BLA CAR Opiekunek24

02 sierpnia 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ivetta ma racje,ja tez musialam przelac 17 zl.zeby dokonczyc rezerwacje i otrzymac kontakt do kierowcy. A robilam to dwa dni temu wiec na pewno nic sie nie zmienilo od tego czasu.

Nie mówię, że nie ma racji, piszę, że ja na razie nic nie płaciłam i rezerwacje robiłam bez opłaty. Ostatni raz jechałam 17 lipca, więc też nie jakoś bardzo dawno temu.
Ciekawa jestem, jak będzie kolejnym razem i jak jest przy podróżowaniu po De? Myślałam, żeby sie przejechać w jedno miejsce blablacarem, podróż ma kosztować 10 euro, ale z opłatą czy bez opłaty dla portalu, hmm :(?
02 sierpnia 2016 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Nie mówię, że nie ma racji, piszę, że ja na razie nic nie płaciłam i rezerwacje robiłam bez opłaty. Ostatni raz jechałam 17 lipca, więc też nie jakoś bardzo dawno temu.
Ciekawa jestem, jak będzie kolejnym razem i jak jest przy podróżowaniu po De? Myślałam, żeby sie przejechać w jedno miejsce blablacarem, podróż ma kosztować 10 euro, ale z opłatą czy bez opłaty dla portalu, hmm :(?

 A tego to nie wiem...Ale moze jest tez tak jak Poznanianka mowila. Ze jak sie dlugo konto ma u nich to trzy przejazdy gratis daja? Ja kompletnie sie na tym nie znam,zarejestrowalam konto pod koniec lipca ale nie bylo zadnej ,interesujacej mnie oferty. Dopiero przedwczoraj trafilam taka co mi pasuje.I od razu kazano placic prowizje. Ale jak to wyglada przy przejezdzie z miasta do miasta w DE czy PL to nie mam pojecia. Chyba prowizja bylaby nizsza? Albo moze zadna...Bo skoro jakis przejazd ma kosztowac 10 euro to glupio byloby doplacac do tego jeszcze 4 ojro czy wiecej,prowizji.
p.s. po niedzieli jakos wysle do Ciebie przesyleczke;) Buziaki ;)
02 sierpnia 2016 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Może jak się ich opieprzy, to się jeździ bez tych opłat ;) :D? Wystosowałam kiedyś pismo do blabla i mocno ich zjechałam za wkurzajacą niedoróbkę, więc może dlatego do tej pory nie płacę?
PS. Dzięki wielkie, pod koniec sierpnia lub na początku września wybieram się na weekend do Pl, więc zacznę testować produkt i pierwsze płatki śniegu powitam trzepotem długich rzęs :D. 
22 sierpnia 2016 18:02
mam ochote pojechac z tym bla bla car bo znalazlam przejazd i godzina i dzien mi odpowiada. Kurcze napisalam jakas wiadomosc, ale jak to na telefonie sie robi to troche kiepsko idzie i teraz nie wiem to juz zarezerwowalam miejsce czy musze jakies Konto zalozyc i dopiero czy jak ?, troszke zielona jestem
22 sierpnia 2016 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
monalisa79

mam ochote pojechac z tym bla bla car bo znalazlam przejazd i godzina i dzien mi odpowiada. Kurcze napisalam jakas wiadomosc, ale jak to na telefonie sie robi to troche kiepsko idzie i teraz nie wiem to juz zarezerwowalam miejsce czy musze jakies Konto zalozyc i dopiero czy jak ?, troszke zielona jestem

Musisz się zarejestrować, potem znaleźć interesujący Cię przejazd i skontaktować z kierowcą. Robisz rezerwację, albo piszesz do kierowcy i dostajesz dostęp do jego numeru telefonu (teraz tak udało mi się zrobić, bez rezerwacji).
Generalnie rejestracja to podstawa, a potem pytaj i jeszcze raz pytaj: czy cena podana na portalu się zgadza (raz facet chciał więcej, niz było napisane w ofercie), czy po Ciebie przyjedzie i czy Cię podwiezie na adres (nie jest to oczywiste i koniecznie trzeba to dogadać i ew. ustalić cenę podwózki), ile osób siedzi na tylnym siedzeniu i czy samochód przypadkiem nie ciągnie lawety (raz taka "przyjemność" mnie spotkała ;)). 

Nawiązując do wczesniejszej dyskusji o opłacie dla portalu, śpieszę donieść, że nadal nie żądano ode mnie żadnej kasy :).
22 sierpnia 2016 19:50
dzieki, jutro bede probowac, ja napisalam jakas wiadomosc, ale rozumiem ze bez rejstracji to nic z tego, no nic po prostu na telefonie ciezko cokolwiek zrobic, musze dorwac jakiegos laptopa i tak to ogarnac. :)
23 sierpnia 2016 07:10
31.08 jade do Wurzburga.Oczywiście mogę kogoś zabrać
23 sierpnia 2016 07:19 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

31.08 jade do Wurzburga.Oczywiście mogę kogoś zabrać

Jak "Złotym pociągiem" to jadę.
23 sierpnia 2016 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Jak "Złotym pociągiem" to jadę.

baa,ale teraz jeszcze nie 
Nie wyrobili sie jeszcze z kopaniem wiec trzeba troszke poczekac
23 sierpnia 2016 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
Faktycznie na tym bla bla car trzeba sie zarejstrowac i wniesc oplate, ale przeciez ja do konca nie wiem czy kierowcy bedzie pasowalo, ze mam duza torbe i wogole, nie da sie inaczej skontaktowac z kierowca, najpier omowic szczegoly a potem te oplaty ?
23 sierpnia 2016 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
monalisa79

Faktycznie na tym bla bla car trzeba sie zarejstrowac i wniesc oplate, ale przeciez ja do konca nie wiem czy kierowcy bedzie pasowalo, ze mam duza torbe i wogole, nie da sie inaczej skontaktowac z kierowca, najpier omowic szczegoly a potem te oplaty ?

najpierw zadajesz pytanie publiczne,kierowca odpowiada i jak pasuje rezerwujesz.
24 sierpnia 2016 08:52
monalisa79

Faktycznie na tym bla bla car trzeba sie zarejstrowac i wniesc oplate, ale przeciez ja do konca nie wiem czy kierowcy bedzie pasowalo, ze mam duza torbe i wogole, nie da sie inaczej skontaktowac z kierowca, najpier omowic szczegoly a potem te oplaty ?

tak jak napisala poznanianka.Pytanie publiczne do kierowcy !!!
Przemyśl o co chcesz spytac,okresl wielkosc bagazu i wszystko co cie interesuje jesli chodzi o przejazd.
24 sierpnia 2016 09:57 / 3 osobom podoba się ten post
monalisa79

Faktycznie na tym bla bla car trzeba sie zarejstrowac i wniesc oplate, ale przeciez ja do konca nie wiem czy kierowcy bedzie pasowalo, ze mam duza torbe i wogole, nie da sie inaczej skontaktowac z kierowca, najpier omowic szczegoly a potem te oplaty ?

Jak coś nie pasuje to rezerwacje można anulować. A wtedy zwracają prowizję. Chyba,ze w ostatniej chwili to robisz wtedy tylko część albo wcale. Nie pamiętam dokładnie...
31 sierpnia 2016 14:53 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea na pewno 10  PAŹ dziernika,nie września?
31 sierpnia 2016 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, Zugiem fajnie i szybko.
Jak chcesz to Ci znajdę polączenie z najmniejszą ilością przesiadek.