Prywatny dom opieki czasowej - prowadzony przez opiekunkę

22 czerwca 2016 14:15
No to pytanko z innej beczki.
Mam okulary do czytania.... ale jak je załoze to zapominam zdjać a jak zdejmę to szukam :)
Zaproponowano mi szkła progresywne. ktos coś ??? jakies opinie i rady ???
22 czerwca 2016 15:06 / 3 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

No to pytanko z innej beczki.
Mam okulary do czytania.... ale jak je załoze to zapominam zdjać a jak zdejmę to szukam :)
Zaproponowano mi szkła progresywne. ktos coś ??? jakies opinie i rady ???

Gosieńko , nie tylko Ty masz z tym problem . Na wszelki wypadek w kuchni i w sypialni mam zapasowe . Jeśli nie mogę znaleźć , mam inne pod reką Kilka dni temu rozmawiałam z koleżanką z forum i szukałam telefonu z którego aktualnie korzystałam .....znaczy się na łeb juz bije , czy co ?
22 czerwca 2016 15:26 / 4 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

No to pytanko z innej beczki.
Mam okulary do czytania.... ale jak je załoze to zapominam zdjać a jak zdejmę to szukam :)
Zaproponowano mi szkła progresywne. ktos coś ??? jakies opinie i rady ???

Mam progresaki od dobrych 10. lat, naturalnie zmieniam co jakis czas, noszenie ich to kwestia przyzwyczajenia. Mimo tych optymalnych okularow, ciagle ich szukam... nie znosze chodzic w nich w domu. Oduczylam sie w momencie gdy kupilam "czytnik" a w komputerze zaczelam powiekszac litery. Szkla progresywne nie oznaczaja, ze przestaniesz ich szukac:) I co tu ukrywadc... cena jest oszlamiajaca, jedna pensje przeznaczam na ich zakup.
  Mam bardzo spaczone oczy, wlasciwie powinnam poddac sie operacji, ktorej bardzo sie boje. Pozostaje wiec przy progresywnych, ktorych podobnie jak i Ty... ciagle szukam:)))
22 czerwca 2016 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Gosieńko , nie tylko Ty masz z tym problem . Na wszelki wypadek w kuchni i w sypialni mam zapasowe . Jeśli nie mogę znaleźć , mam inne pod reką :-) Kilka dni temu rozmawiałam z koleżanką z forum i szukałam telefonu z którego aktualnie korzystałam .....znaczy się na łeb juz bije , czy co ?:placz3:

Z tym telefonem to ja tak ciągle mam:):):)hi hi hi
22 czerwca 2016 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

No to pytanko z innej beczki.
Mam okulary do czytania.... ale jak je załoze to zapominam zdjać a jak zdejmę to szukam :)
Zaproponowano mi szkła progresywne. ktos coś ??? jakies opinie i rady ???

Ja mam szkla progresywne,od 10 lat jestem zadowolona bardzo.
22 czerwca 2016 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ale mając takie szkła to musze tez zdejmowac okulary ? czy widze blisko i daleko cały czas? Bo jak nie muszę zdejmowac to nie zgina mi ( ostatnio dziadeczek zakosił mi rano i zabrał do kieszeni jako swoje i pojechał do przedszkola). Mam naturalnie zapasowe ale nie tak mocne jak obecnie....a ile stresu przeżyłam to moje hahahaha...o śmietniku obszukiwanym nie wspomnę
22 czerwca 2016 19:20
kika1

Mam progresaki od dobrych 10. lat, naturalnie zmieniam co jakis czas, noszenie ich to kwestia przyzwyczajenia. Mimo tych optymalnych okularow, ciagle ich szukam... nie znosze chodzic w nich w domu. Oduczylam sie w momencie gdy kupilam "czytnik" a w komputerze zaczelam powiekszac litery. Szkla progresywne nie oznaczaja, ze przestaniesz ich szukac:) I co tu ukrywadc... cena jest oszlamiajaca, jedna pensje przeznaczam na ich zakup.
  Mam bardzo spaczone oczy, wlasciwie powinnam poddac sie operacji, ktorej bardzo sie boje. Pozostaje wiec przy progresywnych, ktorych podobnie jak i Ty... ciagle szukam:)))

