Jaką walizkę wybrać na wyjazdy do DE

18 października 2015 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A dlaczego Davida Jonesa?:-)

Fajny desing mają. Stratic jest dobry, ale drogi. Moja ciotka miała fajną na 4 kółkach i bła materiałowa, więc i na samolot się nadawała. Mi się też np. Z Samsonite podobają ale drogie są. 
18 października 2015 18:32 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ojejku , już się chwalą to i ja też nie będę gorsza ! Mam nowiutką walizkę ciemnoróżowego  albo jasnobordowego ( jak kto woli ) koloru , jest śliczna , zgrabna i nie tam jakiegoś Dawida i coś tam ! moja jest chyba marki jakoś tak : Mao Tse tung i kosztowała coś 100 z grosikiem ( złotych ) i jak mi się rozwali to se kupię jeszcze jedną i jeszcze jedną i jeszcze ........się pracuje , się zarabia to i mnie stać , żebym sobie wywaliła jak mi się sprzykrzy .....albo rozwali ! ......a ! moja nawet ma szyfr , tylko nie wiem jak i po co go ustawiać skoro ma zamki błyskawiczne ? a przy " trzymadełku " to nawet kompas posiada  , o ! :-):-):-)

to pochwalę się bardzej jeszcze,kupowalam w ramach premii no i mogłam poszaleć. Spróbuj Ty no twoją ściągnąc ze schodów na dworcu. Moja mi już dwa razy spadła i nic , dostałam kiedyś taką Maotsetung to mi jeszcze na dworcu w Monachium poszla się bujać, ok 40 euro i wyrzucilam w domu, a autobusem się targalam, w pociągu by mi się na kawałki rozpadla. No była przeladowana.
18 października 2015 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
izanami

Fajny desing mają. Stratic jest dobry, ale drogi. Moja ciotka miała fajną na 4 kółkach i bła materiałowa, więc i na samolot się nadawała. Mi się też np. Z Samsonite podobają ale drogie są. 

A stoi mi taka Samsonite za plecami  solidna, wygodna i jeździ sama.Oczywiście dostałam bo za nic bym się takiego przestępstwa nie dopuściła
18 października 2015 18:35 / 4 osobom podoba się ten post
tkmx kupilam walize z tych nowoczesnych 119 e dalam na kolkach i wszystko nie naruszone w srodku :) jestem zadowolona a walizka to prezent od rodziny babci na 30 urodziny :)
18 października 2015 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

:-):-) to pochwalę się bardzej jeszcze,kupowalam w ramach premii:-) no i mogłam poszaleć. Spróbuj Ty no twoją ściągnąc ze schodów na dworcu. Moja mi już dwa razy spadła i nic , dostałam kiedyś taką Maotsetung:-) to mi jeszcze na dworcu w Monachium poszla się bujać, ok 40 euro i wyrzucilam w domu, a autobusem się targalam, w pociągu by mi się na kawałki rozpadla. No była przeladowana.

Boś o nią nie zadbała odpowiednio to i się pobujała
18 października 2015 18:40
Michalinka

A stoi mi taka Samsonite za plecami :-) solidna, wygodna i jeździ sama.Oczywiście dostałam bo za nic bym się takiego przestępstwa nie dopuściła :modlitwa:

Moja Travelpro jest tej samej jakości co Samsonite, teraz mi się marzy taka z tych ultralekkich
18 października 2015 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

A stoi mi taka Samsonite za plecami :-) solidna, wygodna i jeździ sama.Oczywiście dostałam bo za nic bym się takiego przestępstwa nie dopuściła :modlitwa:

Moja Travelpro jest tej samej jakości co Samsonite, teraz mi się marzy taka z tych ultralekkich
18 października 2015 18:40
Michalinka

A stoi mi taka Samsonite za plecami :-) solidna, wygodna i jeździ sama.Oczywiście dostałam bo za nic bym się takiego przestępstwa nie dopuściła :modlitwa:

Moja Travelpro jest tej samej jakości co Samsonite, teraz mi się marzy taka z tych ultralekkich
18 października 2015 18:42 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Moja Travelpro jest tej samej jakości co Samsonite, teraz mi się marzy taka z tych ultralekkich:-)

Dobra, dobra wiem , że niedziela i uszu z lenistwa nie czyściłam,ale 3 razy taj ajk do mojego dziadka nie musisz powtarzać Zrozumiałam, Twoja lepsza
18 października 2015 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ojejku , już się chwalą to i ja też nie będę gorsza ! Mam nowiutką walizkę ciemnoróżowego  albo jasnobordowego ( jak kto woli ) koloru , jest śliczna , zgrabna i nie tam jakiegoś Dawida i coś tam ! moja jest chyba marki jakoś tak : Mao Tse tung i kosztowała coś 100 z grosikiem ( złotych ) i jak mi się rozwali to se kupię jeszcze jedną i jeszcze jedną i jeszcze ........się pracuje , się zarabia to i mnie stać , żebym sobie wywaliła jak mi się sprzykrzy .....albo rozwali ! ......a ! moja nawet ma szyfr , tylko nie wiem jak i po co go ustawiać skoro ma zamki błyskawiczne ? a przy " trzymadełku " to nawet kompas posiada  , o ! :-):-):-)

Te zamki to się wtyka w ten szyfr i wtedy działa ale moze twoja jest inna hahahaha
18 października 2015 18:46 / 4 osobom podoba się ten post
Moja jest przede wszystkim za mała. Wymyśliłam ze jak kupie sobie taką z włókna szklanego to będzie lzejsza.
Nic bardziej mylnego jak była ciężka po naładowaniu tak jest. ( ale pusta jest lekka hahahaha)
18 października 2015 18:46
dorotee

Wittchen ma ciekawe walizki, tylko duża jest duża średnia za mala, ja mam od początk Travelpro, ciemna szarość:) cztery kółka , nie do zdarcia na polskich dworcach PKP:) kosztowala ok 90 euro w 2010.

Mam Wittchen duża z tobołkiem na kosmetyki. 
Jest zajefajna. 
18 października 2015 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
Ja kupiłam prawie rok temu fajną walizę w Netto, wielgachna - 70 cm za 5 dych :)
interes życia ;]
18 października 2015 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Ja kupiłam prawie rok temu fajną walizę w Netto, wielgachna - 70 cm za 5 dych :)
interes życia ;]

Odrobina snobizmu nikomu nie zaszkodziła jeszcze, to pewnie y wszystkie u mnie wykupilaś, polecialam do Netto o 8 rano i nic, wszystkie sprzedane. Teraz tzn wiosna tutaj w Aldi mi przeszły koło nosa.
18 października 2015 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Dobra, dobra :-)wiem , że niedziela i uszu z lenistwa nie czyściłam,ale 3 razy taj ajk do mojego dziadka nie musisz powtarzać :-) Zrozumiałam, Twoja lepsza :dwa piwa:

Chcę moją sprzedać wymiary podam póżniejszukam mniejszej