Na wyjeździe #27

27 lipca 2015 11:02
ORIM

Jak chcesz polatac na spadolotni to zapraszam pod Wałbrzych.Sa tu jedne z najlepszych w Europie prady wznoszące

A gdzie sie zatrzymam?

Wczoraj nie było wiatru po dłuższym oczekiwaniu paralotniarze zrezygnowali.A już sie z nimi prawie zaprzyjazniłam
27 lipca 2015 11:05
Jolek

ahaaaaaaaaaaaaaaaa, no ta. Chwlisz sie chwalisz :D Co turystow wiecej chcesz w miescie >? Czy chcesz zeby wszystkie forumowe kolezanki Cie odwiedzaly ?:D

i jedno i drugie.Moze hotel otworze
27 lipca 2015 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

A gdzie sie zatrzymam?

Wczoraj nie było wiatru po dłuższym oczekiwaniu paralotniarze zrezygnowali.A już sie z nimi prawie zaprzyjazniłam:-)

lecac na spadolotni ? Na łace albo na drzewie  to juz zalezy od umiejetnosci
27 lipca 2015 11:06
ORIM

i jedno i drugie.Moze hotel otworze

Hotel,czy motel??, bo na jedno sie pisze 
27 lipca 2015 11:07
ORIM

i jedno i drugie.Moze hotel otworze

hyhy, zbankrutujesz, po znajomosci, to za darmo bys musial przenocowac kazdego :D Ehhh Orim, ja swoje strony tez moge chwalic, ale mi sie nie chce.
27 lipca 2015 11:07
magdzie

Hotel,czy motel??, bo na jedno sie pisze :gitara:

cos milego dla oka i ducha a nazwa nie ma znaczenia
27 lipca 2015 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Hotel,czy motel??, bo na jedno sie pisze :gitara:

pensjonat :D
27 lipca 2015 11:09
Jolek

hyhy, zbankrutujesz, po znajomosci, to za darmo bys musial przenocowac kazdego :D Ehhh Orim, ja swoje strony tez moge chwalic, ale mi sie nie chce.

powiedzmy z rabatem.
27 lipca 2015 11:09
ORIM

lecac na spadolotni ? Na łace albo na drzewie :-) to juz zalezy od umiejetnosci:-)

umiejętności w tym kierunku to nie mam, ale czytam to co piszesz i  smiem zadac jedno pytanie gdzie sie Ty zatrzymałeś? aż do DE Cie wywiało?
27 lipca 2015 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

umiejętności w tym kierunku to nie mam, ale czytam to co piszesz i  smiem zadac jedno pytanie gdzie sie Ty zatrzymałeś? aż do DE Cie wywiało?

ja troszke ciezszym sprzetem sie poruszam i wcale sie jeszcze nie zatrzymalem
27 lipca 2015 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ja troszke ciezszym sprzetem sie poruszam i wcale sie jeszcze nie zatrzymalem:-)

Nie pisz w czasie jazdy to nie jest bezpieczne.Mozna zatrzymac sie tam gdzie nie chcesz
27 lipca 2015 11:12
Zgłaszaj jak najszybciej :) u mnie zaraz syn będzie to zawiezie i po obiedzie będą antybiotyki
27 lipca 2015 11:25 / 4 osobom podoba się ten post
Jolek

Hyhy, Orim, a czy w tym Walbrzychu jest cos co nie jest najlepsze ??:D

Skromnie powiem, ze najlepsze to wyjechalo Ale okolica rzeczywiscie piekna i jest sie czym chwalic
27 lipca 2015 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Nie pisz w czasie jazdy to nie jest bezpieczne.Mozna zatrzymac sie tam gdzie nie chcesz:na wozku1:

technika do przodu bardzo poszla - translator mowy i mozesz smigac i pisac
27 lipca 2015 11:52 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Skromnie powiem, ze najlepsze to wyjechalo:-) Ale okolica rzeczywiscie piekna i jest sie czym chwalic:-)

No Orim wyjechal na ten przyklad.
Na tymczasem, ale jednak.