Nasze fobie i przyzwyczajenia

06 listopada 2015 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

niezbadnane są wyroki boskie :-)

Ano niezbadane .....ale byś piszczał i to pewnie nie z uciechy jak tak by się zebrała grupa testujących 
06 listopada 2015 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ano niezbadane :-).....ale byś piszczał i to pewnie nie z uciechy jak tak by się zebrała grupa testujących :lol1:

pamietam ze nie przyjmujesz odmowy ( do tanca) ale nie licz na liczne wsparcie
06 listopada 2015 17:40
witam ponownie jak mija dzionek,mi naspore zaległości ufffffffff dałam radę
09 grudnia 2015 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
Miałam napisać wczoraj, ale chcialam sprawdzić czy to nie przypadek. To nie jest przypadek. Ciągle poleruję zlewozmywak po kazdym wejsciu do kuchni.Każda kropelka wody jest wytarta i znów wypolerowany.Robiłam to bezwiednie to jest dopiero fobia.
09 grudnia 2015 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
liliana

witam ponownie jak mija dzionek,mi na:prasowanie:spore zaległości ufffffffff dałam radę

Ja mam taka fobię, że jak widzę pranie do prasowania to mnie odrzuca na kilometr  Ale muszę sie dzisiaj sprężyć i poprasować bo jutro z rana sprzątaczka przychodzi. Wypada jej plac zrobić niech się wykazuje 
09 grudnia 2015 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja mam taka fobię, że jak widzę pranie do prasowania to mnie odrzuca na kilometr :lol2: Ale muszę sie dzisiaj sprężyć i poprasować bo jutro z rana sprzątaczka przychodzi. Wypada jej plac zrobić niech się wykazuje :odkurzanie:

Hi ,hi to samo mam:)Nawet miałam zamiar sobie zakupić stacje parową, bo tym się nieźle prasuje,ale ja w domu prasuje jak juz naprawdę muszę ,to sobie myślę ,na co mi to?:)Fobię mam jeszcze z czasów dzieciństwa dzieci,kiedy wiecznie się coś prasowało:)
09 grudnia 2015 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie też się po dziecinstwie z żelazkiem takowa wykształciła :)
09 grudnia 2015 15:31 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mnie też się po dziecinstwie z żelazkiem takowa wykształciła :)

mi w wojsku na unitarce