Opiekunka czy niewolnica?

22 września 2017 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Jak nie ma uczuć, to nie ma szczęścia.

W PUNKT !!!  Znalezione obrazy dla zapytania serce gify ruchome
23 września 2017 09:03
A co to jest szczęście?...
23 września 2017 09:11 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A co to jest szczęście?...

" Szczęściem mym są najdroższe twoje oczy ...
dobrze wiesz , czym sa dla mnie usta twe ..
szczęsciem mym są codzienne twe powroty ...
gdy na twoj widok cała drżę ...."
23 września 2017 11:31 / 3 osobom podoba się ten post
Szczęście? Dla każdego co innego. Pierwszy kwiatek czy cieply promyk słońca na wiosne. Uśmiech drugiej osoby.
23 września 2017 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

A co to jest szczęście?...

Życie. 
24 września 2017 02:31 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A co to jest szczęście?...

Mniej więcej tak brzmiał tytuł mojej pracy dypl.opisałam tam wszystkie aspekty i zależności szczęścia . Badania,źródła,schematy nie dały jednej konkretnej odpowiedzi na to pytanie .Bo szczegółową definicję szczęścia każdy ma swoją , ale trzon często bywa taki sam - zdrowie , rodzina, wiara ,miłość , ......  pieniądze. Takie to proste. :)
24 września 2017 07:52
Barbara niepowtarzalna

" Szczęściem mym są najdroższe twoje oczy ...
dobrze wiesz , czym sa dla mnie usta twe ..
szczęsciem mym są codzienne twe powroty ...
gdy na twoj widok cała drżę ...."

A Ty o tym co zwykle...braki...
24 września 2017 07:55 / 3 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Szczęście? Dla każdego co innego. Pierwszy kwiatek czy cieply promyk słońca na wiosne. Uśmiech drugiej osoby.

Racja, dla każdego coś innego. Dla jednych szczęście to pełna butelka, dla innych pełna paczka "fajek", a dla innych zdrowie. Są też tacy co dla nich szczęście to kasa, dla innych podróże etc...dla każdego coś miłego...są też tacy, dla których szczęście to miłość...ale to są ryzykanci...
24 września 2017 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

A Ty o tym co zwykle...braki...

Braki serdeńko to ...w uzębieniu mogą być , ale to niekulturalne jest , gdy są ...trzeba uzupelniać ...Nie bądź gapa ....przecież to słowa piosenki ...tylko .A Ty jak zwykle wszystko próbujesz obrócić do góry nogami ...aby tylko ze mną się wiązało ... Popraw się Endriu ...
Edytowałam : ....A gdyby nawet " Andżejku " to ....gdybym była rozwiedziona ...ok. mógłbyś przysrywać , ale ja nie jestem . Margaritka też nie jest rozwiedziona ...czy dla Ciebie dziwnym jest , że ktoś może tęsknić za kimś kogo już nigdy nie zobaczy ?Dziwny czlowiek jesteś ...wiesz ?
24 września 2017 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Braki serdeńko to ...w uzębieniu mogą być , ale to niekulturalne jest , gdy są ...trzeba uzupelniać :smiech2:...Nie bądź gapa ....przecież to słowa piosenki ...tylko .A Ty jak zwykle wszystko próbujesz obrócić do góry nogami ...aby tylko ze mną się wiązało ... Popraw się Endriu ...
Edytowałam : ....A gdyby nawet " Andżejku " to ....gdybym była rozwiedziona ...ok. mógłbyś przysrywać , ale ja nie jestem . Margaritka też nie jest rozwiedziona ...czy dla Ciebie dziwnym jest , że ktoś może tęsknić za kimś kogo już nigdy nie zobaczy ?Dziwny czlowiek jesteś ...wiesz ?

Dla Ciebie serdeńko każdy jest dziwny, kto nie myśli i nie pisze tak jak Ty. A na świecie są różni ludzie nie tylko Ci "niepowtażalni"( to tak jak ten "Andżejek")...
24 września 2017 08:22 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Dla Ciebie serdeńko każdy jest dziwny, kto nie myśli i nie pisze tak jak Ty. A na świecie są różni ludzie nie tylko Ci "niepowtażalni"( to tak jak ten "Andżejek")...

Daj juz spokój ... Zadałeś pytanie ..poleciałam tekstem piosenki a Ty doszukujesz się drugiego dna . " Andżejek " ...mialam kolegę , którego nazywaliśmy z " dż " w środku . Masz rację ...wszyscy się różnimy .
24 września 2017 08:33 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Daj juz spokój ... Zadałeś pytanie ..poleciałam tekstem piosenki a Ty doszukujesz się drugiego dna . " Andżejek " ...mialam kolegę , którego nazywaliśmy z " dż " w środku . Masz rację ...wszyscy się różnimy .

Co za wspaniała umiejętność odwracania kota ogonem...i szukanie drugiego dna...oj kobieto, zaakceptuj siebie a będziesz milsza dla innych...
24 września 2017 12:26
opiekun.5

Dla Ciebie serdeńko każdy jest dziwny, kto nie myśli i nie pisze tak jak Ty. A na świecie są różni ludzie nie tylko Ci "niepowtażalni"( to tak jak ten "Andżejek")...

Też to widzę! Ciekawe dlaczego tak robi.
24 września 2017 12:28 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Mniej więcej tak brzmiał tytuł mojej pracy dypl.opisałam tam wszystkie aspekty i zależności szczęścia . Badania,źródła,schematy nie dały jednej konkretnej odpowiedzi na to pytanie .Bo szczegółową definicję szczęścia każdy ma swoją , ale trzon często bywa taki sam - zdrowie , rodzina, wiara ,miłość , ......  pieniądze. Takie to proste. :)

Dobry temat! :D :D Nie zapomnij o zwierzętach. Ja mam kota :D
24 września 2017 12:40
Darko

Też to widzę! Ciekawe dlaczego tak robi.

Prowadzisz spis ? ...Nie pomogę .