Dobra Kika ...to mów ile kosztują :) moze z szoku wzrok mi sie naprawi hahaha
22 czerwca 2016 19:33 / 4 osobom podoba się ten post
Tez nosze takie okulary, szybko sie do nich przyzwyczailam, teraz mam na nosie od rana do wieczora. Tez mam problem, bo lewe nijak nie pasuje do prawego, jest duza roznica w dioptriach, ale jestem z nich zadowolona. Co do ceny, ja robilam w CH, calkiem prywatnie, mialam gotowe w ciagu 7 dni, zaplacilam 1680 franciszkow wraz z oprawkami. Nie jest to malo, dla mnie byl wazny czas realizacji, no, ale mam "dozywotni" serwis !
22 czerwca 2016 19:43 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Ale mając takie szkła to musze tez zdejmowac okulary ? czy widze blisko i daleko cały czas? Bo jak nie muszę zdejmowac to nie zgina mi ( ostatnio dziadeczek zakosił mi rano i zabrał do kieszeni jako swoje i pojechał do przedszkola). Mam naturalnie zapasowe ale nie tak mocne jak obecnie....a ile stresu przeżyłam to moje hahahaha...o śmietniku obszukiwanym nie wspomnę

To sa okulary odrazu do chodzenia i czytania,ja juz musze co dwa lata zmieniac;Zalerzy tez jakie bedziesz chciala oprawki;ja place za wszystko okolo tysiac dwiescie zlotych
22 czerwca 2016 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
emilia

Tez nosze takie okulary, szybko sie do nich przyzwyczailam, teraz mam na nosie od rana do wieczora. Tez mam problem, bo lewe nijak nie pasuje do prawego, jest duza roznica w dioptriach, ale jestem z nich zadowolona. Co do ceny, ja robilam w CH, calkiem prywatnie, mialam gotowe w ciagu 7 dni, zaplacilam 1680 franciszkow wraz z oprawkami. Nie jest to malo, dla mnie byl wazny czas realizacji, no, ale mam "dozywotni" serwis !

Ja tez mam różnicę pomiędzy oczami 1.5 dioptri i muszę robic bryle  .Żadne gotowce nie wchodzą w grę.
Ale zrobię w PL.... bo twoja cena nie do przyjecia dla mojego portfela :)
22 czerwca 2016 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Ja tez mam różnicę pomiędzy oczami 1.5 dioptri i muszę robic bryle  .Żadne gotowce nie wchodzą w grę.
Ale zrobię w PL.... bo twoja cena nie do przyjecia dla mojego portfela :)

Jakos przecierpialam, w PL mam daleko do dobrego okulisty i czas !
22 czerwca 2016 19:56
http://www.swiatokularow.eu/#!okulary-progresywne/cj5b

22 czerwca 2016 20:12
Gosia 1234

No to pytanko z innej beczki.
Mam okulary do czytania.... ale jak je załoze to zapominam zdjać a jak zdejmę to szukam :)
Zaproponowano mi szkła progresywne. ktos coś ??? jakies opinie i rady ???

do czytania nie potrzebujesz szkieł progresywnych !!!!!!   Absolutnie !!!!!
22 czerwca 2016 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

do czytania nie potrzebujesz szkieł progresywnych !!!!!!   Absolutnie !!!!!

Pisałam wcześniej dlaczego mi je polecono :)
A chodzac cały czas w okularach do czytania wada wzroku sie szybciej pogłebia niestety
22 czerwca 2016 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

do czytania nie potrzebujesz szkieł progresywnych !!!!!!   Absolutnie !!!!!

Dlaczego? Dolna strefe mam wlasnie do czytania i do pracy przy komputerze, mierzono mi wszystko, z jakiej odleglosci czytam, jak siedze przy kompie.