Hamburg

05 października 2011 18:38

Czy moze któraś z opiekunek  będących w Hamburgu miałaby ochote spotkac się czasami na pogaduszki przy kawie?Ja będę od niedzieli przez dwa miesiące.Bedę mieszkac  w pobliżu jeziorka Auzenalster.

24 października 2011 11:34
Krysiu ja chyba bede od 15 listopada ale to jeszcze jest w toku ,ale dobrze by bylo bo bylm ostatnio pod Hanoverem i nie mialam nikogo znajomego a to jest poprostu straszne
11 grudnia 2011 20:10
Hej.ja jestem juz w domu,a Ty bylas czy jestes w Hamburgu?nie mialam jak napisac do ciebie,wiec sie nie odzywalam.pozdrawiam
20 grudnia 2012 18:15
Ja jadę 5 stycznia do Hamburga,może ktoś będzie z was w tym czasie? Pozdrawiam
09 lutego 2013 22:54
Będę w Hamburgu (Rosengarten) od 14.02. jest tam ktoś? ;-))) pozdrawiam
14 lutego 2013 16:03
Ja jestem Rosengarten to jest jakies 10 min samochodem do Harburg.Moj telefon(niemiecki numer) jest w moim profilu.Napisz sms do mnie to sie spikniemy jak bedziesz chciala. Pozdrawiam....
24 listopada 2013 21:03
Hej dziewczyny szukam osoby z ktora mozna porozmaiwac ogolnie spotkac sie w czasie wolnego czasu. Jestem w miescinie Hamburg-Nindorf. Byłabym przeszczesliwa jesli poznałabym kogos kto tez tutaj pracuje:) jestem miesiac, jeszcze zostały mi dwa ale mnie az rozrywa:) Po prostu porzeba rozmowy:)
24 listopada 2013 21:10
Anelka

Hej dziewczyny szukam osoby z ktora mozna porozmaiwac ogolnie spotkac sie w czasie wolnego czasu. Jestem w miescinie Hamburg-Nindorf. Byłabym przeszczesliwa jesli poznałabym kogos kto tez tutaj pracuje:) jestem miesiac, jeszcze zostały mi dwa ale mnie az rozrywa:) Po prostu porzeba rozmowy:)

hejka ja jestem na Lurup,jakies 10 km od Ciebie.Podaj kod i ulice to sprawdze rzeczywista odleglosc
24 listopada 2013 21:19
oh jak miło; a wiec
Bernwaldkoppel 22455
24 listopada 2013 21:20
zaraz sprawdze
 
24 listopada 2013 21:36
dorothea41

zaraz sprawdze :-)
 

No niby niedaleko,nie wiem czy tam w poblizu Ciebie masz S-bahn albo bus?  ja jutro ide na zakupy to zerkne jakie autobusy tam jezdza.Ja do S-bahnu mam kawalek ale zerkne na autobusy.To moj adres to tez mozesz poszukac jekiegos polaczenia,moze znajdziemy jakis wspolny punkt do ktorego bedzie nam latwo i szybko dojechac  22547 Sprutzmoor
24 listopada 2013 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
odpisalam sama sobie a mialo byc do Ciebie hahahaha   pozdrawiam 
24 listopada 2013 22:11
Anelka

Hej dziewczyny szukam osoby z ktora mozna porozmaiwac ogolnie spotkac sie w czasie wolnego czasu. Jestem w miescinie Hamburg-Nindorf. Byłabym przeszczesliwa jesli poznałabym kogos kto tez tutaj pracuje:) jestem miesiac, jeszcze zostały mi dwa ale mnie az rozrywa:) Po prostu porzeba rozmowy:)

Zazdroszcze Ci Hamburga.Jak jestes w Nindorf to tam co roku jest Swiateczny festyn na promenadzie przy domu handlowym.Pracuja na nim polki i polacy.Napijesz sie wina i pogadasz do bolu.Pozdrawiam
25 listopada 2013 08:09
No mam nadzieje. o ile tam dotre. :)
25 listopada 2013 19:01
dorothea41

odpisalam sama sobie a mialo byc do Ciebie hahahaha   pozdrawiam 

oj dziekuje Ci slicznie. Ja bede miała mozliwosc jutro prawdopodobnie sprawdzenia jakiegos polączeinia. 
Mam nadzieje ze sie uda i do zobaczenia:)