Dlaczego warto zarejestrować się w serwisie Opiekunki24?

13 października 2014 22:45 / 3 osobom podoba się ten post
A niektórzy to nawet śnią o Tobie...:))
Tak powaznie to ja kocham nasze forum,bo zawsze ale to zawsze znajdą się osoby chętne do pomocy.
13 października 2014 23:00 / 19 osobom podoba się ten post
Dlaczego warto? Warto, nie warto. Dobrze, kiedy przed naszym pierwszym wyjazdem mamy już dośc dużą wiedzę na temat przyszłej pracy. Tego nie nauczą na żadnym kursie, bo tego nie ma w podręcznikach, takich sytuacji tu opisanych nie znajdziemy na żadnych wykładach to wszystko dziewczyny przeżyły na wyjazdach, to są osobiste doświadczenia.
A nad rozwiązaniem tu niejednego problemu pracuje zawsze kilkanaście forumowiczek i wszystko od strony praktycznej. Wystarczy tylko rzucic hasło i zaraz są dobre rady. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. 
Opiekunki nie mają większych możliwosci poznania siebie w realu z uwagi na charakter tej pracy, a tutaj zawiera sie znajomości, poznaje się opiekunki. Poznaje się człowieka. Może nawet bardziej poznajemy tu na forum siebie wzajemnie aniżeli byłoby to poznawanie siebie w realu. Tu potrafią dziewczyny pokazać swoje prawdziwe oblicze. Tu dowiadujemy się niekiedy o rzeczach i sprawach szokujących. Mamy obraz rzeczywistości jaka istnieje w tym zawodzie.
Ale też jest mnóstwo wpisów bardzo osobistych, powiedziałabym poufnych, opowiadających o swoim życiu, swoich problemach, radościach, smutkach, odejściach bliskich nam osób.I dlatego to jest tak piękne i mądre forum i przynależność do tej społeczności bardzo zobowiązuje. 
Nawet jeśli nasze awatary nie ukazują naszego oblicza to nasze wpisy nas pokazują, pokazują jakimi jesteśmy, czym sie chcemy podzielić i czym się radujemy bądź z czym się zmierzyć musimy. Kto raz to wejdzie to zawsze wraca.
14 października 2014 12:03 / 1 osobie podoba się ten post
A ja się cieszę, że przed pierwszym wyjazdem nie znałam tego portalu. Czytałam tutaj zbyt wiele drastycznych opowieści na temat PDP ich rodzin i warunków panujących na stelli, jechałabym sparaliżowana strachem, a tak w sumie jechałam w nieświadomości. A dlaczego warto? Bo zawsze można poczytać coś ciekawego.
14 października 2014 13:12 / 3 osobom podoba się ten post
sardoniczna

A ja się cieszę, że przed pierwszym wyjazdem nie znałam tego portalu. Czytałam tutaj zbyt wiele drastycznych opowieści na temat PDP ich rodzin i warunków panujących na stelli, jechałabym sparaliżowana strachem, a tak w sumie jechałam w nieświadomości. A dlaczego warto? Bo zawsze można poczytać coś ciekawego.

Chyba mam tak samo ;)     Teraz cieszę się,że mogę pogadać z osobami,które wiedzą,co to znaczy praca opiekunki w Niemczech. Wiedzą,że to naprawdę jest 24h. Ci,którzy nie wiedzą potrafią tylko liczyć mi "ojro", które zarabiam. Nieraz dół złapię i osoby na Forum wiedzą,o co kaman,bo same nieraz taki dół zaliczą.
14 października 2014 14:07 / 2 osobom podoba się ten post
Andrea nie atakuj mnie
14 października 2014 14:12 / 2 osobom podoba się ten post
A wcielenie mam zawsze jedno, i zawsze jednakowo boskie :-D
14 października 2014 14:13 / 7 osobom podoba się ten post
sardoniczna

A wcielenie mam zawsze jedno, i zawsze jednakowo boskie :-D

Gratuluje wysokiej samooceny !
14 października 2014 14:18 / 3 osobom podoba się ten post
a szczegolnie to Twoje ostatnie jest bardzo irokezowo-malpio-boskie)
14 października 2014 16:13 / 1 osobie podoba się ten post
Wywal tego małpiszona z ''siebie''!!!
Jak ktoś będzie bardzo chciał to nawet w kapeluszu tez Cię tak oceni:))))
Nie ułatwiaj:)
14 października 2014 16:22 / 5 osobom podoba się ten post
emilia

Gratuluje wysokiej samooceny !

Dlaczego wysokie, według mnie to jest trafne określenie i dotyczy wszystkich ludzi. Wszyscy mamy takie samo pochodzenie - jesteśmy dziećmi Boga (czy w niego wierzymy, czy nie).
14 października 2014 17:06 / 3 osobom podoba się ten post
O ! i jakie ładne kobitki ......od małpy pochodzą-:)))))))))))))))
14 października 2014 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O ! i jakie ładne kobitki ......od małpy pochodzą-:)))))))))))))))

Oj Basiu, Andrea pochodzi od Adama i Ewy, a tylko chwilowo zamałpowała.
14 października 2014 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Oj Basiu, Andrea pochodzi od Adama i Ewy, a tylko chwilowo zamałpowała.

No , nie wiem ! przecież wyrażnie pokazała swoją twarz ! -:))))))))))
14 października 2014 19:19 / 3 osobom podoba się ten post
sardoniczna

A wcielenie mam zawsze jedno, i zawsze jednakowo boskie :-D

Też mam wrażenie ,ze już byłaś na forum,a jak wróciłaś to widocznie za nami zatęskniłaś,nie ma się czego wstydzić. Witamy w naszych progach:)
14 października 2014 19:33
ivanilia40

Też mam wrażenie ,ze już byłaś na forum,a jak wróciłaś to widocznie za nami zatęskniłaś,nie ma się czego wstydzić. Witamy w naszych progach:)

A był ktoś na forum o nicku " Bosk " ? , czy mi się coś potegowało we łbie ? -:)))))