Jaką walizkę wybrać na wyjazdy do DE

18 października 2015 19:15
dorotee

Odrobina snobizmu nikomu nie zaszkodziła:-) jeszcze, to pewnie y wszystkie u mnie wykupilaś, polecialam do Netto o 8 rano i nic, wszystkie sprzedane. Teraz tzn wiosna tutaj w Aldi mi przeszły koło nosa.

To był zakup spontan, dokładnie między wszystkimi świetymi a 11. listopada rok temu :)

Była też niedawno promocja w Realu tutejszym, za 25e takie same gabaryty jak ta moja, ale jak zobaczyłam jakość, to mówię bezsensu.

W Pepco też są solidne i nie rujnujące portfela walichy na kółkach, ale to trzeba trafić
18 października 2015 19:21
mzap88

To był zakup spontan, dokładnie między wszystkimi świetymi a 11. listopada rok temu :)

Była też niedawno promocja w Realu tutejszym, za 25e takie same gabaryty jak ta moja, ale jak zobaczyłam jakość, to mówię bezsensu.

W Pepco też są solidne i nie rujnujące portfela walichy na kółkach, ale to trzeba trafić

patrz w aldim, dwie walizzki za  69 euro, tylko jedna za duża druga za mała ,ja już chcę zmniejszyć bagaż
18 października 2015 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

patrz w aldim, dwie walizzki za  69 euro, tylko jedna za duża druga za mała ,ja już chcę zmniejszyć bagaż:strach na wroble:

he he, nie dogodzisz :)))
18 października 2015 19:58
A ja tak inteligentnie zapytam. Ile litrów ma taka standardowa walizka, torba? Ja nie biorę przesadnie dużo rzeczy, ale wiadomo , że musimy mieć wszystko na urok i sr.....Teraz mam taką duużą z Biedronki i jest lekko za mała, a i panowie przy przesiadce leciutko ją uszkodzili. Zaszyłam i jeszcze dyszy, ale muszę coś nowego zakupić prędzej czy później. Taką za 100 zł to widziałam po jednej podróży i była już mocno sfatygowana. Cuś odrobinę lepszego, ale nieprzesadnie szukam.
18 października 2015 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

A ja tak inteligentnie zapytam. Ile litrów ma taka standardowa walizka, torba? Ja nie biorę przesadnie dużo rzeczy, ale wiadomo , że musimy mieć wszystko na urok i sr.....Teraz mam taką duużą z Biedronki i jest lekko za mała, a i panowie przy przesiadce leciutko ją uszkodzili. Zaszyłam i jeszcze dyszy, ale muszę coś nowego zakupić prędzej czy później. Taką za 100 zł to widziałam po jednej podróży i była już mocno sfatygowana. Cuś odrobinę lepszego, ale nieprzesadnie szukam.

Zawsze, jest napisane ile taka walizka ma pojemności i same duże mają różną pojemność.
Torby są bardziej pakowne od walizek, miałam taką średnią przez 6 lat kupiłam ją na bazarze w polsce za 150 zł troszkę się wytarła ale i kółka i raczka idealna , tyle że chcę koniecznie na 4 kółkach i kolorową, żeby się rzucała w oczy.
Podałam kilka linków może ktoś mi jeszcze coś doradzi, bo nie chcę płacić za firmę, ale i nie chcę badziewia na raz czy dwa.....zapraszam na 1 stronę.
18 października 2015 20:27 / 3 osobom podoba się ten post
Ja kupujac walizke zwracam uwage na to, aby byly dla mnie trwale pojemne i funkcjonalne, wiec.......aby stelarze mialy silne z dobrego materialu i szycie pewne-aby w sklepie sie juz wszystko nie chybotało na prawo i lewo! i co najwazniejsze aby kolka walizka kałczukowe miala! Kupilam taka w Kerfurze w Szczecinie w promocji w Szczecinie i pewnie mi bedzie dlugo sluzyc:)
18 października 2015 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam starą torbę podrózna ale jeszcze w stanie  wskazującym,że z elpszych czasów pochodzi.Nową elegancka zostawiam na "okazje". Serce by mi pękło gdyby przycisneli ja w busie proszkiem pt "PERSIL".
18 października 2015 20:40
https://www.sklep.wittchen.com/product/13949/walizka-na-kolkach-24.html  
Zobaczcie na te torby super lekkie , aale cholewka troszkę za małe.
18 października 2015 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
To mój zestaw.
18 października 2015 20:59
Gosiap

To mój zestaw.

Tak, super fajna, ale ja muszę na 4 kółkach.
18 października 2015 21:26
anerik

Tak, super fajna, ale ja muszę na 4 kółkach.

Tu są właśnie cztery kółka. 
18 października 2015 21:43
http://www.egalanteria.com.pl/srednia-materialowa-walizka-wittchen-23-cale-56-3-322-8-fioletowy.html
18 października 2015 21:53
a moze jednak z materialu....

http://www.egalanteria.com.pl/srednia-materialowa-walizka-vip-v25-10-412-05-zielony.html
18 października 2015 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
Często bywają fajne walizki w Lidlu w Polsce jest ich dwie jedna w drugiej fajna bo w zimie biorę większą a latem mniejszą.Ale nie polecam walizek od chińczyków to walizka na jeden wyjazd nie ma stelaża obejma jest z cienkiego plastiku po jednym wyjeżdzię pęka
19 października 2015 08:54 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Zawsze, jest napisane ile taka walizka ma pojemności i same duże mają różną pojemność.
Torby są bardziej pakowne od walizek, miałam taką średnią przez 6 lat kupiłam ją na bazarze w polsce za 150 zł troszkę się wytarła ale i kółka i raczka idealna , tyle że chcę koniecznie na 4 kółkach i kolorową, żeby się rzucała w oczy.
Podałam kilka linków może ktoś mi jeszcze coś doradzi, bo nie chcę płacić za firmę, ale i nie chcę badziewia na raz czy dwa.....zapraszam na 1 stronę.

Dziękuję, ja nieprecyzyjnie napisałam. Lepiej byłoby "ile litrów POWINNA mieć standardowa walizka opiekunki". Mnie litry nic nie mówią. Ja biorę lekarstwa, 3 komplety "robocze", dwa wyjściowe wszystko oczywiście w wersji na ciepło i zimno. No i standard piżamki dla starszych pań, bielizna, książki do nauki, lapek itp. Szydełko, kordonki itd.