Jakie badania diagnostyczne w kierunku raka?

14 października 2017 21:09 / 5 osobom podoba się ten post
Bardzo mądra dziewczynka jesteś. Życzę, abyś to, co nieprzyjemne przed Tobą szybko załatwiłą, a potem równie szybko i na zawsze była zdrowa. Pozdrawiam Kasia.
14 października 2017 21:11 / 7 osobom podoba się ten post
Kama-- nie trzeba się bać.
Lepiej przeciwdziałać niż leczyć.
Wiem, bo też jestem w grupie ryzyka.

Mnie też czeka zabieg za niecały miesiąc.

Kasia-- trzymam kciuki.
14 października 2017 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
Kasia,głowa do góry ,wszystko będzie dobrze,też przez to przechodziłam.
14 października 2017 21:18
basiaim

Kama-- nie trzeba się bać.
Lepiej przeciwdziałać niż leczyć.
Wiem, bo też jestem w grupie ryzyka.

Mnie też czeka zabieg za niecały miesiąc.

Kasia-- trzymam kciuki.

Kuźwa wkurzają mnie te choroby ,zabiegi , rezonanse ....   dołuje mnie to ,ze tylu ludzi to dotyka. Jakby nie mozna było stworzyć świata bez chorób i cierpienia . 
14 października 2017 21:18 / 2 osobom podoba się ten post
Kasia trzymam kciuki,będzie dobrze
14 października 2017 21:19 / 5 osobom podoba się ten post
Do Kasi63, ja co roku chodzę na usg piersi i jajników- dlaczego, bo bardzo często pojawiają się u mnie właśnie torbiele. Na początku człowiek nie odczuwa żadnych dolegliwości, z czasem pojawia się ból coraz mocniejszy i częstszy. W początkowym stadium u wielu osób pomagają tabletki aby te "bańki z wodą" usunąć z organizmu. Jeżeli jednak torbiele są większe leki już nie pomagają to czeka nas biopsja- czyli wyciąganie tego zbędnego płynu za pomocą strzykawki- zabieg nieprzyjemny. Łatwiej jest wydać te 100-150zł i zakupić leki za kwotę 30zł, niż biegać potem jeszcze za innymi zabiegami, które muszą nam pomóc. Nie wspomnę już o polipach, które też ludzie potrafią mieć w wielu miejscach w wewnętrznych narządach i nawet o tym nie wiedzą.
14 października 2017 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
Kasia, nie odwlekaj i pozbądź się tego jak najszybciej....trzymam kciuki i życzę zdrowia bo ono jest bezcenne...
14 października 2017 21:29 / 2 osobom podoba się ten post
Kasiu,trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
14 października 2017 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
Maura

Wyludzanie pieniedzy na "raka"? O fuck! Oby takim ten rak naprawde wyrosl ... a tak 12 cm bedzie ok. A poza tym leczenie jest za darmo a jak potrzeba za granica bo u nas sie nie da to sa fundacje do ktorych chorzy moga sie zglaszac.Ale musza sie okazac dokumentacja. Kto daje nieznanej osobie kase? To moze ja cos dostane....dokumentacje przesle :)))))

Nie życz nikomu, co Tobie niemiłe.
14 października 2017 21:40 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Profilaktyka , badania są najważniejsze , wszędzie o tym trąbią ,ale ja sie panicznie boje nawet tego. Wolałabym uciec do lasu .
Trzymam kciuki za ciebie Kasia, dobrze zrobilas , teraz juz syt jest pod kontrolą i bedzie dobrze. :tak:

To Kama delikatnie mówiąc bardzo nieodpowiedzialne podejście.Dlatego właśnie w Polsce wciąz mamy choroby ,które np.skandynawscy lekarze do nas przyjeżdżają oglądac bo u nich od lat nie występują!Trzeba się badać,żeby przeciwdziałać.To boli mniej niż sama choroba.
14 października 2017 21:45 / 5 osobom podoba się ten post
Kasia...Ja dostałem drugie życie... Ty także w zdrowiu pożyjesz do 115...Tylko spokojnie i do przodu...Zrobią co trzeba a Ty poczujesz się jak ptak...a dusza będzie Ci śpiewać pieśń zdrowia...Będzie dobrze...
14 października 2017 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

To Kama delikatnie mówiąc bardzo nieodpowiedzialne podejście.Dlatego właśnie w Polsce wciąz mamy choroby ,które np.skandynawscy lekarze do nas przyjeżdżają oglądac bo u nich od lat nie występują!Trzeba się badać,żeby przeciwdziałać.To boli mniej niż sama choroba.

Teraz przeczytałem o Twojej przypadłości.  Wytną, wyrzucą i wrócisz do normalnego funkcjonowania.
14 października 2017 21:58 / 3 osobom podoba się ten post
Kasiu, zaufaj lekarzom. Podejmą właściwe leczenie i szybciutko wrócisz do zdrowia. Powodzenia i pozdrawiam serdecznie.
A do pracy wrócisz jak najszybciej bo to też jedna z terapii.
14 października 2017 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Kasia...Ja dostałem drugie życie... Ty także w zdrowiu pożyjesz do 115...Tylko spokojnie i do przodu...Zrobią co trzeba a Ty poczujesz się jak ptak...a dusza będzie Ci śpiewać pieśń zdrowia...Będzie dobrze...

To po 114 urodzinach nawet się  z Toba moge napić:):):)Raz zrobie odstępstwo ,a co:)
14 października 2017 22:08
kasia63

To po 114 urodzinach nawet się  z Toba moge napić:):):)Raz zrobie odstępstwo ,a co:)

Szkoda, że tego nie doczekam.