Zakupy #3

02 marca 2017 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
Kupiłam super olejek w Dm
02 marca 2017 17:56 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Byłam na zakupach, niewiele kupiłam ale zawsze coś.
Skusiłam się na te granulki Lenora ,obadam w domu czy warte są wydanej kasy,tusz do rzęs Maybelline z 30% upustem i co najważniejsze pościel ala 3D,śliczna ( dla mnie)kwiatowe wzory z takim dużym motylkiem)Piękna gama barw.Fajnie się będzie pod nią pylic .....Ja będę kwiatkiem,mój mąż motylkiem( haha dobre sobie motylkiem))i będziemy się tak bujać i bujać ....,.O niedobrze ze mną (((, chyba mnie ponosi przedwczesna fantazja .Muszę się wstrzymać,bo przede mną 2 miesiące suszy)),a pić się chce ,oj chce))))

Podobają mi się Twoje zakupy, bo są akurat takie, na które skusiłabym się, a tusz , to nawet muszę kupić. Przy okazji pochwalę się, podczas ostatniego przylotu do Niemiec zakupiłam na lotnisku serum do brwi i rzęs "4 long lashes"(każde po ok. 50 zl) i po 2 miesiącach stosowania jest fajny efekt
02 marca 2017 22:32
A ja taki olejek kupiłam w....Lidlu...Nareszcie mi się udało....
Znalezione obrazy dla zapytania birke cellulite öl cien nature
03 marca 2017 11:11 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Kupiłam super olejek w Dm

Wypróbowany juz wcześniej masz?  Zastanawiałam się kiedyś nad nim, bo ktoś mi polecił.  Ale jak spojrzałam na skład to mi się on nie podobał. 
Ale może jednak ma jakieś cudowne właściwości. Na co go stosujesz? 
03 marca 2017 11:26
wichurra2

Wypróbowany juz wcześniej masz?  Zastanawiałam się kiedyś nad nim, bo ktoś mi polecił.  Ale jak spojrzałam na skład to mi się on nie podobał. 
Ale może jednak ma jakieś cudowne właściwości. Na co go stosujesz? 

Tak właściwie to stosuję go na bliznę bo jest lepszy niż contraktubex,ale stosuję go również bo koleżanka mi poleciła na twarz,fajnie się wchłania,jak dla mnie jest ok,jeżli ktoś ma przebarwieniea bądz rozstepy ponoć jest rewelacyjny,stosuję go dopiero kilka dni więc poczekam na efekty
03 marca 2017 15:28
Malina

Tak właściwie to stosuję go na bliznę bo jest lepszy niż contraktubex,ale stosuję go również bo koleżanka mi poleciła na twarz,fajnie się wchłania,jak dla mnie jest ok,jeżli ktoś ma przebarwieniea bądz rozstepy ponoć jest rewelacyjny,stosuję go dopiero kilka dni więc poczekam na efekty

A to by się zgadzało. Mi o tym olejku powiedział kuzyn, który jest fizjoterapeutą i właśnie mówił, że na blizny jest bardzo dobry. 
03 marca 2017 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A wzięłam zmierzyłam te potwory:) 6 tarasowych/180x120/ i kuchenne długie na 240x80.....szklane hektary:( Mieszkańcy ,czyli pies i pan F. maja inne zadania bojowe:)Okna to moja działeczka.Ale właśnie natchnęłaś mnie pomysłem,że może dam komuś zarobić:):):)Pomyślę nad tą ideą:):)A teraz spadam się pakować ,buziole:)

Kasiu,skoro masz takie hektary to polecam myjke do okien,ja kupilam i jestem bardzo zadowolona.Okna swoje myje co tydzien,taka frajde mi to sprawia,a i mamie zdarzylam pomyc.Po zmywarce do naczyn jest to nastepne moje urzadzenie,ktore kocham miloscia bezgraniczna.

https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-do-okien.html
03 marca 2017 18:31
ewelincia

Kasiu,skoro masz takie hektary to polecam myjke do okien,ja kupilam i jestem bardzo zadowolona.Okna swoje myje co tydzien,taka frajde mi to sprawia,a i mamie zdarzylam pomyc.Po zmywarce do naczyn jest to nastepne moje urzadzenie,ktore kocham miloscia bezgraniczna.

https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-do-okien.html

Niby tak,ale tak czy inaczej rączkami namachać się trzeba i po stołku poskakać:(Wyręka taka sobie:(I drogo trochę.To już chyba wolę zapłacić komuś:)
03 marca 2017 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Wypróbowany juz wcześniej masz?  Zastanawiałam się kiedyś nad nim, bo ktoś mi polecił.  Ale jak spojrzałam na skład to mi się on nie podobał. 
Ale może jednak ma jakieś cudowne właściwości. Na co go stosujesz? 

