedzi.A czytać potrafię dobrze.A że piękna,to widać na zdjęciu.Bo czy zły człowiek potrafi tak kochać starszych ludzi?
07 września 2015 15:40 / 5 osobom podoba się ten post
Sporo sie u mnie dzialo, przeszlo rok walczylam o to, by skonczyc z opieka nad starszakami i wskoczyc na opieke nad maluchami.
Praca z PDP mocno nadwyrezyla moj stan psycho-fizyczny. Nigdy nie mow nigdy ale ja juz "nigdy" do opieki nad starszakami sie "nie ugodze", byla to najciezsza praca jaka w zyciu wykonywalam, jeszcze troche a sama jej  potrzebowalabym. 
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorzy mnie pamietaja:)
Czytam zza krzaka, powoli bede sie wkrecala.

Co do Casandry, nie dlatego napisalam by zmienila avatar, ze brzydka z niej babka, wrecz przeciwnie, tylko jej PDP mocno mnie frustrowala!
07 września 2015 15:41
zdjecie nie moje, i to nie ja na zdejeciu ale tak jak zdjecie pokazuje tak opiekuje sie osobami starszymi piekna to niewiem czy jestem,wrazliwa zgadzam sie a grzeczna tez niewiem ja juz nic niewiem
07 września 2015 15:46 / 14 osobom podoba się ten post
Casandra89

zdjecie nie moje, i to nie ja na zdejeciu ale tak jak zdjecie pokazuje tak opiekuje sie osobami starszymi piekna to niewiem czy jestem,wrazliwa zgadzam sie a grzeczna tez niewiem ja juz nic niewiem

to tym bardziej jest ....nietaktowne ,wklejac zdjecia obych osob.Szczerze ?.....bylam- zniesmaczona- tym ....,ale kazdy odpowiada za siebie .
07 września 2015 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
Ja ani skromny,ani też grzeczny wcale nie jestem.A że przystojny,to i się zgodzę.
07 września 2015 16:00 / 1 osobie podoba się ten post
też jestem ciekawa jak wygląda owy Knorr :)
07 września 2015 16:05 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea zacytowac Cie nie moge, wiec tak napisze...
Nie smiejemy sie. Do Ciebie zeby szczerzymy
07 września 2015 16:22 / 1 osobie podoba się ten post
To tak jak ja 
07 września 2015 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

też jestem ciekawa jak wygląda owy Knorr :)

dwie raczki,dwie nozki itd  no chlop !
A ze przystojny to normalka.Kazdy facet odrobine ładniejszy od diabla to juz przystojniak