Na wyjeździe #27

30 sierpnia 2015 08:58 / 3 osobom podoba się ten post
Nie będę cytować Zofiji, bo za długie ze zdjęciami, ale jestem oczarowana - i tym pięknym ptakiem i całą akcją.
30 sierpnia 2015 09:29 / 3 osobom podoba się ten post
Pościel dla zmienniczki przygotowana...
Trzeba by sie zacząć pakować....

Dziadek nie śpi dzis od 5.30. Twierdzi,że to przez to,że wyjeżdżam;)))
30 sierpnia 2015 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
Taaaaa..poruszyłam temat. Powiedziałam ze córka za drzwi mnie wyrzuci jak ona będzie brudna i smierdzaca chodzić. Jakoś zlitowała sie nade mna ale dała mi 2 minuty na zmiane pampersa i "w nogo do łóżka". Dobrze ze rano da się umyć .
Rano jest w innym świecie i jakoś wszystko mozna z nia zrobic a po południu odzyskuje wigor i od razu nastawia sie na NIE.
Córka poradziła zeby przed kolacja juz myć ja i piżamować
30 sierpnia 2015 10:38 / 6 osobom podoba się ten post
U mojej babci firma założyła trapenlift za 8.000euro,aby mogła korzystać z łazienki z prysznicem na piętrze domu, syn prosił aby babcię kąpać przynajmniej 2 razy w tygodniu. Rano wstaje jak skowronek, a kiedy tylko powiem ,że jedziemy się kąpać, to zaraz symuluje,że jest słaba, że się źle czuje:)) taka aktoreczka mi się trafiła:))
30 sierpnia 2015 13:15 / 15 osobom podoba się ten post
Minęło już 2 miesiące od śmierci Podopiecznego i cały czas było poszukiwanie 2 klucza od samochodu Dziadka bo chcą sprzedać/3 letni audik/.Wczoraj wieczorem córka wpadła na rowerze i poprosila mnie jakbym miała chwilę czasu to zebym poszperała po szufladach.Obszukali cały dom łacznie z piwnicą.Kiedy odjechała wybrałysmy się na cmentarz i mówię do Babci rób dziurę w mogilę i pytaj się gdzie schował, może nas na kieruję. Dzisiaj znalazłam klucz. Po sniadaniu poszłam na górę do pokoju w którym trzymał dokumenty i otworzyłam szafę,były trzy saszetki jego ,wzięłam pierwszą z brzegu i ukazał sie klucz ???? Zadzwoniłam do córki i powiedziałam,że dzisiaj sprzedaję samochód:pomponiara:bo mam komplet kluczyków - nie uwierzyła jak jej powiedziałam gdzie był - chyba plusa złapałam  
30 sierpnia 2015 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
Uwazaj, bo skorzystam z zaproszenia
30 sierpnia 2015 15:13 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Uwazaj, bo skorzystam z zaproszenia:-)

Jak Andrea dobre ciasto do tej kawusi upiecze to ja też:)
30 sierpnia 2015 16:26 / 12 osobom podoba się ten post
30 sierpnia 2015 16:27 / 4 osobom podoba się ten post
betti1964

Pozdrawiam serdecznie-kruszynka i Piotruś 
30 sierpnia 2015 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak Andrea dobre ciasto do tej kawusi upiecze to ja też:)

Ja ciasto upiekłam ze śliwkami, kiedy jedziemy?
30 sierpnia 2015 19:57
doda1961

To prawda, ci mniej, wyśmiewają ludzi, nie szanują innych i generalnie to żadnej w nich wartosci nie ma. No chyba , że we własnym mniemaniu!
 

Tak. To prawda. popieram twoją doda wypowiedź.
Dokładnie w twoim mniemaniu. Bo to ty nie szanujesz ludzi, generalnie to żadnej w tobie wartości nie ma.
30 sierpnia 2015 21:20 / 12 osobom podoba się ten post
Dzis rodzina zabrala mnie do najstarszego kurortu nadbaltyckiego w powiecie Rostock,gdzie z powodu klasycystycznych bialych budynkow ciagnacych sie wzdluz promenady przy plazy Heiligendamm zwane jest bialym miastem nad morzem.Od 1886 Heiligendam laczy z Bad Doberanem kolejka waskotorowa Molli a w 2007 odbyl sie szczyt przywodcow G8.
Zakupiona zostala tez swieza rybka na jutrzejszy obiad,bylo ciekawie i nawet mnie sie podobalo.
A teraz trza udac sie na wypoczynek zasluzony .Dobranoc
30 sierpnia 2015 21:50 / 11 osobom podoba się ten post
Czołem.
Pozdrawiam Was z trasy.
Wifi w busiku jest,więc jestem in touch.
Przede mną okolo 10 godz jazdy,oby bezpiecznie zleciało.
30 sierpnia 2015 21:58 / 2 osobom podoba się ten post
Spokojnej podróży Basiu:))
30 sierpnia 2015 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Czołem.
Pozdrawiam Was z trasy.
Wifi w busiku jest,więc jestem in touch.
Przede mną okolo 10 godz jazdy,oby bezpiecznie zleciało.

A ja 28 godzin jechałem i zero wi-fi :((
Niektórzy to mają farta