Pochwalijki #3

23 września 2015 09:35 / 7 osobom podoba się ten post
Teraz nie żartuję : Zosia , przed takimi osobami powinniśmy się ostrzegać , bo wielu z nas szuka zmienni(ka)czki na forum , myśląc zapewne , że tutaj to wszyscy znajomi to nie może być niewypału . Lepiej się ostrzegajmy , żeby nie obudzić się kiedyś z ręką w nocniku . Kiedyś dwie koleżanki sobie " nie spasowały " i było jawnie napisane , żeby uważać , że koleżanka lubi wygryzać jak jej sztela przypasuje . Wzięłam sobie wtedy te opisywania , kłótnie do serca i wiem , mimo , że tą osobę lubię ( jako forumowiczkę ) na " weksla " bym się jej wystrzegała , jeśli miałabym dobre miejsce , chciałabym je zatrzymać to wtedy na stówę bym tej koleżanki unikała . Wiecie o kim piszę , bo było to dość głośno opisywane ;-)
23 września 2015 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Teraz nie żartuję : Zosia , przed takimi osobami powinniśmy się ostrzegać , bo wielu z nas szuka zmienni(ka)czki na forum , myśląc zapewne , że tutaj to wszyscy znajomi to nie może być niewypału . Lepiej się ostrzegajmy , żeby nie obudzić się kiedyś z ręką w nocniku . Kiedyś dwie koleżanki sobie " nie spasowały " i było jawnie napisane , żeby uważać , że koleżanka lubi wygryzać jak jej sztela przypasuje . Wzięłam sobie wtedy te opisywania , kłótnie do serca i wiem , mimo , że tą osobę lubię ( jako forumowiczkę ) na " weksla " bym się jej wystrzegała , jeśli miałabym dobre miejsce , chciałabym je zatrzymać to wtedy na stówę bym tej koleżanki unikała . Wiecie o kim piszę , bo było to dość głośno opisywane ;-)

Mnie nigdy nie ma na forum jak coś się dzieje:) ale tak to masz rację, chociaż przez agencję to to samo, tyle ze się nie znamy.
23 września 2015 09:57 / 11 osobom podoba się ten post
dorotee

Mnie nigdy nie ma na forum jak coś się dzieje:) ale tak to masz rację, chociaż przez agencję to to samo, tyle ze się nie znamy.

Ale czasem usłyszysz , że będziesz zmieniała np. panią Ziutę i już Ci się światełko zapali , że na takową trzeba uważać , że dopóty będzie dolki kopała np. swoją nadgorliwością  , dopóki z dobrej szteli Cie nie wy...wali ! Wiem , że nie wszystkim to się podobało jak nasza koleżanka przysrywała drugiej , ale jak było się dobrze wczytać to tamta wygryzła ją z dobrej szteli i jeszcze się na forum chwaliła jak ma dobrze , jak ją lubią i takie tam inne . Z całym szacunkiem i " lubością " ( odmiana koleżeńsko - forumowej miłości ) do koleżanki " wygryzaczki " , ale jak bym usłyszała , że to ją zmieniam to bym nie pojechała , bo na forum możemy sobie pisać fajnie , sympatycznie , ale jeśli o " projekty " idzie to nie cierpię lizidupków , nadgorliwców , którzy chcą tylko pokazać , że są lepsi !!! ........ A obijaczkom pleców , pysków i innych częsci ciała mówię stanowcze NIE ! .....bez uśmieszków , raczej
23 września 2015 13:37 / 8 osobom podoba się ten post
No to pasuję do tych wymiarów jak nic .Prawie 180 cm i waga zbliżona do poszukiwanej z  listu gończego .I co ją teraz mam zrobić?No strach się bać.Albo lać.
23 września 2015 13:46 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

No to pasuję do tych wymiarów jak nic .Prawie 180 cm i waga zbliżona do poszukiwanej z  listu gończego .I co ją teraz mam zrobić?No strach się bać.Albo lać.

