Zakupy #3

27 lutego 2017 17:17 / 15 osobom podoba się ten post
I jeszcze 2 kiecki I wiele innych akcesorii..
27 lutego 2017 17:21 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Droga Ewuniu ....najdroższa nawet niech będzie :-)...Gdybyś to Ty napisała to bym wiedziała , że żart , bo się nie znamy w realu . Kasię poznałam i wiem kiedy żartuje a kiedy przysrywa . Ma dzieci , rodzinę bliższą i dalszą ? Ma ! To niech se ich kuźwa wychowuje i poucza . .....Pytanie ile dam księdzu " na kolędę " i od razu stwierdzenie , żebym więcej nie dawała niż 10 zł , bo " wdowa jesteś , samotna " ??? ....Teraz Ci droga Kasiu powiem prawdę , bo Cię picnęłam dla świętego spokoju , bo go kocham ,święty spokój znaczy : księdzu dałam w kopertce 50 zł a jak będe chciała to kiedyś dam więcej a Tobie Kasienko nic do tego ....hehehehe....Niech mnie jeszcze ktos dzisiaj podkur....i  to jak pojade po bandzie to mnie z " Opiekunkowa " wypier.....wypierniczą !

Jaja robisz?? hahahahaha!!! podkur... i ?? Daj spokoj a mowilam ci, zebys ty prawa noga rano wstawala nie lewa?  Ja tyz mniej jak 50 nie daje znaczy corka bo mnie zazwyczaj nie ma ale mieszkanko poswiecone i spia jak u pana Boga za piecem. Opiekunkowo wpierw mnie wypierninczy bom ja krocej od ciebie tutaj a i kasie lubie dobra kobita wiec cicho! i se po czekoladzie w dzioby dajta.
27 lutego 2017 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Juz mam,a Ty? :wystawia jezyk2:

A ja czekam na Ciebie....
27 lutego 2017 18:12 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Nabylam worki na simieci, sciery do mycia, wybielacze, kostki toaletowe i odswiezacze powietrza bo u mnie czas wiosennych porzadkow a slonce bije w dekiel to chyba okna i umyje. Smieci wyniesione i pranie od ranca pelna para. :pranie: :suszenie:

Matulu!!Ewcia ,nie strasz oknami:):):)Jak ja się cieszę ,że jadę do roboty:)Jeszcze cały miesiąc mycie szklanych hektarów się odwlecze:):):)Andrea widziała moje "okieneczka" to wie o czym piszę  Brrrrr.Zdążę się psychicznie do tego przygotować,ha ha ha:):):)Zwłaszcza ,że spodziewam się inspekcji Sanepidu w postaci Mamaszy w kwietniu:)To ten rocznik co każdy pyłek dojrzy:(Hi hi hi
Okna.......mój senny koszmar wiosenny:):):)
27 lutego 2017 18:20 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Matulu!!Ewcia ,nie strasz oknami:):):)Jak ja się cieszę ,że jadę do roboty:)Jeszcze cały miesiąc mycie szklanych hektarów się odwlecze:):):)Andrea widziała moje "okieneczka" to wie o czym piszę  Brrrrr.Zdążę się psychicznie do tego przygotować,ha ha ha:):):)Zwłaszcza ,że spodziewam się inspekcji Sanepidu w postaci Mamaszy w kwietniu:)To ten rocznik co każdy pyłek dojrzy:(Hi hi hi
Okna.......mój senny koszmar wiosenny:):):)

Hahahahaha!!! duze to twoje mieszkanie? na steli sobie pomyje a w mieszkaniu niech corka sie produkuje w koncu euro kto przywozi? Niech mieszkancy myja no chyba, ze tylko ty najlepiej to zrobisz bo ja tam sil nie mam a wracam na swieta dopiero.
27 lutego 2017 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Hahahahaha!!! :lol3: duze to twoje mieszkanie? na steli sobie pomyje a w mieszkaniu niech corka sie produkuje w koncu euro kto przywozi? :-) Niech mieszkancy myja no chyba, ze tylko ty najlepiej to zrobisz bo ja tam sil nie mam a wracam na swieta dopiero.

