Zakupy #3

27 lutego 2017 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Czubaszek chce pozyczyc:-)

Mysia! Dziekuje Ci bardzo,bardzo! 
27 lutego 2017 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Ja też :-)))

Ja też
27 lutego 2017 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mysia! Dziekuje Ci bardzo,bardzo! :buziaczki:

Mycha to do Ciebie mialo byc! Zacytowalam sama siebie
Nie ma to jak pisanie ze smartfona..No po prostu umarlam
27 lutego 2017 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mycha to do Ciebie mialo byc! Zacytowalam sama siebie:lol3:
Nie ma to jak pisanie ze smartfona..No po prostu umarlam:lol3:

27 lutego 2017 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mycha to do Ciebie mialo byc! Zacytowalam sama siebie:lol3:
Nie ma to jak pisanie ze smartfona..No po prostu umarlam:lol3:

27 lutego 2017 14:20 / 11 osobom podoba się ten post
Znów se zaszalałam ....U nas dzisiaj wszystko pootwierane . Jutro sklepy są otwarte krócej , jak w soboty ....I tak sobie szłam i szłam i nogi skeciły ( same , żeby nie było ! ) do Diakonieladen . Już od wejścia rzuciła się mi na oko torebka , takie cudeńko , ktore niezbędnie jest mi potrzebne . Drapnęłam ją w rękę nie zważając na cenę i do kasy ....Dopiero w domu sprawdziłam ją dokładnie . Nówka , dziewicza ....za 6 ojro a na niej " wyżłobiony " znak firmowy GUY LAROCHE ... tralalalalala
27 lutego 2017 14:33 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Znów se zaszalałam ....U nas dzisiaj wszystko pootwierane . Jutro sklepy są otwarte krócej , jak w soboty ....I tak sobie szłam i szłam i nogi skeciły ( same , żeby nie było ! ) do Diakonieladen . Już od wejścia rzuciła się mi na oko torebka , takie cudeńko , ktore niezbędnie jest mi potrzebne . Drapnęłam ją w rękę nie zważając na cenę i do kasy ....Dopiero w domu sprawdziłam ją dokładnie . Nówka , dziewicza ....za 6 ojro a na niej " wyżłobiony " znak firmowy GUY LAROCHE :-)... tralalalalala :tanczy:

Oj Basiu szalejesz będzie na pewno niezbędnaJa właśnie wyrzuciłam wszystkie ciuchy z szafy pod wględem pakowania i albo się pokurczyły w praniu albo jedno do drugiego nie pasuje a tu wiosna za pasem.Za pózno na zakupy zostaje dojczland jak sklepy będą bo to małe miasteczko i mozliwosc wyjścia.Siedzę i przebieram
27 lutego 2017 15:30 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Znów se zaszalałam ....U nas dzisiaj wszystko pootwierane . Jutro sklepy są otwarte krócej , jak w soboty ....I tak sobie szłam i szłam i nogi skeciły ( same , żeby nie było ! ) do Diakonieladen . Już od wejścia rzuciła się mi na oko torebka , takie cudeńko , ktore niezbędnie jest mi potrzebne . Drapnęłam ją w rękę nie zważając na cenę i do kasy ....Dopiero w domu sprawdziłam ją dokładnie . Nówka , dziewicza ....za 6 ojro a na niej " wyżłobiony " znak firmowy GUY LAROCHE :-)... tralalalalala :tanczy:

http://www.cda.pl/video/54243380

Obejrzyj koniecznie uzależniona kobieto:):):):):)
27 lutego 2017 15:42 / 3 osobom podoba się ten post
Nabylam worki na simieci, sciery do mycia, wybielacze, kostki toaletowe i odswiezacze powietrza bo u mnie czas wiosennych porzadkow a slonce bije w dekiel to chyba okna i umyje. Smieci wyniesione i pranie od ranca pelna para.
27 lutego 2017 16:47 / 11 osobom podoba się ten post
kasia63

http://www.cda.pl/video/54243380

Obejrzyj koniecznie uzależniona kobieto:):):):):)

