Pochwalijki #3

23 września 2015 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
kotka

A co uważasz?

Jeszcze nic. Jak się dowiem to i powiem.;-)))Dochodzenie robię.Przeca Orima ani Jakpisza nie zapytam.
23 września 2015 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkie poniżej 180 cm jesteśmy.
I śledztwo utknęło w martwym punkcie.
23 września 2015 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Wszystkie poniżej 180 cm jesteśmy.
I śledztwo utknęło w martwym punkcie.

Ale jest jeden trop pomorskie :)
23 września 2015 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ale nie wszystkie powyżej 175 cm.
23 września 2015 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Ale nie wszystkie powyżej 175 cm.

Podaj swoje wymiary tylko prawdziwe. Kiedyś pisałeś,że 40 cm, ale nie napisałeś co
23 września 2015 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Ale nie wszystkie powyżej 175 cm.

Podaj swoje wymiary tylko prawdziwe. Kiedyś pisałeś,że 40 cm, ale nie napisałeś co
23 września 2015 20:29
Marta

Dziękuję wszystkim za porady:)
Spróbuję jutro z octem.
Dom po pani zbyt dużo pijącej doprowadziłam juz do ładu,tylko ta łazienka ciągle jeszcze "waniajet" ( jakby powiedziała Kasia63)

Mi takie ogarnianie domu po jednej pijącej a drugiej flejuchu zajęlo tydzień,
a ty sprytna dziewczynka jesteś
23 września 2015 20:51
takaja

Ale jest jeden trop pomorskie :)

Nie pomorskie, tylko świętokrzyskie.
23 września 2015 20:54
Berdi napisała Pomorskie więc wreszcie gdzie ?
23 września 2015 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Berdi napisała Pomorskie więc wreszcie gdzie ?

Świętokrzyskie, ale ta pani pochodzi znad morza, natomiast mieszka w świętokrzyskim.
23 września 2015 21:02 / 4 osobom podoba się ten post
Lawenda

Świętokrzyskie, ale ta pani pochodzi znad morza, natomiast mieszka w świętokrzyskim.

Ktora kobieta  przyzna się,że waży 80 kg? nawet jak wazy. A na wage nie da sie wciągnąć za "chinskiego luda". 

Ja uwazam,że brak danych  uniemozliwia 100 % identyfikacje osoby. Chyba,że zrobimy to przez głosowanie:
23 września 2015 21:04 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Dziękuję wszystkim za porady:)
Spróbuję jutro z octem.
Dom po pani zbyt dużo pijącej doprowadziłam juz do ładu,tylko ta łazienka ciągle jeszcze "waniajet" ( jakby powiedziała Kasia63)

Nu,waniajet bo musi w kibelku popijała a może i gdzie jaka butelczyna z jabolem zakamuflowana stoi i capi:):):):)
Mi się na szczęście ani brudaska ani ochlapuśnica nie trafiła,ani tym bardziej bokserka.Jeśli o tę ostatnią chodzi, to ja w takim wypadku napisałabym komuś zaufanemu na priv, która to taka wyrywna,żeby koleżanki ostrzegła:Na forum to może i nie wolno,nie wiem ,ale bym chciała ,żeby chociaz dziewczyny,które znam wiedziały kogo unikać.....No,ale nie trafiłam ,jak trafię to tak właśnie się zachowam:) 
23 września 2015 21:11 / 6 osobom podoba się ten post
Lawenda

Świętokrzyskie, ale ta pani pochodzi znad morza, natomiast mieszka w świętokrzyskim.

Zagmatwane to wszystko przydałby się jakiś Sherlock :) ale i tak moim zdaniem aby kogos osądzić wysłuchać 2 stron :)
23 września 2015 21:14 / 4 osobom podoba się ten post
Ostatnio rozpuszczałam kamien w kibelku tabletkami do protez,są reweacyjne tak bardzo,że zakupiłam jedną baskę do domku. Jak wyjeżdżam wrzucam jedną taką do kibelka i po 3 mieisącach nie ma ani milimetra kamienia.
Jeśli chodzi o zmienniczkę to tak się ostatnio na foum naczytałam,że sama zaczynam się bac,niebawem ma dołączyć druga opeikunka,mam tylko nadzieję,że jej na forum nie ma
23 września 2015 21:18 / 4 osobom podoba się ten post
kotka

Ktora kobieta  przyzna się,że waży 80 kg? nawet jak wazy. A na wage nie da sie wciągnąć za "chinskiego luda". 

Ja uwazam,że brak danych  uniemozliwia 100 % identyfikacje osoby. Chyba,że zrobimy to przez głosowanie::-):-):-):-):-):-)

Jak wazy troche ponad 80kg? To znaczy niewinna