WhatsApp

10 września 2015 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

To dziwnie, a masz google na telefonie i  czy twój telefon ma łączność z kompem?
Jaki internet w telefonie?

Tak, mam neta w telefonie, mogę czytać gazety, nasz portal. Bez problemu dzwonię, piszę sms, przeglądam pocztę, uczę się niemieckiego z busuu. Ale nie mogę nic ściągnąć np. skypa czy whatsapp.
Mam androida i próbuję to robić ze sklepu play
10 września 2015 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Tak, mam neta w telefonie, mogę czytać gazety, nasz portal. Bez problemu dzwonię, piszę sms, przeglądam pocztę, uczę się niemieckiego z busuu. Ale nie mogę nic ściągnąć np. skypa czy whatsapp.
Mam androida i próbuję to robić ze sklepu play

No tak masz tam trochę tego, ale nie za dużo, pewnie jest jakaś blokada, trudno powiedzieć.
Skoro masz pocztę to i google to załóż pocztę w Gmail w tej poczcie jest Hangous wtedy nic nie musisz ściągać....przez to też możesz się kontaktować jak skype czy what.... po warunkiem że twoja córka też to będzie miała. Słyszalność jest b.dobra.
10 września 2015 23:48 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

To szybsza forma komunikacji i zawsze jest pod ręką.
Moim zdaniem nie można tego ze skeypem porównywać bo jedno służy do wideokonferencji a drugie do szybkiego komunikowania się,najczęściej w formie pisemnej.....więc dwie różne "baustelle":))

Do szybkiego komunikowania się mam Facebooka.  No i na Skype tez można pisać i zdjęcia wysyłać. To jak rozumiem nic innego te aplikacje nie mają?
11 września 2015 07:50 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Do szybkiego komunikowania się mam Facebooka.  No i na Skype tez można pisać i zdjęcia wysyłać. To jak rozumiem nic innego te aplikacje nie mają?

Wichura niby nie tylko sa pod reka np,ja ma lapka u siebie w pokoju na gorze,nie musze leciec na gore zeby porozmawiac bo to normalna rozmowa telefoniczna,przez skype nie zwsze moge w telefonie zle odbiera to zlezy kto co lubi ja kozystam ze wszystkich tych aplikacji i oczywiscie z normalej rozmowy telefonicznej po prostu dostosowałam sie do wiekszosci znajomych i nie musze kozystac z niemieckiej karty !!
11 września 2015 10:38
Czaję:) Mi w telefonie Skype chodzi bardzo dobrze, więc też mam zawsze pod ręką. Tak tylko chciałam się dowiedzieć, co te apki robią.
11 września 2015 20:23 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra

Czaję:) Mi w telefonie Skype chodzi bardzo dobrze, więc też mam zawsze pod ręką. Tak tylko chciałam się dowiedzieć, co te apki robią.

Mam skypa, Vibera i whats Appa, dla mnie viber jest najlepszy. Ma podstawowe funkcje, czyli rozmowy, wiadomości tekstowe, głosowe, mozna przesyłać zdjecia, filmy, wszystko co wysyłasz i otrzymujesz na Viberze zapisuje sie od razy w osobnej zakładce, są wiadomości animowane, mozna sie pobawić i narysowac wiadomośc, a najlepsza jest zabawa naklejkami, ale to jak ktos lubi:) Tak ogólnie, fajna zabawka:)I jest przede wszystkim bardzo przejrzysty.
 
 
 
12 września 2015 00:43
No to mnie nawet zachęciłaś:)
14 grudnia 2015 23:18
A ja wymyśliłam sobie tak: na wyjazdy nie biorę ani laptopa ani telefonu tylko tablet z telefonem
15 grudnia 2015 15:24 / 1 osobie podoba się ten post
radosna

A ja wymyśliłam sobie tak: na wyjazdy nie biorę ani laptopa ani telefonu tylko tablet z telefonem

Ja do tabletu biorę telefon gdyż kiedyś miałam awarię tabletu i zrobił się problem 
14 stycznia 2016 08:56 / 1 osobie podoba się ten post
Nie ma problemu

Chętnie pomogę w miarę możliwości.Tu czy na priv , @ czy skype....jak wolisz





14 stycznia 2016 10:33
Andrea ,jak ją poradziłam sobie z instalacją ,to dla Ciebie przy instrukcji Basi to pikuś.
14 stycznia 2016 12:55
Mam takie pytanie. Otoz pobieram teraz internet ze sticka (Orange), net dziala mi dobrze ale w telefonie stracilam dostep do WhatsApp i nie mam dostepu do zadnych tam polaczen. Wczesniej jak neta mialam na stacjonalnym, w telefonie wszystko dzialalo dobrze.
14 stycznia 2016 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

Mam takie pytanie. Otoz pobieram teraz internet ze sticka (Orange), net dziala mi dobrze ale w telefonie stracilam dostep do WhatsApp i nie mam dostepu do zadnych tam polaczen. Wczesniej jak neta mialam na stacjonalnym, w telefonie wszystko dzialalo dobrze. :-(

Włącz i wyłącz telefon. Tak mi tez się raz stało. Pomogło:)
14 stycznia 2016 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
jowita.

Mam takie pytanie. Otoz pobieram teraz internet ze sticka (Orange), net dziala mi dobrze ale w telefonie stracilam dostep do WhatsApp i nie mam dostepu do zadnych tam polaczen. Wczesniej jak neta mialam na stacjonalnym, w telefonie wszystko dzialalo dobrze. :-(

Jeżeli w telefonie nie będziesz miała dostępu do NETu to ani WhatsApp ani SKYPE nie będzie działał.
14 stycznia 2016 13:10 / 2 osobom podoba się ten post
jowita.

Mam takie pytanie. Otoz pobieram teraz internet ze sticka (Orange), net dziala mi dobrze ale w telefonie stracilam dostep do WhatsApp i nie mam dostepu do zadnych tam polaczen. Wczesniej jak neta mialam na stacjonalnym, w telefonie wszystko dzialalo dobrze. :-(

Ekspertem nie jestem,ale wyłączenie i włączenie telefonu może nie pomóc.

Ja korzystałam z whatsappa przez wifi, było wszystko ok.
Zmieniłam sztelę, tam internetu nie było, korzystałam z internetu na Aldi-talk i internet miałam,ale nie chodziły mi żadne komunikatory. Jak złapało wifi, to działało.