Kto uzależniony i od czego ? To , że sobie lubię coś sprawić to uzależnienie według Ciebie ? Kasia , Kasia ....jeden lubi rybki - drugi lubi .....akwarium . To , że Ty nic oprócz tabaki i żarełka nie kupujesz ( prawie nic ) to Twoja brocha , mnie nic do tego ....ale nie wyjeżdżaj z jakimiś linkami o uzależnieniu , bo to se możesz bliższej rodzinie walnąć ....Moje pieniądze i nic nikomu do tego ....hehehehehehe zamiast " hi hi hi hi "
27 lutego 2017 17:01 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kto uzależniony i od czego ? To , że sobie lubię coś sprawić to uzależnienie według Ciebie ? Kasia , Kasia ....jeden lubi rybki - drugi lubi .....akwarium . To , że Ty nic oprócz tabaki i żarełka nie kupujesz ( prawie nic ) to Twoja brocha , mnie nic do tego ....ale nie wyjeżdżaj z jakimiś linkami o uzależnieniu , bo to se możesz bliższej rodzinie walnąć ....Moje pieniądze i nic nikomu do tego ....hehehehehehe zamiast " hi hi hi hi ":lol1:

Hahahahahahhahaha!!!!! no tys to se na zartach nie znasz??? Az se tam zagladlam na ten link ale mnie wywala! widac ze mnie konserwa bez uzaleznien bo i zakupy w butikach z corka od swieta robie jak juz do domu zjezdzam  Mam uzaleznienie do kupowania srodkow czystosci takie natrectwo, co sie zdenerwuje to sprzatam.
27 lutego 2017 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kto uzależniony i od czego ? To , że sobie lubię coś sprawić to uzależnienie według Ciebie ? Kasia , Kasia ....jeden lubi rybki - drugi lubi .....akwarium . To , że Ty nic oprócz tabaki i żarełka nie kupujesz ( prawie nic ) to Twoja brocha , mnie nic do tego ....ale nie wyjeżdżaj z jakimiś linkami o uzależnieniu , bo to se możesz bliższej rodzinie walnąć ....Moje pieniądze i nic nikomu do tego ....hehehehehehe zamiast " hi hi hi hi ":lol1:

??????Poczucie humoru tez zostawiłaś w Diakoniladen widzę,bo co jak vo ,ale złośliwa to nie przypominam sobie ,żebyś była.....
27 lutego 2017 17:09 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Hahahahahahhahaha!!!!! :smiech3: no tys to se na zartach nie znasz??? :-) Az se tam zagladlam na ten link ale mnie wywala! widac ze mnie konserwa bez uzaleznien bo i zakupy w butikach z corka od swieta robie jak juz do domu zjezdzam :lol3: Mam uzaleznienie do kupowania srodkow czystosci takie natrectwo, co sie zdenerwuje to sprzatam.

To film- "Pamiętnik zakupoholiczki":)Tylko dla tych co mają poczucie humoru:)
27 lutego 2017 17:12 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Hahahahahahhahaha!!!!! :smiech3: no tys to se na zartach nie znasz??? :-) Az se tam zagladlam na ten link ale mnie wywala! widac ze mnie konserwa bez uzaleznien bo i zakupy w butikach z corka od swieta robie jak juz do domu zjezdzam :lol3: Mam uzaleznienie do kupowania srodkow czystosci takie natrectwo, co sie zdenerwuje to sprzatam.

Droga Ewuniu ....najdroższa nawet niech będzie ...Gdybyś to Ty napisała to bym wiedziała , że żart , bo się nie znamy w realu . Kasię poznałam i wiem kiedy żartuje a kiedy przysrywa . Ma dzieci , rodzinę bliższą i dalszą ? Ma ! To niech se ich kuźwa wychowuje i poucza . .....Pytanie ile dam księdzu " na kolędę " i od razu stwierdzenie , żebym więcej nie dawała niż 10 zł , bo " wdowa jesteś , samotna " ??? ....Teraz Ci droga Kasiu powiem prawdę , bo Cię picnęłam dla świętego spokoju , bo go kocham ,święty spokój znaczy : księdzu dałam w kopertce 50 zł a jak będe chciała to kiedyś dam więcej a Tobie Kasienko nic do tego ....hehehehe....Niech mnie jeszcze ktos dzisiaj podkur....i  to jak pojade po bandzie to mnie z " Opiekunkowa " wypier.....wypierniczą !
27 lutego 2017 17:15 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

To film- "Pamiętnik zakupoholiczki":)Tylko dla tych co mają poczucie humoru:)

Poczucie HUmoru to ja mam hahahahahahhaha!!! taki wrodzony talent do smiechu i uzywam bo smiech to zdrowie za to mi tu dobrze , ze sie umiecie smac.