Jakbym na jakim zydelku stanęła to też pasuję:):):)
23 września 2015 13:48 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

No to pasuję do tych wymiarów jak nic .Prawie 180 cm i waga zbliżona do poszukiwanej z  listu gończego .I co ją teraz mam zrobić?No strach się bać.Albo lać.

ha, haa Jak co masz zrobic?? rece przy sobie trzymac,,
23 września 2015 14:25 / 4 osobom podoba się ten post
Chwalę mojego Chłopa - nabija mi regularnie punkciory z Paybacku i na dzień dzisiejszy mogę poszaleć w DM-ie za 11 ojro :)
23 września 2015 14:29 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jakbym na jakim zydelku stanęła to też pasuję:):):)

:pomponiara:Darek też do tych wymiarów pasuje...tylko reszta szczegółów nie bardzo się zgadza
23 września 2015 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Chwalę mojego Chłopa - nabija mi regularnie punkciory z Paybacku i na dzień dzisiejszy mogę poszaleć w DM-ie za 11 ojro :)

Ja mam DeutschlandCard z Edeki i innych, punkty nabija mi moja pani od zakupów, aż mam wyrzuty sumienia bo to zakupy pdp, ale nikt nie zbiera, tylko ja wycinam kupony z prospektu i zamiast 50 punktów dostaję 150:)
23 września 2015 16:56 / 8 osobom podoba się ten post
Lewandowski 5 - Wolfsburg 1.
Taki tytuł artykułu w dzisiejszej gazecie. Pod wielkim zdjęciem uradowanego naszego Polaka Roberta. O to jak w bajce się zdarzyło. 5 goli strzelić przeciwnikowi w okresie 9 minut to niesamowite!
A pod spodem kilka zdjęć m.in. włoskiego trenera FC Bayern. Mina bezcenna, tak napisane, i rzeczywiście twarz rozradowanego dziecka,który otrzymał właśnie wymarzony prezent. Coś pięknego widzieć szczęście Polaka na stadionie piłkarskim, na którym zasiadło 75 000 widzów.
Lewandowski (nie FC Bayern) 5 - Wolfsburg 1 (to drużyna).
Tym bardziej to radosne, że przeciwnicy do 50 minuty prowadzili 1:0.

23 września 2015 17:19 / 7 osobom podoba się ten post
A ja sie pochwale:
zostalem zaproszon na kawe i ciasto przez nasza forumowa kolezanke.
Tym oto sposobem poznalem smpatycznych,milych i usmiechnietych ludzi tj.nasza kolezanke i jej meza.
O !!!
23 września 2015 17:43 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

A ja sie pochwale:
zostalem zaproszon na kawe i ciasto przez nasza forumowa kolezanke.
Tym oto sposobem poznalem smpatycznych,milych i usmiechnietych ludzi tj.nasza kolezanke i jej meza.
O !!!

Zazdraszczam,bo ja tu kwitnę sama ,a chciałoby się z normalnym światem spoykać...
23 września 2015 17:53
A ja się pochwalę że dziadek pogwizduje sobie wesoło,znaczy juz zapomniał o tym co przeszedł?:)
I pytanie mam jak pozbyć się " zapaszku" z łazienki bo przybytek zdaje sie że przez 5 tyg był pobieżnie sprzątany ( w ogóle nie sprzatany??) i mimo że leję domestosa wszędzie ciągle się utrzymuje...
23 września 2015 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Lewandowski 5 - Wolfsburg 1.
Taki tytuł artykułu w dzisiejszej gazecie. Pod wielkim zdjęciem uradowanego naszego Polaka Roberta. O to jak w bajce się zdarzyło. 5 goli strzelić przeciwnikowi w okresie 9 minut to niesamowite!
A pod spodem kilka zdjęć m.in. włoskiego trenera FC Bayern. Mina bezcenna, tak napisane, i rzeczywiście twarz rozradowanego dziecka,który otrzymał właśnie wymarzony prezent. Coś pięknego widzieć szczęście Polaka na stadionie piłkarskim, na którym zasiadło 75 000 widzów.
Lewandowski (nie FC Bayern) 5 - Wolfsburg 1 (to drużyna).
Tym bardziej to radosne, że przeciwnicy do 50 minuty prowadzili 1:0.

Trenerem Bayernu jest Pep (Josep) Guardiola, Hiszpan od urodzenia, Katalończyk.
23 września 2015 18:04
Marta

A ja się pochwalę że dziadek pogwizduje sobie wesoło,znaczy juz zapomniał o tym co przeszedł?:)
I pytanie mam jak pozbyć się " zapaszku" z łazienki bo przybytek zdaje sie że przez 5 tyg był pobieżnie sprzątany ( w ogóle nie sprzatany??) i mimo że leję domestosa wszędzie ciągle się utrzymuje...

Mi się to kiedyś udało z pomocą Essigreiniger.