WhatsApp

10 września 2015 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

To jaki telefon nabyć ,żeby te bajery mieć.I co tylko mogę dzwonić do tych co też mają zainstalowane i po Wi-Fi są.?A często jestem poza domem to może zostawić poczciwą lebarę dla tych co bez komunikacji są .Co radzicie.Lubię Nokię, abonament kończy mi się w grudniu ,to może coś fajnego wydebię.

Ja mam telefon trochę takiej nowszej generacji HTC (jestem z niego bardzo zadowolona). No niestety siłą rzeczy możesz używać ten komunikator, tylko do tych osób, które też mają go zainstalowanego na swoim telefonie. Samą aplikację polecam.
10 września 2015 14:12 / 4 osobom podoba się ten post
Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez Watsappa
Korzystam z niego codziennie natomiast Viber tylko od święta:))
Co do telefonów to faktycznie te starsze nie są przystosowane do tej aplikacji.
Ja mam Samsunga GS4 a i tak ostatnio pojawiły się aplikacje,na które i mój jest "za stary"....o zgrozo......tak więc czas na kolejny telefon:((
10 września 2015 14:53 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Chyba bardziej mnie Viber będzie interesował ,a co do telefonu to małżon jest w temacie ,to mnie oświeci ,bo do tej pory dostawałam spady telefoniczne ,jako osoba nie znająca się na komunikatorach i innych wynalazkach.Ale ,ja dowiedziałam się od was i zaczynam stawiać wymagania .hi hi.Tylko zawsze boję się ,że jak coś napieprzę, to kto mi to naprawi .Tak mam z laptopem ,że małżon przez telefon mówi mi co mam zrobić w lapku i jakieś manewry poczynić ,coby wszystko git chodziło .Nie mam takich zdolności jak co większość tu na forum ,co napraweiają łapki i inne cuda robią.Ją mało techniczna.

Ja też mam Microsoft lumia na dwie karty sim. Wibera nie chce mi zainstalować, ale WhatsAppa i SKYPE jak najbardziej.
10 września 2015 15:19 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Chcialam sie zapytac,czy ktos uzywa aplikacji na telefonie WhatsApp ?
Wlasnie sobie ja zainstalowalam,zeby miec staly kontakt nie tylko z rodzina ,ale i ze znajomymi ,ktorzy ja posiadaja ??. Podobno zdaje egzamin,ale znam opinie jednej osoby,Moze cos,ktos ,prosze

Mam WhatsApp i mam Vibera bo poł na poł znajomych maja nawet na niemieckie przez te aplikacje dzwonie i jestem zadowolona 
10 września 2015 15:27 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Zmienilam telefon z windows na andriod ,gdyz na tym pierwszym nie moglam nic zrobic.
Moja kolezanka dzwoni po calym swiecie.
Za pierwszy rok 0 oplat,w drugim roku 0,99 dolara .
No nic wyprobuje i zobacze 
Jak zdaje egzamin to namawiam na to,bo do tej pory cos kiedys slyszalam ,ale za bardzo mnie no nie interesowalo.

Ja mam na Windows i mam dwie aplikacje dzwonie za darmo a  i mam abonament gdzie 400minut do wykorzystania w romingu jestem zadowolona jak mi sie skonczy abonament to zastanowie sie nad inna opcja po co przepłacac!!Tylko tez duzo nie ma W-F wiec warto!!Mi sie opłaca!!
10 września 2015 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Chcialam sie zapytac,czy ktos uzywa aplikacji na telefonie WhatsApp ?
Wlasnie sobie ja zainstalowalam,zeby miec staly kontakt nie tylko z rodzina ,ale i ze znajomymi ,ktorzy ja posiadaja ??. Podobno zdaje egzamin,ale znam opinie jednej osoby,Moze cos,ktos ,prosze

