BLA CAR Opiekunek24

10 marca 2016 20:58
Ja jadę 23.03.  z Bayreuth do Warszawy przez Drezden, Jędrzychowice, Wrocław,Łódź
15 marca 2016 07:41
Kto jedzie do domku 19-20 marzec z ok Stuttgartu Karlsruhe Franfurtu do Wielkopolski ok Piły?
01 czerwca 2016 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
Kto jedzie swoim transportem do polski w ten weekend.?moze ktos,cos?
01 sierpnia 2016 10:36 / 6 osobom podoba się ten post
Znalazlam sobie przejazd w Bla bla car, za 174 zl Fajny,mlody(35 lat)kierowca,podjedzie mi pod samiutkie drzwi i zawiezie do Elblaga! No przeciez od razu zadzwonilam do busikow,z ktorymi jezdze i zrezygnowalam z jazdy'(330 zeta do mnie kosztuje normalnie)
Rezerwacje zrobilam,z kierowca sie skontaktowalam,w PL tez mnie pod drzwi moze podwiezc,no zyc nie umierac. Jaka ja glupia bylam,ze pierwszy raz sie zdecydowalam na takie rozwiazanie. A bede jechala Volkswagenem T 5,czyli wygodnie mi bedzie;)I wszystkie moje klamoty sie zmieszcza Pisze wam o tym bo mi sie nudzi aktualnie ;P
01 sierpnia 2016 11:58 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Znalazlam sobie przejazd w Bla bla car, za 174 zl :-) Fajny,mlody(35 lat)kierowca,podjedzie mi pod samiutkie drzwi i zawiezie do Elblaga! No przeciez od razu zadzwonilam do busikow,z ktorymi jezdze i zrezygnowalam z jazdy'(330 zeta do mnie kosztuje normalnie)
Rezerwacje zrobilam,z kierowca sie skontaktowalam,w PL tez mnie pod drzwi moze podwiezc,no zyc nie umierac. Jaka ja glupia bylam,ze pierwszy raz sie zdecydowalam na takie rozwiazanie. A bede jechala Volkswagenem T 5,czyli wygodnie mi bedzie;)I wszystkie moje klamoty sie zmieszcza :-) Pisze wam o tym bo mi sie nudzi aktualnie ;P

Ja podróżuje tak z blablacar od prawie 2 lat,taniej szybciej i bezpieczniej niż busikami.:)
01 sierpnia 2016 13:07 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Znalazlam sobie przejazd w Bla bla car, za 174 zl :-) Fajny,mlody(35 lat)kierowca,podjedzie mi pod samiutkie drzwi i zawiezie do Elblaga! No przeciez od razu zadzwonilam do busikow,z ktorymi jezdze i zrezygnowalam z jazdy'(330 zeta do mnie kosztuje normalnie)
Rezerwacje zrobilam,z kierowca sie skontaktowalam,w PL tez mnie pod drzwi moze podwiezc,no zyc nie umierac. Jaka ja glupia bylam,ze pierwszy raz sie zdecydowalam na takie rozwiazanie. A bede jechala Volkswagenem T 5,czyli wygodnie mi bedzie;)I wszystkie moje klamoty sie zmieszcza :-) Pisze wam o tym bo mi sie nudzi aktualnie ;P

fiioletowa, ja już nigdy nie zaryzykuję jazdy z Blablacar dlatego , że kiedyś gostek wystawił mie do witru ( w ostatniej chwili powiedzieł, że nie jedzie).
Ile mnie to nerwów kosztowało !!! Miałam problem ze znalezieniem busa, bo wszystcy przewoźnicy mieli już komplet pasażerów. 
Mam nadzieje, że w Twoim przypadku wszytko będzie oki.
01 sierpnia 2016 13:17
poznanianka1

Ja podróżuje tak z blablacar od prawie 2 lat,taniej szybciej i bezpieczniej niż busikami.:)

Ja pierwszy raz tak pojade, nie mialam nigdy okazji bo z Luksemburga to nigdy terminami nie moglam sie zgrac. A teraz mi sie pofarcilo;) i Ciesze sie jak cholera  
01 sierpnia 2016 13:20 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

fiioletowa, ja już nigdy nie zaryzykuję jazdy z Blablacar dlatego , że kiedyś gostek wystawił mie do witru ( w ostatniej chwili powiedzieł, że nie jedzie).
Ile mnie to nerwów kosztowało !!! Miałam problem ze znalezieniem busa, bo wszystcy przewoźnicy mieli już komplet pasażerów. 
Mam nadzieje, że w Twoim przypadku wszytko będzie oki.

