WhatsApp

10 września 2015 10:31 / 2 osobom podoba się ten post
Chcialam sie zapytac,czy ktos uzywa aplikacji na telefonie WhatsApp ?
Wlasnie sobie ja zainstalowalam,zeby miec staly kontakt nie tylko z rodzina ,ale i ze znajomymi ,ktorzy ja posiadaja ??. Podobno zdaje egzamin,ale znam opinie jednej osoby,Moze cos,ktos ,prosze
10 września 2015 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Mój smartfon "odmawia" przyjęcia tej aplikacji. Coś tam piszę o braku kompatybilności, nie znam się. A też chciałam sobie założyć.
10 września 2015 10:43 / 4 osobom podoba się ten post
ja uzywam tej aplikacji i jestem zadowolona
10 września 2015 10:46 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Chcialam sie zapytac,czy ktos uzywa aplikacji na telefonie WhatsApp ?
Wlasnie sobie ja zainstalowalam,zeby miec staly kontakt nie tylko z rodzina ,ale i ze znajomymi ,ktorzy ja posiadaja ??. Podobno zdaje egzamin,ale znam opinie jednej osoby,Moze cos,ktos ,prosze

Magdzie ja i moja rodzina mamy.
Super sprawa, można pisać, zdjęcia wysyłać jak ktoś ma nowszego smartfona to też rozmawiać, wszystko za darmo.
Ja z moimi rozmawiam kiedy jestem w DE:)))
10 września 2015 10:51 / 4 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Mój smartfon "odmawia" przyjęcia tej aplikacji. Coś tam piszę o braku kompatybilności, nie znam się. A też chciałam sobie założyć.

Zmienilam telefon z windows na andriod ,gdyz na tym pierwszym nie moglam nic zrobic.
Moja kolezanka dzwoni po calym swiecie.
Za pierwszy rok 0 oplat,w drugim roku 0,99 dolara .
No nic wyprobuje i zobacze 
Jak zdaje egzamin to namawiam na to,bo do tej pory cos kiedys slyszalam ,ale za bardzo mnie no nie interesowalo.
10 września 2015 11:00 / 2 osobom podoba się ten post
O rany, jaka ja zacofana, nie wiem o czym gadacie ale chce to mieć.
Może jakieś szczegóły doczytam, czytać umiem ...............
10 września 2015 11:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gosiap

O rany, jaka ja zacofana, nie wiem o czym gadacie ale chce to mieć.
Może jakieś szczegóły doczytam, czytać umiem ...............

Moge przeslas Ci aplikacje do zainstalowania ,,jak chcesz to napisz mi numer na poczte,chyba ze ktos tu poda linka,bo ja z tych co dwa kroki w dyl.
To dziala cos jak skayp,tylko w komorce ,mozesz dzwonic gdzie chcesz,ale musisz miec wi fi ,czesto jest tak ze na miescie jest internet za darmo,a jak masz u rodziny to wystarczy wpisac haslo.Nie martw sie ja tez zielona jak trawa na wiosne,
10 września 2015 11:18 / 3 osobom podoba się ten post
Magdzie mam i uzywam ...dlugo .Teraz na niemieckiej zainstalowalam -Viber tez OK.Polecam (dwa telefony ).haha.Dla przyjaciol li dla "wrogow".
10 września 2015 11:24 / 3 osobom podoba się ten post
Również mam i używam. I whatsappa i vibera.
W Viberze rozmowy za darmo.
W Whatsappie spotkałam się z komunikatem,że połączenia coś tam płatne.
Natomiast wiadomości tekstowe,przesyłanie zdjęć za darmo i szybko.

Korzystam bardzo dużo i polecam.
Warunek już wspomniany - musi być Wi-Fi.
10 września 2015 11:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dzięki, znalazłam linka https://www.whatsapp.com/?l=pl
Muszę to najpierw przestudiować.
10 września 2015 12:44 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też używam tej aplikacji. Jestem bardzo z niej zadowolona. Szybko się pisze, bo słownik podaje całe wyrazy. Po niemiecku też łątwizna, bo koryguję ew. błędy. Zdjecia i filmy przechodzą w tri-migi, no i od pewnego czasu można rozmawiać za darmo. A tak na marginesie, to skype też mam zainstalowany w telefonie. Ach ja dobrze mamy z tą dzisiejszą techniką.
10 września 2015 13:07
Zofija

Ja też używam tej aplikacji. Jestem bardzo z niej zadowolona. Szybko się pisze, bo słownik podaje całe wyrazy. Po niemiecku też łątwizna, bo koryguję ew. błędy. Zdjecia i filmy przechodzą w tri-migi, no i od pewnego czasu można rozmawiać za darmo. A tak na marginesie, to skype też mam zainstalowany w telefonie. Ach ja dobrze mamy z tą dzisiejszą techniką.
:telefon1:

To jaki telefon nabyć ,żeby te bajery mieć.I co tylko mogę dzwonić do tych co też mają zainstalowane i po Wi-Fi są.?A często jestem poza domem to może zostawić poczciwą lebarę dla tych co bez komunikacji są .Co radzicie.Lubię Nokię, abonament kończy mi się w grudniu ,to może coś fajnego wydebię.
10 września 2015 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

To jaki telefon nabyć ,żeby te bajery mieć.I co tylko mogę dzwonić do tych co też mają zainstalowane i po Wi-Fi są.?A często jestem poza domem to może zostawić poczciwą lebarę dla tych co bez komunikacji są .Co radzicie.Lubię Nokię, abonament kończy mi się w grudniu ,to może coś fajnego wydebię.

Ja mam Microsoft (to była Nokia) Lumia 535 Dual Sim.
Na dwie karty SIM. Mam polską i niemiecką w jednym telefonie. 


Co do Whatsappa- aby korzystać dwie strony muszą mieć zainstalowaną tą aplikację i włączone Wi-Fi.
10 września 2015 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja mam Microsoft (to była Nokia) Lumia 535 Dual Sim.
Na dwie karty SIM. Mam polską i niemiecką w jednym telefonie. 


Co do Whatsappa- aby korzystać dwie strony muszą mieć zainstalowaną tą aplikację i włączone Wi-Fi.

Chyba bardziej mnie Viber będzie interesował ,a co do telefonu to małżon jest w temacie ,to mnie oświeci ,bo do tej pory dostawałam spady telefoniczne ,jako osoba nie znająca się na komunikatorach i innych wynalazkach.Ale ,ja dowiedziałam się od was i zaczynam stawiać wymagania .hi hi.Tylko zawsze boję się ,że jak coś napieprzę, to kto mi to naprawi .Tak mam z laptopem ,że małżon przez telefon mówi mi co mam zrobić w lapku i jakieś manewry poczynić ,coby wszystko git chodziło .Nie mam takich zdolności jak co większość tu na forum ,co napraweiają łapki i inne cuda robią.Ją mało techniczna.
10 września 2015 13:42
Joasia

ja uzywam tej aplikacji i jestem zadowolona :-)

No wiesz ?!Rozwiń temat,bo tu co niektóre zielone.