A wiec tak Whots app jest bardzo popularna aplikacja w europie zachodniej i trzeba przyznac ze sprawuje sie dosyc dobrze. Jedyny mankament to to ze po roku sa jakies minimalne oplaty.Ale to pryszcz:):) No chyba ze masz I phona wtedy nigdy sie nic nie placi. W Pl wiekszosc uzytkownikow smartfonow uzywa jednak Vibera wiec jesli chcesz z pl telefonowac i pisac to ta aplikacja jest bardziej trafna. Viber nie kosztuje nic a w obsludze jest prawie taki sam jak Whots app. Mozesz mniec oczywiscie obie aplikacje.:):) i to nie ma zadnego znaczenia czy masz tel z androidem czy tez z win. Do kazdego systemu sa te aplikacje dostepne.
10 września 2015 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
Czy te aplikacje są w czymś lepsze od skype?
10 września 2015 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra

Czy te aplikacje są w czymś lepsze od skype?

To zależy, ja mam kilku znajomych z Niemiec i Szwajcarii , lepiej i szybciej wysyłają zdjęcia moim zdaniem.
10 września 2015 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Zmienilam telefon z windows na andriod ,gdyz na tym pierwszym nie moglam nic zrobic.
Moja kolezanka dzwoni po calym swiecie.
Za pierwszy rok 0 oplat,w drugim roku 0,99 dolara .
No nic wyprobuje i zobacze 
Jak zdaje egzamin to namawiam na to,bo do tej pory cos kiedys slyszalam ,ale za bardzo mnie no nie interesowalo.

Ja mam takiego wymyślnego smartfona, którego połowy nie wiem do czego służy. To jest Presigio dual sim. Przerasta mnie całkowicie i sama tego nie zainstaluję. Dopiero w domu córcia podziała. Może będziemy miały darmowe pogawędki.
10 września 2015 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Czy te aplikacje są w czymś lepsze od skype?

To szybsza forma komunikacji i zawsze jest pod ręką.
Moim zdaniem nie można tego ze skeypem porównywać bo jedno służy do wideokonferencji a drugie do szybkiego komunikowania się,najczęściej w formie pisemnej.....więc dwie różne "baustelle":))
10 września 2015 17:45 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Ja mam takiego wymyślnego smartfona, którego połowy nie wiem do czego służy. To jest Presigio dual sim. Przerasta mnie całkowicie i sama tego nie zainstaluję. Dopiero w domu córcia podziała. Może będziemy miały darmowe pogawędki.

Jeśli założysz konto mail w gmail , jest tam Hangouts , też swietnie wysyła zdjecia i rozmawia się też świetnie.
10 września 2015 18:30
anerik

Jeśli założysz konto mail w gmail , jest tam Hangouts , też swietnie wysyła zdjecia i rozmawia się też świetnie.

Tyle, że u mnie nie da się nic ściągnąć. Zawsze mówi, że nie ma miejsca lub że niekompatybilne. Nawet skypa nie chce przyjąć.
10 września 2015 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Tyle, że u mnie nie da się nic ściągnąć. Zawsze mówi, że nie ma miejsca lub że niekompatybilne. Nawet skypa nie chce przyjąć.

To moze wyrzuc troche niepotrzebnych zdjec i filmikow? Potem zalacz smartfona jeszcze raz i sprobuj ponownie:)
10 września 2015 20:46
Mazury

To moze wyrzuc troche niepotrzebnych zdjec i filmikow? Potem zalacz smartfona jeszcze raz i sprobuj ponownie:)

Nie mam zdjęć ani filmów. Tam mam tylko numery telefonów, nic więcej. Resetowałam już, przywracałam ustawienia fabryczne, wymieniłam kartę pamięci 2x i.........d**a. Dalej nic nie chce przyjąć.
10 września 2015 20:59
WSTENGA

Tyle, że u mnie nie da się nic ściągnąć. Zawsze mówi, że nie ma miejsca lub że niekompatybilne. Nawet skypa nie chce przyjąć.

To dziwnie, a masz google na telefonie i  czy twój telefon ma łączność z kompem?
Jaki internet w telefonie?