Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #6

13 lutego 2016 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Za bardzo chyba weszło Ci w krew to przymykanie oka, bo przeciez wróciłaś tam któryś już raz....Z drugiej strony taki "odpoczynek"  od mięsa -wegetarianie nie jedzą i żyją:) Niemniej jednak,PDP skąpiradło jedzeniowe to nie dla mnie ,nie trafiłam i obym nie trafiła:)

Pewnie masz rację, że mi weszło w krew ,  przeważnie trafiam na skąpiradła. Tylko raz miałam pod tym względem i nie tylko pod tym luzik. Przyzwyczaiłam się ale czasem mnie to wkurza. Mając jednak do wyboru stellę gdzie musiałabym dźwigać ale miałabym luz żywieniowy, a stellę ze skąpiradłem bez dźwigania wybieram to drugie. 
13 lutego 2016 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
lonia61

Dzięki anerik pierwszy raz spotkałam sie z taka potrawą . Ale przepis brzmi zachęcająco. Napewno kiedyś wypróbuje ale na innej steli lub w domciu
bo tutaj obiadki pod dyktando jej wysokości .:chaplin::przeklina:

Fajnie można ugościć kogoś w domu....ja tak zrobiłam i bardzo smakowało...tyle, że nasze ziemniaki bardziej się rozpadają i gorzej je przekładać na drugą stronę. Ta potrawa też ma tą zaletę, że można trzymać ugotowane ziemniaki w lodówce przez kilka dni , a  obiadzik jakby codziennie świeży......
13 lutego 2016 20:10 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Pewnie masz rację, że mi weszło w krew ,  przeważnie trafiam na skąpiradła. Tylko raz miałam pod tym względem i nie tylko pod tym luzik. Przyzwyczaiłam się ale czasem mnie to wkurza. Mając jednak do wyboru stellę gdzie musiałabym dźwigać ale miałabym luz żywieniowy, a stellę ze skąpiradłem bez dźwigania wybieram to drugie. 

Ale można mieć stelle gdzie nie ma dźwigania a luz żywieniowy jest
Wiem łatwo powiedzieć...sama jadę za chwilę tam gdzie będę mieć 50 eu tydz i ani centa więcej
Więc z rozmachem gotować nie będę niestety
Ale za to nie muszę pytać,sama decyduje co sie pojawi na talerzu a dziadkowi zawsze smakuje
a jednak żal mi troche super jedzonka u Annie,jej  wymyślne potrawy wykwintne rybki francuskie sery...oj żal żal troszkę
13 lutego 2016 21:41 / 2 osobom podoba się ten post
Kaspira009.12

Grochówka, na drugie ryż z jabłkami i cynamonem zapiekany w piekarniku.

Bardzo smaczne a daleko mieszkasz?
13 lutego 2016 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

Bardzo smaczne :fastfood: a daleko mieszkasz? :-)

A co to, zając mięsożerny i grochówka z wkładką mu się marzy?
13 lutego 2016 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

A co to, zając mięsożerny i grochówka z wkładką mu się marzy?:lol2:

Bez takich tam śmichów chichów. Jam kameleon jest

13 lutego 2016 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mamuelka , bo nie bardzo rozumiem : zęby będziesz blenderować , czy co ? :-):-):-)

Hahahahahahahah Basiu no ty zawsze mnie poprawisz i dzieki ci za to,tak napisałam w pospiechu ze wyszy ojejku no ja,,,,,,,ja jak arbuzy!!Wiesz ze jedzenie tak mi to wyszło ze sama teraz sie smieje heheheheheheh
13 lutego 2016 23:04 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

:brak wiary: Bez takich tam śmichów chichów. Jam kameleon jest :-)

nie dokazuj, zając, nie dokazuj,przecież nie jest z ciebie znowu taki cud...
13 lutego 2016 23:42
Marta

Ale można mieć stelle gdzie nie ma dźwigania a luz żywieniowy jest:-)
Wiem łatwo powiedzieć...sama jadę za chwilę tam gdzie będę mieć 50 eu tydz i ani centa więcej
Więc z rozmachem gotować nie będę niestety:-(
Ale za to nie muszę pytać,sama decyduje co sie pojawi na talerzu a dziadkowi zawsze smakuje
a jednak żal mi troche super jedzonka u Annie,jej  wymyślne potrawy wykwintne rybki francuskie sery...oj żal żal troszkę:-(

Och brakuje mi tych szaleństw twojej Annie w kuchni
13 lutego 2016 23:54 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mamuelka , bo nie bardzo rozumiem : zęby będziesz blenderować , czy co ? :-):-):-)

Ja też zacznę rozdrabniać wzorem koleżanki : Basieńko!
14 lutego 2016 08:29
Zupe z cukini tylko przepis  musze znalesc lub zrobie po swojemu !!budyn i herbatka
14 lutego 2016 08:42 / 1 osobie podoba się ten post
Rosół z wołowiny, zrazy, ziemniaki, czerwona kapustka, marchewka na krótko, mizeria- jakby co to obiadek w PL
14 lutego 2016 08:46 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa z fasolki szparagowej, gulasz wołowy, ziemniaki, kapusta czerwona, budyń czekoladowy:)
14 lutego 2016 08:55 / 1 osobie podoba się ten post
Wczorajsze golabki. Wielkoscia przypominaja one raczej pierogi, sa tak mikroskopijne, ale takie wlasnie lubie najbardziej
14 lutego 2016 09:19 / 1 osobie podoba się ten post
gołąbki, gulasz wołowy, pulpety, kurczak pieczony