30 dni bez słodyczy

24 września 2017 17:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ktoś z was je słodycze? Lubię batony i białą czekoladę.
24 września 2017 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Ktoś z was je słodycze? Lubię batony i białą czekoladę.

Ja żelki Karibo czy jakoś tak. Te lubię najbardziej. Takie egoztyczne ptaszki, pallmy i inne farbowane świństwa.
Jak kupię paczkę, to do domu wracam z pustym papierkiem. 
A i dzisiaj byłem na kawie i jadłem ciasto!!! Pod nazwą pijane śliwki.
Zapisałem receptę i je zrobię. Jutro idę zakupić składniki i dokładnie zgodnie z zapisem będę postępował.
O efektach napiszę )))
Cisto potrzebuje 1 szklankę wódki))
24 września 2017 21:52
Knorr

Ja żelki Karibo czy jakoś tak. Te lubię najbardziej. Takie egoztyczne ptaszki, pallmy i inne farbowane świństwa.
Jak kupię paczkę, to do domu wracam z pustym papierkiem. 
A i dzisiaj byłem na kawie i jadłem ciasto!!! Pod nazwą pijane śliwki.
Zapisałem receptę i je zrobię. Jutro idę zakupić składniki i dokładnie zgodnie z zapisem będę postępował.
O efektach napiszę :-))))
Cisto potrzebuje 1 szklankę wódki:-)))

Szklankę? Sporo! :D Sam nie piekę ciast, teściowa piecze.
24 września 2017 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Szklankę? Sporo! :D Sam nie piekę ciast, teściowa piecze.

Szklankę wciągają te śliwki ponoć. 
Ale chyba dla Pdp nie będzie dobre. Zbytnio trunkowe.
Dobranoc. 
29 września 2017 12:45 / 2 osobom podoba się ten post
30 dni bez słodyczy. Takiego nadmiaru pralin i innych słodkości w tym domu jeszcze nie widziałam.Wszystko z górnej półki. To po urodzinach Pdp. Ja nie jestem fanką takiego zasładzania, a dla Pdp też w miarę rozsądku. Posprawdzałam terminy ważności może jakoś przetrwamy ten czas. Liczę na pomoc gości.
29 września 2017 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

30 dni bez słodyczy:boi sie:. Takiego nadmiaru pralin i innych słodkości w tym domu jeszcze nie widziałam.Wszystko z górnej półki. To po urodzinach Pdp. Ja nie jestem fanką takiego zasładzania, a dla Pdp też w miarę rozsądku. Posprawdzałam terminy ważności może jakoś przetrwamy ten czas. Liczę na pomoc gości.:oklaski3:

Będzie ciężko :D
29 września 2017 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
Nie dam rady bez!!!!
04 października 2017 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
Zdrowo odżywiając się potrzebujemy wszystkich składników, czyli cukrów również. Dlatego uważam, że nie powinno się całkowicie odstawiać słodyczy :)
04 października 2017 19:40
terenia99

Zdrowo odżywiając się potrzebujemy wszystkich składników, czyli cukrów również. Dlatego uważam, że nie powinno się całkowicie odstawiać słodyczy :)

Istnieje termin słodyczoholicy :D Słodycze też uzależniają. Dobry jest umiar. Z jedzeniem umiem go zachować :D
04 października 2017 19:42
Właśnie, biała śmierć :D Nie ma co przesadzać są gorsze trucizny.
04 października 2017 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
Jak nie mam i na mnie nie patrzą to nie jem,ale jak są.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dziś sama zrobiłam słodycze zdrowe czyli pieczone jabłka z mielonymi migdałami i miodem:)Pyszniutkie i słodziutkie:)Taka kolacja inna:)
04 października 2017 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Moja teściowa piecze dobre ciasta. Zjem dopiero w grudniu :[
28 stycznia 2020 09:57 / 4 osobom podoba się ten post
Nie ma co ukrywać, jestem łasuchem i uwielbiam słodycze. 
28 stycznia 2020 10:07 / 3 osobom podoba się ten post
W domu unikam słodyczy. Czasami gorzka czekolada ale w DE nie daję rady  Nie wiem czym to jest spowodowane, bo nie powiedziałabym, że mam jakiegoś stresa  którego trzeba "zasładzać" 
28 stycznia 2020 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

W domu unikam słodyczy. Czasami gorzka czekolada ale w DE nie daję rady :lol1: Nie wiem czym to jest spowodowane, bo nie powiedziałabym, że mam jakiegoś stresa :lol2: którego trzeba "zasładzać" :bezradny:

Też tak mam. Wczoraj na wieczór miałam co prawda paczkę Haribo Konfekt, ale o 20 po czekoladę pobiegłam. Dobrze, że Edeka po drugiej stronie ulicy