Dlaczego warto zarejestrować się w serwisie Opiekunki24?

04 września 2013 23:14
szumwiatru

:) moderator , historia zna wielu ...:)

No nasz ..Mistrz Yoda:)
04 września 2013 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
hihihihihhihi chyba dobrze andrea hihihihihihii
08 października 2013 23:12
Dobrze,dobrze,wielu i w różnej postaci ale mi to osobiście na rzaie nie przeszkadza
09 października 2013 05:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dlaczego warto?
 
- uzyskuje wiele informacji potrzebnych do egzystencji na wyjeżdzie,
- porad w sposobie radzenia sobie z podopiecznym,
- poznaje wiele nowych osób( zaprzyjażniłam sie z kilkoma).
- nauczyłam sie czytać posty,ktore wbrew autorowi dają mozliwość określenia osoby piszącej,bo nie zawsze autor panuje nad treścią,
  i pozwala na wyrobienie sobie zdania"kto jest kto",
- uczy,
- zabija czas,
- dostarcza rozrywki,
 
I to napewno nie wszystko.
09 października 2013 09:21
Skarbnica wiedzy ! Dla mnie to także możliwość obcowania z wieloma życzliwymi osobami , które stają się bliskie sercu!!
09 października 2013 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
Oj,niejeden raz skystalam z madrych porad na forum,gdy mialam problemy-zawse jakies cieple slowa,nie wspomne juz o problemach kulinarnych,bo w tym temacie jestem zero do kwadratu.Zreszta,podsumowujac-gdyby nie forum i pomoc jednej was,dzisiaj pewnie nie pracowalabym w Niemczech.Co tu duzo mowic,dla nie to takie opiekunowe google ,dwa w jednym i dziekuje za to.
09 października 2013 20:26
Nie dziekuj, nie dziekuj, pewnikiem za czas jakis, krotki zreszta, sama bedziesz innym pomagac i koleczko sie zamknie. Tak to tu jest ...
16 maja 2014 14:01
a ja mam pytanie...czegoś nie rozumiem
z jednej strony uzytkowniczki tego portalu wydaja opinie na temat tej czy innej Firmy pośredniczącej...natomiast adminowie strony reklamuja oferty firm które maja nieciekawą opinię o danej firmie....
to troche tak jakby uzytkowniczki mowily swoje a więc te osoby które zapewne miały doświadczenie z dana firmą a z drugiej strony adminowie reklamuja dana firmę mając wypowiedzi i opinie opiekunek..daleko gdzieś....
mam wiec pytanie..czy to portal dla opiekunek czy dla firm?..bo chyba sie pogubiłam
16 maja 2014 14:05
ewaelzbieta

a ja mam pytanie...czegoś nie rozumiem
z jednej strony uzytkowniczki tego portalu wydaja opinie na temat tej czy innej Firmy pośredniczącej...natomiast adminowie strony reklamuja oferty firm które maja nieciekawą opinię o danej firmie....
to troche tak jakby uzytkowniczki mowily swoje a więc te osoby które zapewne miały doświadczenie z dana firmą a z drugiej strony adminowie reklamuja dana firmę mając wypowiedzi i opinie opiekunek..daleko gdzieś....
mam wiec pytanie..czy to portal dla opiekunek czy dla firm?..bo chyba sie pogubiłam

Może sie i pogubiłaś,kazdy może wyrazic swoja opinię byle we włąsciwym topiku.
16 maja 2014 14:08
nie znalazłam właściwego topiku :)
16 maja 2014 14:09 / 1 osobie podoba się ten post
ewaelzbieta

a ja mam pytanie...czegoś nie rozumiem
z jednej strony uzytkowniczki tego portalu wydaja opinie na temat tej czy innej Firmy pośredniczącej...natomiast adminowie strony reklamuja oferty firm które maja nieciekawą opinię o danej firmie....
to troche tak jakby uzytkowniczki mowily swoje a więc te osoby które zapewne miały doświadczenie z dana firmą a z drugiej strony adminowie reklamuja dana firmę mając wypowiedzi i opinie opiekunek..daleko gdzieś....
mam wiec pytanie..czy to portal dla opiekunek czy dla firm?..bo chyba sie pogubiłam

Ja nie rozumiem Twojego pytania,przecież zawsze znajdzie się ktoś niezadowlony ze współpracy i wystawi złą opinię. Znasz agencje o nieposzlakowanej opinii i 100 % zadowlonych?
Adminowie nie reklamują firm tylko fimy zamieszczają na tym portalu swoje ogłoszenia o pracę. Mogą się ogłaszac bez względu na opinie ponieważ to jest sprawa indywidualna każdego,ktorą agencje wybierze,mamy jednak 100 % pewnośc,ze agencje są legalne.
16 maja 2014 14:11
aa..rozumiem..i dziekuje za wyjaśnienie.
16 maja 2014 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
dziękuję andrea..Ta odpowiedź jest wyczerpująca i zrozumiała..dziękuję
16 maja 2014 14:50

Lepiej bym tego nie ujął.

13 października 2014 22:40 / 5 osobom podoba się ten post
Dla takich świeżaków jak jak informacje z forum są naprawdę przydatne. Dzięki podczytywaniu tego forum wybrałam m.in agencję, dowiedziałam się jaki startrer do tel. kupić w Niemczech i wiele innych cennych wskazówek:)