Jaką walizkę wybrać na wyjazdy do DE

18 października 2015 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
poszukaj jeszcze na allegro z davida jones, ja mam z tej firmy ale dużą coś ok.80 litrów i płaciłam za nią niecałe 200 zł z przesyłką, na razie odpukać się sprawdza, moją mitrudno przegapić bo jest z brytyjską flagą i martensami na przodzie :D
18 października 2015 14:51
izanami

poszukaj jeszcze na allegro z davida jones, ja mam z tej firmy ale dużą coś ok.80 litrów i płaciłam za nią niecałe 200 zł z przesyłką, na razie odpukać się sprawdza, moją mitrudno przegapić bo jest z brytyjską flagą i martensami na przodzie :D

Tak tyle, że duża jest za duża, a średnia za mała.
18 października 2015 15:02
coś takiego znalazłam , chodzi mi o te kółka bo ma podwójne, czy moze jednak lepsze są pojedyńcze.

http://www.hurtowniawalizek.pl/srednia-walizka-carbon-walizki-kolka-bagaz-p-222.html
18 października 2015 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

poszukaj jeszcze na allegro z davida jones, ja mam z tej firmy ale dużą coś ok.80 litrów i płaciłam za nią niecałe 200 zł z przesyłką, na razie odpukać się sprawdza, moją mitrudno przegapić bo jest z brytyjską flagą i martensami na przodzie :D

A dlaczego Davida Jonesa?
18 października 2015 16:59 / 2 osobom podoba się ten post
Jakoś nie mam ulubionej firmy walizkowej.Moja torba jest duża,prawie 180 l.i na kółkach.Moźe i w tej chwili trochę za dużą bo dużo rzeczy zostawiam u PDP,ale wiem ,że mam jeden bagaż i przy przesiadkach nie mam problemu z zabraniem bagaży.Ale może coś fajnego wypatrzę w tym co polecacie ,bo za jakiś czas muszę wymienić.
18 października 2015 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
To nie Iza Klusiu.Izanami ma na imię Dorotka. A mi tam podoba się Luis Voutons,ale to luksusowa marka .Torba to chyba  z 1500$. Więc poza zasięgiem.Moim.
18 października 2015 17:10 / 1 osobie podoba się ten post
Wittchen ma ciekawe walizki, tylko duża jest duża średnia za mala, ja mam od początk Travelpro, ciemna szarość:) cztery kółka , nie do zdarcia na polskich dworcach PKP:) kosztowala ok 90 euro w 2010.
18 października 2015 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam American Tourister, z materiału, jest bardzo fajna, mocna itd
18 października 2015 17:37
Ostatnio w T.K.Maxsie widziałam fajne walizki i jedną nawet próbowałam jak jeździ .Cena ok 75E,ale są różne.
Ja osobiście wolę się pakować do dużej podróżnej torby na kółkach .Walizkę nie spakuje tak jak torbę i mniej się zmieści.
Z zostawianiem rzeczy w domu PDP, to różnie może być .W razie śmierci ,rodzina prześle ,albo i nie ,bo koszty i rzeczy przepadają.Chyba że zostawiamy takie ,których nie będzie żal.
18 października 2015 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Ostatnio w T.K.Maxsie widziałam fajne walizki i jedną nawet próbowałam jak jeździ .Cena ok 75E,ale są różne.
Ja osobiście wolę się pakować do dużej podróżnej torby na kółkach .Walizkę nie spakuje tak jak torbę i mniej się zmieści.
Z zostawianiem rzeczy w domu PDP, to różnie może być .W razie śmierci ,rodzina prześle ,albo i nie ,bo koszty i rzeczy przepadają.Chyba że zostawiamy takie ,których nie będzie żal.

O Matko Boska! ja nawet w najczarniejszym swoim scenariusz takiej opcji jak...." w razie smierci swojej:( jak piszesz.....Ano ja zawsze pakuje rzeczy ktore sa przydatne dla mnie na wyjezdzie ni zazwyczaj mam trzy walizki jezdzace na kolkach;)
18 października 2015 17:58 / 4 osobom podoba się ten post
jowita.

O Matko Boska! ja nawet w najczarniejszym swoim scenariusz takiej opcji jak...." w razie smierci swojej:( jak piszesz.....Ano ja zawsze pakuje rzeczy ktore sa przydatne dla mnie na wyjezdzie ni zazwyczaj mam trzy walizki jezdzace na kolkach;)

Jowitko , Ivetta chyba miała na myslin śmierć PDP-go ( ??? ) , bo jak by z nami się coś stało to co nam po pozostawionych ciuchach ? chyba , że będziemy miały na wyjeździe jakąś kieckę na tą " ostatnią drogę " ? E ! myślę , że żadna z nas jeszcze nie ma w szafie " ostatniej garsonki " uszykowanej a co dopiero w wyjazdowej walizce
18 października 2015 18:07 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Wittchen ma ciekawe walizki, tylko duża jest duża średnia za mala, ja mam od początk Travelpro, ciemna szarość:) cztery kółka , nie do zdarcia na polskich dworcach PKP:) kosztowala ok 90 euro w 2010.

Ojejku , już się chwalą to i ja też nie będę gorsza ! Mam nowiutką walizkę ciemnoróżowego  albo jasnobordowego ( jak kto woli ) koloru , jest śliczna , zgrabna i nie tam jakiegoś Dawida i coś tam ! moja jest chyba marki jakoś tak : Mao Tse tung i kosztowała coś 100 z grosikiem ( złotych ) i jak mi się rozwali to se kupię jeszcze jedną i jeszcze jedną i jeszcze ........się pracuje , się zarabia to i mnie stać , żebym sobie wywaliła jak mi się sprzykrzy .....albo rozwali ! ......a ! moja nawet ma szyfr , tylko nie wiem jak i po co go ustawiać skoro ma zamki błyskawiczne ? a przy " trzymadełku " to nawet kompas posiada  , o !
18 października 2015 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jowitko , Ivetta chyba miała na myslin śmierć PDP-go ( ??? ) , bo jak by z nami się coś stało to co nam po pozostawionych ciuchach ? chyba , że będziemy miały na wyjeździe jakąś kieckę na tą " ostatnią drogę " ? E ! myślę , że żadna z nas jeszcze nie ma w szafie " ostatniej garsonki " uszykowanej a co dopiero w wyjazdowej walizce :-)

Przepraszam jesli nie odpowiadam ja na biezaca i nie jestem w temacie :( odpowiadam zazwyczja czytajac ostatni wpis w temacie i tak to ten wpis jakos niefortunnie i mylnie opdczytalam, wiec i moja odpowiedz moja nie w temacie......
18 października 2015 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

Przepraszam jesli nie odpowiadam ja na biezaca i nie jestem w temacie :( odpowiadam zazwyczja czytajac ostatni wpis w temacie i tak to ten wpis jakos niefortunnie i mylnie opdczytalam, wiec i moja odpowiedz moja nie w temacie......

Co się przejmujesz - fajnie wyszło