Uchodźcy #2

05 stycznia 2016 21:54
jak kogos interesuje co sie dzieje w tym momencie w Köln, to niech otworzy na FC Aktuelle Stunde Fernsendung, tam jest video na zywo
06 stycznia 2016 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
Po niefortunnej wypowiedzi szefowej Köln, ze kobiety niemieckie powinne utrzymac dystans od nieznajomych mezczyzn, miedzy innymi takie 2 skromne zdjecia , mowiace o nastrojach duzej ilsci Niemcow .
07 stycznia 2016 00:07 / 2 osobom podoba się ten post
Ja nie rozumiem dlaczego Niemcy są tak zbulwersowani tym co się wydarzyło. To było do przewidzenia. W oczach przeciętnego Araba Europejki są dziwkami żądnymi seksu dlatego między innymi tak nieskromnie są ubrane. Oni są gotowi te potrzeby zaspokoić. Dojdzie do tego, że młode dziewczyny same zaczną zakładać na głowę chusty ze strachu przed molestowaniem.
07 stycznia 2016 03:31
Pomoc forum1

Proszę kontynuować tutaj.

Za tydzień wyjeżdżam do Niemiec i ... paraliżuje mnie strach przed uchodźcami, mam mieszkać sama z pdp. Dziś, siostra mojego partnera, która też jest opiekunką, opowiadała, że w miasteczku, w którym obecnie pracuje, uchodźcy wchodzą do domów i gwałcą. Jestem przerażona. 
07 stycznia 2016 11:11
Nie jest to śmieszne, bo zwiastuny tego widzimy w niemieckich wiadomościach (konferencja prasowa z udziałem pani burmistrz Koln).
Miejmy nadzieję, że Niemcy wreszcie się obudzą.
07 stycznia 2016 11:44 / 3 osobom podoba się ten post
Chyba się nie obudzą. Właśnie słyszałam, że po fali krytyki, niektórzy stwierdzili, że nie wiadomo czy za falą gwałtów stoją na pewno uchodźcy?
07 stycznia 2016 12:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dokładnie! "Kobiety prowokowały napastników" - takie stwierdzenia są po prostu żałosne. Niedługo w niemczech trzeba będzie chustki na głowę zakładać żeby nie prowkować seksualnie "uchodźców".
07 stycznia 2016 14:16 / 3 osobom podoba się ten post
Mirka Dz

Dokładnie! "Kobiety prowokowały napastników" - takie stwierdzenia są po prostu żałosne. Niedługo w niemczech trzeba będzie chustki na głowę zakładać żeby nie prowkować seksualnie "uchodźców".

Przy tym słyszę z niemieckich mediów, że ichniejsze prawo jest bezsilne wobec takich przestępców... no nie przewidzieli praworządni Niemcy, że kobiety mogą być agresywnie zaczepiane na ulicy  i to w celach seksualnych



Poza tym nie są w stanie żadnemu z tych afrykańsko-muzułamańskich mężczyzn udowodnić przestępstwa i odpowiednio ukarać:fuckyou2:
07 stycznia 2016 14:51 / 2 osobom podoba się ten post
lazania

Za tydzień wyjeżdżam do Niemiec i ... paraliżuje mnie strach przed uchodźcami, mam mieszkać sama z pdp. Dziś, siostra mojego partnera, która też jest opiekunką, opowiadała, że w miasteczku, w którym obecnie pracuje, uchodźcy wchodzą do domów i gwałcą. Jestem przerażona. 

Tak jej sie marzy?
Napewno sytuacja przerosła władze Niemiec.
Jednak nalezało przewidzieć, że wpuszczając młodych, zdrowych mężczyzn będą mogli spodziewac się takich zachowań.
Nie sa to zniszczeni pracą, niedożywieni , schorowani młodzi ludzie. Jak długo moga przebywac w warunkach powiedzmy szczerze w wiekszości obozowych, skoszarowanych?
Nikt im nie zabrania opuszczać tych ośrodków, wychodzą na zewnątrz. Wchodza do sklepów, patrzą co kupują Niemcy, ich stać na bardzo niewiele. Widza ulice pełne aut. Pięknie ubrane kobiety moze nawet niekiedy kuszące swoim wygladem.Nie mamy pewności czy dla większości z nich nie wydaje się że to wszystko w Niemczech jest za darmo.Oni też bedą tak chcieli.

Czytałam, że władze miasta Szczecina obdarowały imigrantów mieszkających po stronie Niemiec w ośrodkach za miastem rowerami. Rowery zebrali od darczynców ze Szczecina. Może te rowery im pomoga w przemieszczaniu się. 
Prawda jest chyba taka że sytuacja wszystkich przerosła. Brak pomysłów, co dalej, co im zaproponować. Oni by chcieli życ normalnie, któregoś dnia te ośrodki będą chcieli zamienić na domy z ogrodami. I wtedy dopiero zrobi się tragicznie.
07 stycznia 2016 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
A fala uchodźców płynie i płynie, a politycy dyskutują i dyskutują. Niby PiS miał nie przyjąć zadeklarowanej ilości uchodźców do Polski, a jednak przyjmie. Czuję się oszukana.
07 stycznia 2016 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

A fala uchodźców płynie i płynie, a politycy dyskutują i dyskutują. Niby PiS miał nie przyjąć zadeklarowanej ilości uchodźców do Polski, a jednak przyjmie. Czuję się oszukana.

Ja tez Alinko 
07 stycznia 2016 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj w TV widziałam fragment z wydarzeń w Kolonii. Jakiś młody Syryjczyk krzyczał ( nie wiem na kogo) "Jestem Syryjczykiem, macie być przyjaźni, Angela Merkel mnie zaprosiła". Bez słów.
07 stycznia 2016 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Dzisiaj w TV widziałam fragment z wydarzeń w Kolonii. Jakiś młody Syryjczyk krzyczał ( nie wiem na kogo) "Jestem Syryjczykiem, macie być przyjaźni, Angela Merkel mnie zaprosiła". Bez słów.

Przerasta to Niemcow,sam fakt tego,ze chcieli ukryc te incydenty,dopiero glosno sie zrobilo kilka dni po zajsciu.?Dla mnie nie zmierza to w dobrym kierunku,bardzo bym jednak chciala,aby ten rok byl rokiem spokojnym,jednak to tylko moje marzenia ciche 
07 stycznia 2016 22:21 / 5 osobom podoba się ten post
Zaraz, a gdzie są zwolennicy przyjmowania uchodżców?
07 stycznia 2016 22:28 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Przerasta to Niemcow,sam fakt tego,ze chcieli ukryc te incydenty,dopiero glosno sie zrobilo kilka dni po zajsciu.?Dla mnie nie zmierza to w dobrym kierunku,bardzo bym jednak chciala,aby ten rok byl rokiem spokojnym,jednak to tylko moje marzenia ciche :-(

Najgorsze jest to, że nie widać końca, a politycy zachowują się tak jakby ta ludzka rzeka miała w pewnym momencie sama wyschnąć. Nie potrafią się zdobyć na radykalne posunięcia, a właśnie takie są potrzebne.