Na wyjeździe #27

27 lipca 2015 17:27
dorotee

No  i z dezynfekcją po akcie owym:)
To zupełnie inna historia :)

No i bardzo rozsądnie;)).
27 lipca 2015 17:30 / 3 osobom podoba się ten post
Może ja mam za grubą skórę...może to z powodu zdarzenia z taksówkarzem a może dlatego że nie mam córki...możliwe ale ja nie widzę w zachowaniu sąsiada niczego poza końskimi zalotami
Ale nie będę się juz powtarzać...
27 lipca 2015 17:40 / 5 osobom podoba się ten post
Marta

Może ja mam za grubą skórę...może to z powodu zdarzenia z taksówkarzem a może dlatego że nie mam córki...możliwe ale ja nie widzę w zachowaniu sąsiada niczego poza końskimi zalotami
Ale nie będę się juz powtarzać...

Marta- ja też:)) I szybko bym gościa ustawiła do pionu :))
Ale kobiety róznie postrzegają takie własnie zaloty i róznie na nie reagują- i takie zachowanie już pod molestowanie podchodzi.
Nie będę się zagłębiać z czego może wynikać taka emocjonalna reakcja- może z braku doświadczenia, może z jakiegoś traumatycznego przezycia, nie wiem. W kazdym razie mam nadzieję , że Słonecznie pomału zdystansuje się do tego, co ją spotyka, a najwyrażniej obrała sobie własną metodę, do czego ma prawo i konsekwencje też samodzielnie poniesie.

P. S - nie przeżyłam próby gwałtu i nie chciałabym, ale cięzką formę końskich zalotów tak. Znajomy- nie bliski, ale daleki ;) ,pozwolił sobie mnie bezceremonialnie łapami za biust złapać.Przydzwoniłam mu tam, gdzie żaden facet nie lubi być uderzony- a kolega do tej pory ma zakodowane, żeby się do mnie nie zbliżać.
27 lipca 2015 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
Pada,pada, pada deszcz OoOOOoO.
27 lipca 2015 18:32 / 3 osobom podoba się ten post
Jolek

Pada,pada, pada deszcz OoOOOoO.

Ale żeś się wyrobiła , dorosła na tym naszym forumowym łonie .....Mądra , bardzo mądra , młodziutka kobietka jesteś , wiesz ? ;-)
27 lipca 2015 18:38 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ale żeś się wyrobiła , dorosła na tym naszym forumowym łonie :-).....Mądra , bardzo mądra , młodziutka kobietka jesteś , wiesz ? :-):-);-)

Arabrab ty mi jeno powiec gdziez ty widzisz starsze osoby? ja widze same młodziki !!Ja tez sie do nich zaliczam a co wolno mi
27 lipca 2015 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mam problem ,i nie wiem czy poczekac az sie sam rozwiaze??
27 lipca 2015 18:43 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Mam problem ,i nie wiem czy poczekac az sie sam rozwiaze??

Magdzie Ty nam nie ubliżaj Dawaj go, to wszystkie rozwalimy na strzępy
27 lipca 2015 18:44 / 6 osobom podoba się ten post
Ta 'Nasza' sloneczna
Tak sie rozpedzila
I migiem 'biznesik'
Sobie rozkrecila
Krec sie,krec biznesie
Niech dobry Los niesie
A ze los nie wszystko niesie
Tak to,jest w Tym interesie.
Gdy sie o Tym dowiedziala
To Ja glowka rozbolala
Ze tak sie zagalopowala.

Slonecznie dla Ciebie.
27 lipca 2015 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Mam problem ,i nie wiem czy poczekac az sie sam rozwiaze??

Ja Ci go rozwiaze, mow siadaj na lawie i gadaj o sprawie :D hyhyhy
27 lipca 2015 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Mam problem ,i nie wiem czy poczekac az sie sam rozwiaze??

Pisz Magdusiu , Magduniu , pisz .......i już wiem jaka będzie reakcja na zdrobnienia imienia Twego , wiem , powiesz , że po tym poznajesz fałszywych ludzi ...
Coś Ty Magda , ja tylko tak dla jaj napisałam , bo aż tak bardzo fałszywa nie jestem , może ździebeńko tylko , tak w sam raz
27 lipca 2015 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
Boli mnie glowa i zastanawiam sie czy zazyc tabletke,czy tez nie
27 lipca 2015 18:50 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pisz Magdusiu , Magduniu , pisz :-):-):-).......i już wiem jaka będzie reakcja na zdrobnienia imienia Twego , wiem , powiesz , że po tym poznajesz fałszywych ludzi ...
Coś Ty Magda , ja tylko tak dla jaj napisałam , bo aż tak bardzo fałszywa nie jestem , może ździebeńko tylko , tak w sam raz :-)

arabrab nie onieśmielaj Magdaleny, bo wyjedzie z nim do Polski i tam dopiero sobie wczasy wytarmosi
27 lipca 2015 18:51 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Boli mnie glowa i zastanawiam sie czy zazyc tabletke,czy tez nie :niech zyje:

Jak mnie ząb bolał to wyrwałam
27 lipca 2015 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

Jak mnie ząb bolał to wyrwałam:-)