Wypadki chodza po ludziach,szkoda,ze mialas tyle klopotow. Ja swojego kierowce sprawdzilam,nie jedzie pierwszy raz i ma same superasne opinie. Tylko jedna osoba dala ocene bardzo dobra zamiast wysmienitej i to dlatego,ze w korek trafili i droga sie jej dluzyla.Wiec mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku ;))))
01 sierpnia 2016 16:17
poznanianka1

Ja podróżuje tak z blablacar od prawie 2 lat,taniej szybciej i bezpieczniej niż busikami.:)

Ja rowniez wole Blablacary. Sindbadem, czy busikiem  jade ok 24 godz,a takim samochodem ok 13-14 godz.Kierowcy zawsze mili, idzie się dogadać  co do miejsca ,ceny .
Trochę teraz na tym portalu namodzili ,bo kto już jeździ dłużej to musi  zapłacić na konto (opłata od km),żeby W  ogole dostać nr telefonu do danego kierowcy.Wcześniej tego nie bylo .Podobno pierwsze trzy razy jest normalnie ,a później się płaci. 
01 sierpnia 2016 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Ja rowniez wole Blablacary. Sindbadem, czy busikiem  jade ok 24 godz,a takim samochodem ok 13-14 godz.Kierowcy zawsze mili, idzie się dogadać  co do miejsca ,ceny .
Trochę teraz na tym portalu namodzili ,bo kto już jeździ dłużej to musi  zapłacić na konto (opłata od km),żeby W  ogole dostać nr telefonu do danego kierowcy.Wcześniej tego nie bylo .Podobno pierwsze trzy razy jest normalnie ,a później się płaci. 

Można zarezerwować i jak już ma się kontakt do kierowcy rezerwację anulować,jak do tej pory się udaje:)
01 sierpnia 2016 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
poznanianka1

Można zarezerwować i jak już ma się kontakt do kierowcy rezerwację anulować,jak do tej pory się udaje:)

Nie zupełnie jest tak jak piszesz ,bo żeby zrobić rezerwację trzeba przelać pieniądze na konto portalu i wtedy jak mają pieniądze  przesyłaja nr tel kierowcy.
Rozmawiałam z innymi osobami i tak to jest.Kiedyś tak było jak piszesz ,ale wszystko się pozmieniało.
01 sierpnia 2016 23:16
ivetta

Nie zupełnie jest tak jak piszesz ,bo żeby zrobić rezerwację trzeba przelać pieniądze na konto portalu i wtedy jak mają pieniądze  przesyłaja nr tel kierowcy.
Rozmawiałam z innymi osobami i tak to jest.Kiedyś tak było jak piszesz ,ale wszystko się pozmieniało.

To ciekawe co piszesz, bo ja dalej jeżdżę bez opłat dla portalu, a numer dostaję po zrobieniu rezerwacji. Ostatnio to był mój 4 lub 5 przejazd blablacarem i cały czas w ten sposób wszystko się odbywało. 
02 sierpnia 2016 05:54 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

To ciekawe co piszesz, bo ja dalej jeżdżę bez opłat dla portalu, a numer dostaję po zrobieniu rezerwacji. Ostatnio to był mój 4 lub 5 przejazd blablacarem i cały czas w ten sposób wszystko się odbywało. 

To widocznie masz jakieś szczęście ,albo chody  w tym portalu.Córka czasem korzysta z Blablacaru  w Polsce i tez musi opłatę uiścić ( mniejszą ).
Loguję się na swoje konto i nie mam innej możliwości zdobycia nr tel kierowcy jak nie zapłacę na ich konto.Ciekawi mnie dlaczego jedni płacą inni nie ..
02 sierpnia 2016 08:18 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

To widocznie masz jakieś szczęście ,albo chody  w tym portalu.Córka czasem korzysta z Blablacaru  w Polsce i tez musi opłatę uiścić ( mniejszą ).
Loguję się na swoje konto i nie mam innej możliwości zdobycia nr tel kierowcy jak nie zapłacę na ich konto.Ciekawi mnie dlaczego jedni płacą inni nie ..

Jestem na ortalu Blablacar od 3 lat,i w marcu jak zaczęto pobierać opłaty,dostałam informację,że w zwiażku z tym ,że jestem z nimi długo dostaję 3 przejazdy bez opłaty serwisowej.
02 sierpnia 2016 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

To ciekawe co piszesz, bo ja dalej jeżdżę bez opłat dla portalu, a numer dostaję po zrobieniu rezerwacji. Ostatnio to był mój 4 lub 5 przejazd blablacarem i cały czas w ten sposób wszystko się odbywało. 

Ivetta ma racje,ja tez musialam przelac 17 zl.zeby dokonczyc rezerwacje i otrzymac kontakt do kierowcy. A robilam to dwa dni temu wiec na pewno nic sie nie zmienilo od tego czasu.