Byłam dziś w DM-ie,jest tam próbka do uzycia,zapach jest brzydki,posmarowałam sobie tym olejkiem kawałek skóry na dłoni i po 2-3 minutach miałam czerwony placek . Wyglada na to,że jak ktoś ma wrażliwą skórę musi uważać,bo rumianek ,który jest w składzie może podrażniać. 
03 marca 2017 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Byłam dziś w DM-ie,jest tam próbka do uzycia,zapach jest brzydki,posmarowałam sobie tym olejkiem kawałek skóry na dłoni i po 2-3 minutach miałam czerwony placek . Wyglada na to,że jak ktoś ma wrażliwą skórę musi uważać,bo rumianek ,który jest w składzie może podrażniać. 

Tak, zgadza się, ja tak ogólnie o rumianku, faktycznie często powoduje reakcje uczuleniowe. Tego olejka nie znam.
Do ciała używam emulsji z firmy Fenjal, mam emulsję, żel pod prysznic i pachnidło.
03 marca 2017 20:17
emilia

Tak, zgadza się, ja tak ogólnie o rumianku, faktycznie często powoduje reakcje uczuleniowe. Tego olejka nie znam.
Do ciała używam emulsji z firmy Fenjal, mam emulsję, żel pod prysznic i pachnidło.

Też masz wrażliwą skórę? 
Ja jestem bardzo ostrożna jeśli chodzi o balsamy,olejki czy żele pod prysznic. Ostatnio uzywam dziecinnych kosmetyków ,nawet szmponu do włosów..
03 marca 2017 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
Koleżanka poleciła mi masło kakaowe firmy ziaja. Kupiłam i zastosowałam, a teraz chodzę i śmieję się sama z siebie, bo pachnę jak ciasteczko
03 marca 2017 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Też masz wrażliwą skórę? 
Ja jestem bardzo ostrożna jeśli chodzi o balsamy,olejki czy żele pod prysznic. Ostatnio uzywam dziecinnych kosmetyków ,nawet szmponu do włosów..

Nie, ja raczej mam skórę spokojną, ale moja starsza córka ma skórę wrażliwą, rumianek jej szkodził. Ja uważam na kosmetyki z uwagi na to, że moja skóra jest sucha, a w dodatku woda teraz w tym miejscu gdzie jestem - jest straszna. Podrażnia mi skórę twarzy sama woda ! Ale te fenjale mi akurat pasują, pierwszy raz kupowałam w CH, a teraz robię sobie zapas na pobyt w Zurichu i do domu. Tu w DE są dużo tańsze, a w PL, w mojej okolicy takich wynalazków raczej nie ma.

A moja młodsza reagowała na rumianek straszliwie mocno, i to na zewnątrz, jak i od środka, ale ona alergiczka.
03 marca 2017 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Nie, ja raczej mam skórę spokojną, ale moja starsza córka ma skórę wrażliwą, rumianek jej szkodził. Ja uważam na kosmetyki z uwagi na to, że moja skóra jest sucha, a w dodatku woda teraz w tym miejscu gdzie jestem - jest straszna. Podrażnia mi skórę twarzy sama woda ! Ale te fenjale mi akurat pasują, pierwszy raz kupowałam w CH, a teraz robię sobie zapas na pobyt w Zurichu i do domu. Tu w DE są dużo tańsze, a w PL, w mojej okolicy takich wynalazków raczej nie ma.

A moja młodsza reagowała na rumianek straszliwie mocno, i to na zewnątrz, jak i od środka, ale ona alergiczka.

Na bardzo suchą skórę,jak i alergiczną doskonale sprawdza się olej lniany. Można dodac go do quarku ,szczypiorek,rzodkiewkę,sól ,pieprz i jest całkiem smaczny. Skóra bardzo szybko i dobrze się nawilża. W smaku nie jest zły,możesz spróbować czy ci pomoże.
04 marca 2017 10:33 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Koleżanka poleciła mi masło kakaowe firmy ziaja. Kupiłam i zastosowałam, a teraz chodzę i śmieję się sama z siebie, bo pachnę jak ciasteczko:smiech3:

Uwielbiam te produkty Ziajidobry jest spray masło kakaowe do opalania,nawilża i daje ładny,szybki efekt brązowienia skóry.