A wzięłam zmierzyłam te potwory:) 6 tarasowych/180x120/ i kuchenne długie na 240x80.....szklane hektary:( Mieszkańcy ,czyli pies i pan F. maja inne zadania bojowe:)Okna to moja działeczka.Ale właśnie natchnęłaś mnie pomysłem,że może dam komuś zarobić:):):)Pomyślę nad tą ideą:):)A teraz spadam się pakować ,buziole:)
27 lutego 2017 18:41 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Ja też :-)))

Juz dawno Ci puściłam, tylko nie widzę sensu ogłaszać na forum. Chyba jednak trzeba. Doszło ??
27 lutego 2017 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

I jeszcze 2 kiecki I wiele innych akcesorii..

Bardzo udane zakupy...a te kiecki to...nie za krótkie ...nieco...?
27 lutego 2017 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Juz dawno Ci puściłam, tylko nie widzę sensu ogłaszać na forum. Chyba jednak trzeba. Doszło ??

Nie mam... no nie mam....

Edytuję, bo mam !! Do spamu wleciało nie wiedzieć czemu.
Dzięki, dzięki, dzięki.....
27 lutego 2017 23:32 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Bardzo udane zakupy...a te kiecki to...nie za krótkie ...nieco...?:-)

Doduś to jest sweterek z tiulem ma plecach.a sukienusie kupiłam trochę dłuższe
 
28 lutego 2017 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
Uwielbiam jak pachnie w mieszkaniu,już przetestowalam olejki, świece zmieniające kolor,patyczki,zastanawiam się nad tą świecą koszt ok 10e w Dm czy ktoś juz to kupował?
28 lutego 2017 12:51 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Uwielbiam jak pachnie w mieszkaniu,już przetestowalam olejki, świece zmieniające kolor,patyczki,zastanawiam się nad tą świecą koszt ok 10e w Dm czy ktoś juz to kupował?

Przerzuciłam się na woski dosyć dawno temu i jestem im wierna. Mam wprawdzie zwykły kominek i inne woski - z Yankee Candle lub Cringels, ale te woski są świetne. Wystarczy może 1/10 wosku rozpuścić i i na trochę zapalić i pachnie w całym domu. Tego efektu nie miałam nigdy ze świeczkami, czy patyczkami. 
28 lutego 2017 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Przerzuciłam się na woski dosyć dawno temu i jestem im wierna. Mam wprawdzie zwykły kominek i inne woski - z Yankee Candle lub Cringels, ale te woski są świetne. Wystarczy może 1/10 wosku rozpuścić i i na trochę zapalić i pachnie w całym domu. Tego efektu nie miałam nigdy ze świeczkami, czy patyczkami. 

Patyczki są też super nawet tu teraz mam magnolię pięknie pachnie i na prawdę są na długo,a to urządzenie to jest właśnie do wosku tylko podgrzewane elektrycznie,już popatrzyłam na yu tubewoski o różnym zapachu,można potem dokupić
02 marca 2017 14:19 / 7 osobom podoba się ten post
Byłam na zakupach, niewiele kupiłam ale zawsze coś.
Skusiłam się na te granulki Lenora ,obadam w domu czy warte są wydanej kasy,tusz do rzęs Maybelline z 30% upustem i co najważniejsze pościel ala 3D,śliczna ( dla mnie)kwiatowe wzory z takim dużym motylkiem)Piękna gama barw.Fajnie się będzie pod nią pylic .....Ja będę kwiatkiem,mój mąż motylkiem( haha dobre sobie motylkiem))i będziemy się tak bujać i bujać ....,.O niedobrze ze mną (((, chyba mnie ponosi przedwczesna fantazja .Muszę się wstrzymać,bo przede mną 2 miesiące suszy)),a pić się chce ,oj chce))))
02 marca 2017 14:34 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Byłam na zakupach, niewiele kupiłam ale zawsze coś.
Skusiłam się na te granulki Lenora ,obadam w domu czy warte są wydanej kasy,tusz do rzęs Maybelline z 30% upustem i co najważniejsze pościel ala 3D,śliczna ( dla mnie)kwiatowe wzory z takim dużym motylkiem)Piękna gama barw.Fajnie się będzie pod nią pylic .....Ja będę kwiatkiem,mój mąż motylkiem( haha dobre sobie motylkiem))i będziemy się tak bujać i bujać ....,.O niedobrze ze mną (((, chyba mnie ponosi przedwczesna fantazja .Muszę się wstrzymać,bo przede mną 2 miesiące suszy)),a pić się chce ,oj chce))))

Fantazja dobra rzecz.A co se będziesz żałować.Kwiatuszku.Hi.hi.hi