30 dni bez słodyczy

28 stycznia 2020 12:09 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też tak mam. Wczoraj na wieczór miałam co prawda paczkę Haribo Konfekt, ale o 20 po czekoladę pobiegłam. Dobrze, że Edeka po drugiej stronie ulicy :-)

No nieee no Gusiu, aż tak to mnie jeszcze nie docisneło żebym o 20oo leciała do sklepu  i to po czekoladkę na dodatek. 
28 stycznia 2020 12:26 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam takie okresy, kiedy słodkości mi się chce i w domu i tutaj. Ale jeśli nie mam, to nie jem Za to- nie wiem czemu- jak wracam w busie to muszę mieć zapas słodyczy. Wtedy do cukru mnie tak ciągnie...
28 stycznia 2020 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No nieee no Gusiu, aż tak to mnie jeszcze nie docisneło żebym o 20oo leciała do sklepu :lol1: i to po czekoladkę na dodatek. 

A ja mam 
W domu nie robię zapasów, bo raz dwa bym je pochłonęła, a że Żabka pod nosem, to i o 22 mi się zdarzało pobiec po coś słodkiego 
No,jak widze słodyce to kwice 
28 stycznia 2020 13:29 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A ja mam :-)
W domu nie robię zapasów, bo raz dwa bym je pochłonęła, a że Żabka pod nosem, to i o 22 mi się zdarzało pobiec po coś słodkiego :je babeczke:
No,jak widze słodyce to kwice :smiech3:

O,w podróży to już obowiązkowo zapas słodkości trzeba mieć!
28 stycznia 2020 13:32 / 2 osobom podoba się ten post
Matko, chyba na głodzie jestem, bo zamiast Werskę, to samą siebie zacytowałam 
28 stycznia 2020 14:49 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Matko, chyba na głodzie jestem, bo zamiast Werskę, to samą siebie zacytowałam :smiech3:

Znaczy, za czekoladkę trzeba się wziąć
Czy solone orzeszki też należą do słodkości? Kupiłam dziś sobie, i pewnie znikną szybko....
28 stycznia 2020 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
Tak, zdecydowanie tak, potrzebuje dużo słodyczy, a tu zapas czekolad się skończył. Nie chce mi się do sklepu pójść. A to już źle że mna
28 stycznia 2020 15:21 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Znaczy, za czekoladkę trzeba się wziąć:-)
Czy solone orzeszki też należą do słodkości? Kupiłam dziś sobie, i pewnie znikną szybko....

Jak już nie ma nic innego, to i solone orzeszki pójdą 
28 stycznia 2020 16:38 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak już nie ma nic innego, to i solone orzeszki pójdą :-)

Albo słone paluszki 
28 stycznia 2020 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Albo słone paluszki :lol3:

Też 
29 stycznia 2020 13:51 / 2 osobom podoba się ten post
Obiecuję sobie, że jak wykończę te czekoladki, to następnych już nie kupię. Przynajmniej 3 tygodnie bez czekoladek 
29 lutego 2020 06:43
Mycha

Obiecuję sobie, że jak wykończę te czekoladki, to następnych już nie kupię. Przynajmniej 3 tygodnie bez czekoladek :strach na wroble:

Mycha i jak tam Twoje postanowienie z czekoladkami,wytrzymałas bez ?
06 marca 2020 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
30 dni bez słodyczy to dużo, nie wiem czy bym wytrzymała ;P 
06 marca 2020 11:46 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

30 dni bez słodyczy to dużo, nie wiem czy bym wytrzymała ;P 

Mam zamiar po powrocie do domu spróbować. Ciekawe ile wytrzymam 
06 marca 2020 12:37 / 1 osobie podoba się ten post
Hm kiedyś też zmieniłam drastycznie dietę zero cukru itd skutki były pozytywne schudłam, poprawila się cera,ale za to brakowało mi energii i chodziłam wiecznie wściekła:p dlatego wolę od całkowitej eliminacji ograniczać słodycze, ale nie całkowicie wykluczac. Mi to nie służyło, wiecznie warczalam na wszystkich:p